• Ludovic IX
    7.3k
    Stefulj je meni izgledao kao da se usrao svaku tekmu. Njemu je dinamo preveliki pritisak.

    Da imamo istok, vjerojatno bi dobio proljev ko Hrvoje cale nekad od dovikivanja sa istoka.
  • serbus
    4.2k


    Je da, Štefulju baš na licu vidiš "samo da nezajebem" i tako je igrao. Za ništa ga nemreš krivit ali ni pohvaliti... A takvi ne mogu proći u dinamu kad dobiješ šansu riskiraj jer alibi igrači stoje u redu na Maksimiru.
  • Franz
    1
    Ovi iz SN i Olivari fakat neozbiljni, u 15:58 objavljuju veliku priču o Bjorkanu u Dinamu, za kojeg Bild sat ranije piše da je Hertha dogovorila s Feyenoordom posudbu uz mogućnost otkupa za 3 milje eura...očito ostaje Sinkgraven ako je uopće to još u igri ili neko nova opcija za LB ako je uopće moguća da bi se to moglo reći da je pojačanje. Ajde možda nas iz kluba iznenade s nekim totalno novim pravim imenom..
  • Olmic
    3.7k


    Ma ide Ivan miličević hahah
  • Jurki
    11.8k
    nasral je taj clanak tak da moze kasnije nasrati kak je Dinamo kao klub nesposoban dopeljati igraca kojeg hoce. Tu bu jos ubacil Ojedu i neke koji su kao trebali dojti i evo clanka. Dnevnica je tu a to je jedino bitno.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Naporan si više s tim lijevim bekom. Sto puta si napisao jedno te isto, ko papagaj. Dosta je dva puta.
  • Majki2111
    3.2k
    Ne može, jače je od njega :grin: :rofl:
  • Robredo276
    265
    Naporan si više s tim lijevim bekom. Sto puta si napisao jedno te isto, ko papagaj. Dosta je dva puta.Mr Anderson

    Kaj sto, pa svi upisi su mu na ovoj temi, koliko ih već ima. Ništa njega o Dinamu ne zanima nego jebeni transferi.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Kaj sto, pa svi upisi su mu na ovoj temi, koliko ih već ima. Ništa njega o Dinamu ne zanima nego jebeni transferi.Robredo276

    Ima @Neki tip sa Zapada i analitiku.
  • blue heart 72
    1.7k
    Jbm miša Boško ozbiljnije povrijeđen. Baš imamo peh sa ozljedama ove sezone

    Sorry, tek sada vidim da je upisano na krivoj temi. Moderatori mogu obrisati
  • Orc123
    8.1k
    Zivim uz Dinamo i za Dinamo. I ne ne zanimaju me samo transferi, zanima me Dinamo!! Ako ti se ne svida moje misljenje zaobiđi ga, imaj svoje. Zato smo i jedinke na ovom svijetu da ne razmisljamo isto.
  • Orc123
    8.1k
    Ne kazem da je moje misljenje dobro i da tako treba biti. Dinamo je emocija, izfrustriraju te neke stvari i to je velika amplituda od nekog ocaja pa do srece...to ti isto ko kad dobijes gol pa gledas najcrnije, a kad das gol onda emocije eruptiraju. Zato kazem da je Dinamo emocija i nekad je mozak brzi od pameti. Ne zelim nikog ovdje uvrijediti jer svi mi zelimo dobro Dinamu ali svatko je drugaciji i određene situacije ne gledamo na isti nacin.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ne misli nitko da ne voliš Dinamo. Iritantno je samo što turpijaš o jednoj te istoj temi stalno. Transferi, transferi, transferi. Ne zanima te igra, zdravstveno stanje, atmosfera, trener, ustroj kluba, predsjednik, koverte koje Vlatka nosi, ništa, doslovno ništa.
    Samo pilaš po transferima. Prvo 100 postova o Ojedi i ljevonogom desnom krilu pa sad 100 postova o lijevom beku.

    Našoj upravi možemo zamjeriti milijun stvari, ali selekciju igrača baš i ne. Njihova selekcija nas je dovela do top 30 klubova i k tomu dobro stojimo financijski. Vjerojatno oni bolje znaju od nas šta nam treba i reagirati će ako treba. Malo povjerenja ne bi ti škodilo.


    Ne kažem da ne mogu bolje ili da ne trebaš nešto predlagati, ali ponavljanje jednog te istog svaki dan ljudima ide na živce.
  • Orc123
    8.1k
    Shvacam...jbg nekad mozak brzi od pameti. Zelio bi da budemo jos bolji i jaci. Nije istina da ne gledam igru ni zdrastveno stanje. Ovdje je tema transferi....to i komentiram...na sport netu sam se puno puta osvrnuo na temu igre i gdje su nam nedostatci i da bio sam skeptican za cackea...ali moram reci da me pozitivno iznenadio nekim potezima i ok. Na neke probleme u igri sam se vec osvrnuo ali sam siguran da ce to biti jos bolje u buducnosti.
  • Majki2111
    3.2k
    Zanimljiv si korisnik skroz :grin: Samo rokaj :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions