• Efes Pilsen
    8.3k
    Bule dogovorio raskid s Osijekom, ocekujem da ce i Poms uskoro.
  • xyz
    840
    Da ga je Dinamo htio, Šikić bi tražio 3-4 puta više... Ovako će i Čokaja za max. 500 K prodati.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    To je vec postena cifra za U21 repstativca.
  • xyz
    840
    Izgleda da je čak 600K transfer...
  • Ali
    2.2k
    Pise 600k€, a bas je dobro netko rekao da je Dinamo trazio bilo bi 3,5m€ cijena, al sirotom bundesligasu moze i za 6x manji iznos.
    Mislim da je vrijeme da se dinamo okrene ino trzistu dok se lokalni serifi ne dozovu pameti !
  • Zagi
    7.7k
    Dajte ne pretjerujte. Soldo je tak-tak , malo više od prosječnog mladog igrača. Vidjeti ćemo kolika je cifra na kraju.

    A zahtjevi za Kačvendu... Kaj mislite koliko bi mi tražili za Baturinu danas? A Kača je prije 6 mj po svemu bio ispred Martina.
    Ok, nije isto prodavati iz Dinama i iz Lokse ali ne znam na temelju čega su neki tu očekivali da bi ga trebali dati nama za 2-3 m eura...
  • Infinity
    16.4k
    Nemojte pretjerivati. Dinamo Lokomotivi nije nikoga platio 3.5m, a pogotovo ne bi Soldu. Ivanusec je bio 3, Majer 2.5, Kastrati 2...

    Majer i Ivanusec su vrijedili toliko. O Kastratiju je lako sad pricati, tad smo svi bili zadovoljni njegovim dovodjenjem.

    Nismo se mi kod Lokomotive ni blizu opekli kao kod ostalih. Ako smo igdje nasli igrace koji su nam bili pojacanja onda je to Lokomotiva.

    Nama Soldo nije trebao, a da jeste sigurno bi ga dobili po OK cijeni. Isto tako sutra ako trebadnemo Cokaja bit ce to OK cijena. Kacavenda? Da ste vi predsjednik kluba koji ima takav potencijal u igracu, ne bi pokusali dobiti najvise sto se moze? Decko moze otici za 15m kroz par sezona. Na stranu sad sto se ozlijedio.

    Mi moramo gledati svoje interese, a to sto Lokomotiva gleda svoje nije nista lose. Prodali su igrace Salzburgu i Atleticu za iznose koje im mi nikad nismo platili.

    Na kraju krajeva, igrac vrijedi onoliko koliko ga netko zeli platiti. Mi sigurno ne bi dali za Kacavendu 5m ili Cokaja 2m ako mislimo da nam se ne isplati. A tko misli da bi Soldu platili 3.5 nek opet razmisli.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Nevjerovatno da samo mi i tovari u cijelog ligi imamo pozitivnu gol razliku.
  • deda
    32.7k
    Ćurić iz Šibenika u ruski Torpedo za 400 keka
  • SAS1987
    14.7k
    100% si u pravu. Statisticki gledano se Dinamu najviše isplati kupovati igrače iz Lokomotive. Daleko nakon Lokomotive nema nikoga osim eventualno Šibenika i Rijeke zbog Drmića i Gavre.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Prijatelji moji dragi, neznam za vas, ali meni je rijeka danas bila najslabiji protivnik dinama ove sezone, bilo vani ili doma ili u Europi
  • Tom vg
    1.1k
    Rijeka zasluženo na zadnjem mjestu
  • deda
    32.7k
    Zavrtio Miško krug s Rijekom. S dna na vrh, pa opet na dno. Potrošila se sva goriva.
  • Fanboy
    2.6k
    Radili su sjajan skauting igrača kojima je karijera zapela, te su istu oživljavali, kombinacije dobrih trenera(Kek, Bišćan, Tomić...) te jake vezne linije( Mišić, Pavičić, Andrijašević, Bradarić, Maleš,...) i napadača( Kramarić, Benko, Gavranović, Čolak, Drmić...)

    Sad prvenstveno nemaju ni približno tu kvalitetu, a još manje kvalitetu kao nekad trenere koji bi to posložili. Imati će stanku od 2 i pol mjeseca gdje će imati dovoljno vremena za skauting i da povuku iskusnije te kvalitetnije igrače za stabilizaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.