• reziser
    6.8k

    to je čisto moja predpostavka, poučen iskustvom, poučen događajima u sloveniji
    možda se i varam, vidjet ćemo u subotu :D
  • SAS1987
    14.7k
    dizu se oni kada treba zvizdati na "Hočemo izbore".
  • reziser
    6.8k

    kako sam na zapadu, mogu ti reć da to nije istina
    možda se čuje 2,3 zvižduka
  • BluePhone67
    4.1k
    Budimo kristalno jasni, nitko ne misli da je zapad iskljuciva tribina pod pitanjem Zdravka & Company i jednosmjerna ulica koja druka za njih i ne zeli promjene. Ali, sutnjom i bez bunta svi nazalost upadaju u mrezu bas onih koji su za Zdravka kojih nije malo da se ne zavaramo i tu je bit problem.. Tesko je reci za svakog individualno, sto je najbolje za svakog od nas i kako bi jedan sportski klub trebao izgledati, ali jedno je sigurno dok god se suti na tribini bit ce bas onako kako oni zele, a to je klub samo za pojedince i podobne.
  • xavier
    12.1k
    Pisao sam onaj dan kad se Zoki vratio u klub i dalje stojim iza toga. Trebalo je organizirati nešto. Bilo što. Ne znam kad je među navijačima Dinama postojao takav konsenzus oko nekog pitanja. Više od 90% navijača bilo je revoltirano Zokijevim povratkom i dio njih bi izašao na nekakav prosvjed. Znam da puno ljudi ovdje smatra da "treba pustiti institucije da rade svoj posao". Tako sam i ja mislio kad sam bio mlađi, ali s godinama shvatiš da te institucije treba malo pogurati.

    No trenutak je prošao i sad smo se opet vratili na stanje od prije nekoliko godina. Sve je više onih kojima smeta spominjanje kriminala u klubu jer ne mogu na miru pratiti događaje na terenu i transfere.
  • BluePhone67
    4.1k
    9lat1moticklo256.png

    Slika od 1000 rijeci
  • The Undertaker
    5.4k
    Tribina je mjesto gdje navijači izražavaju svoje mišljenje i šalju poruke koje šalju. Mislim da većina onih koji idu na utakmice to razumije bez obzira da li se slažu sa porukama ili ne. Dakle, neka Sjever (i Istok) slobodno skandiraju što već žele. To je njihovo pravo a rekao bih i dužnost. Samo, uvijek je pitanje mjere i ukusa. Bez veze je ako se čitavu utakmicu non-stop skandira kontra Mamića. Zaboravi se osnovni smisao tribine a brzo i dopizdi svima. Ili ako su poruke degutantne. Meni su najefektnije poruke bile kad ga se podjebavalo tipa one sa velikom glavom. Zamislite npr. da čitava tribina dođe obučena u zatvorenička odijela? Efektnije od bilo kakvog skandiranja.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Srce je na Maksimiru.

    Ovo gore upozorenje na lopove je slučajno u kadru.

    ke56g0fdo6b1y788.jpeg
  • nkdz
    885

    pazi da te cure ne zatuku jer misle da ih slikas :D
  • Mali dioničar
    15.3k


    Svaki izgovor je dobrodošao. :smile:
  • LovroZG
    1.3k
    Ali, sutnjom i bez bunta svi nazalost upadaju u mrezu bas onih koji su za Zdravka kojih nije malo da se ne zavaramo i tu je bit problem.. Tesko je reci za svakog individualno, sto je najbolje za svakog od nas i kako bi jedan sportski klub trebao izgledati, ali jedno je sigurno dok god se suti na tribini bit ce bas onako kako oni zele, a to je klub samo za pojedince i podobne.BluePhone67

    Deranje Mamiću cigane baš i nije neki bunt. Naravno da time iskažeš svoj stav, al u konačnici niš ne promijeniš jer klubu puca kurac za takve stvari. Niko ih neće maknut ak se cijeli stadion dere Mamiću da je cigan, to će oni sam iskoristit za taktiku zavadi pa vladaj. A mogli bi lijepo usto i pooštrit kontrole na sjeveru i odstranjivat nepodobne. Nema jednostavno koristi od toga.
  • xavier
    12.1k
    Deranje Mamiću cigane baš i nije neki bunt. Naravno da time iskažeš svoj stav, al u konačnici niš ne promijeniš jer klubu puca kurac za takve stvari. Niko ih neće maknut ak se cijeli stadion dere Mamiću da je cigan, to će oni sam iskoristit za taktiku zavadi pa vladaj. A mogli bi lijepo usto i pooštrit kontrole na sjeveru i odstranjivat nepodobne. Nema jednostavno koristi od toga.LovroZG

    Da ne govorimo kako će ti bilo kakve "nepodobne" transparente brzo početi uzimati, a derat se ionako neće cijeli stadion.
  • BluePhone67
    4.1k
    referirao sam za mamicu lopove da mu cijeli stadion vice ili da svi vicu uprava odlazi itd.. za mamicu cigane nisam nista rekao jer bas iz razloga sto si i sam naveo
  • 000
    946
    Mislim da smo svi protiv tog skandiranja.
    Vrijeđaju se Romi usporedbama sa spodobom.
  • LovroZG
    1.3k
    Da, uprava odlazi bi imalo vjerujem bolji odaziv. No opet tijekom utakmice baš i ne bi naišlo na opće odobravanje. Dosta ljudi koji nisu hardcore navijači žele da se tijekom tekme podržavaju igrači, a i sami igrači bi to više cijenili. Meni se čini da bi najbolje bilo nešto organizirat prije tekme ili u poluvremenu, al vidit ćemo na Superkupu šta Boysi imaju u planu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.