• Stjepan
    479
    Igrači zaslužuju da napunimo stadion u Gorici i napravimo totalno ludilo pred odlazak u Milano
    USTANITE PURGERI!
    Nema većeg kluba od DINAMA!!!
  • cron1ck
    1.5k

    n6vkbq8cohyca7nk.jpg
    Jedan je i prošao :wink:
  • blackbully
    4.4k

    Prosljeđujem i od frenda :cool:
    5p45l9lopdpp19xx.jpg
  • og1986
    2.9k


    Svaka čast kolega :clap:


    Sve bolje od boljega :grin:
  • Beowulf112
    301
    Bas smo super igrali..svaka cast deckima sto su nam pruzili tu radost..pokazali smo da s nama nema zajebancije..bili smo ravnopravni..osim zadnjih 15 min di se igrao teski bunker ispred naseg gola..ali oni realno nista nisu pokazali..da nije bilo onog udarca pred kraj sto je livakovic obranio i one stative..mi bi i po statistici bili bolji..lijepo je biti dinamovac
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Uffff Orsa je najveci, kip, spomenik, zasluzuje sve. Naklon do poda majstore.
    Moha bez greske, Ljubo me posluso i pustio kosu i pokazo ChuChureli ko je faca. Liva obranio sta je morao..
    Cacic ojebo Tuchela.
    Svi na razini. Budni sanjamo :love:
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Cacke opravio TV Chelsea Hrvatskoj, od sada mogu gledat i u boji.
  • SAS1987
    13.2k
    Brutalan video :smile:

  • Derek Trotter
    338
    Ovo danas je bilo brutalno, nažalost zbog crijevne viroze nisam bio na tekmi nego sam većinu gledao preko streama na wc-u, zamisli tu muku zadnjih 20ak minuta, kako god koji njihov napad mene presječe u crijevima ali...neka je, idemo hrabro dalje!!

    VOLIM TE DINAMO
  • jp23
    2.2k
    Glas mi otišao u roku 2 minute dok sam vrištao ko malo dijete kad je Oršić zabio.

    Hvala ti Dinamo što postojiš i što nam svima radost nosiš.

    A sad pravac u jarak najbliži
  • plavi72
    684
    Dok na terenu srce ostavljaš rađa se nova pobjeda...:strong:
  • Jurki
    8.3k
    Čačke sjebo televizor vrijedan 780 milijuna eura. Svaka cast. Respekt.
    I bas kak veli baner NEMA VECEG KLUBA OD DINAMA
  • Keyser Soze
    8k
    Sutra je 55. obljetnica najvećeg uspjeha hrvatskog klupskog nogometa, osvajanja Kupa velesajamskih gradova protiv engleskog Leedsa koji je tad bio ono što je Chelsea danas, neka se u Ivanušecu probudi kreativnost Lamze, u Petku instinkt Zambate, u Orši preciznost Rore, u Liviju refleksi Škorića... Sutra pišemo novu stranicu povijesti našeg slavnog purgerskog kluba i potvrđujemo da NEMA VEĆEG KLUBA OD DINAMA!namodi grebza

    Dogodilo se :wink:
  • Tom vg
    963
    Čačiću, oprosti za Varaždin.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.