• Orc123
    8.1k
    Bek se trazi vise od mjesec dana! Potvrđeno
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ljudi, mislim da bi svima trebalo biti jasno da ni Bočkaj ni Štefulj nisu bekovi za Ligu prvaka. Mi ako želimo rasti kao klub moramo pokazati ambicije u toj grupi, a te se najbolje vidi dovođenjem pojačanja na pozicijama di smo slabiji. Ovako je to samo kružni tok svaki put kad dođemo u LP jer se zadovoljimo zadnjim mjestom i bitno je da smo tu. Prije mjesec dana se pljuvalo i Bočkaja i Štefulja da kako uopće mogu biti u Dinamu, a sad su kao dovoljni za grupu Lige prvaka i mogu odraditi odličan posao protiv Sterlinga ili Messiasa, kako da ne.
  • Orc123
    8.1k
    Jeste glefali utakmicu protiv boda? Pa bilo je sramotno koliko smo tu curili...bio na tekmi, sve mi je bilo zao ljubicica...bockaj je bio bek kod bjrlice koji igra ultra defenzivni nogomet gdje svi igraju obranu....on nikad prije nije bio bek! Doveden je ko wb...i to je vecinom igrao kod bjelice. Stefulj moze biti 2. Ili 3. Bek nista vise
  • SAS1987
    14.7k
    Pitanje je tko je uopće zadužen za dovođenje igrača. Mi sportskog direktora nemamo godinama. Zato se i dovode samo igrači iz HNL-a i igrači ekipa s kojima smo igrali u Europi pa ih je netko vidio.xyz

    Možemo mi svašta zamjerati upravi ali ja sam generalno gledano jako zadovoljan igračima koje dovodimo što potvrđuju i rezultati. Naravno, događaju se grješke ali bože moj, koji klub ih ne radi?
  • Slavonski Plavi
    40

    Ako stvarno misliš da su Štefulj i Bočkaj, bekovi koji mogu da se bore protiv Sterlinga i sličnih onda stvarno ne znam. Uzmimo u obzir da Milan i Chelsea imaju bekove koji dosta ofanzivno igraju i Štefulj i Bočkaj će se i s njima suočiti. Slažem se da im damo prilike u HNL ali u LP igrači koji nisu bili standardni do samog ulaska onda nema smisla igrat. Najlogičnije je onda ostat na Ljubičiću a ne kemijati usred natjecanja i mijenjati postavu koja je iznjela cijele kvalifikacije.
  • BBBaranja
    2.5k
    Pozicija lijevog bočnog je u većini ekipa problem..
    Sjetite se samo s kakvim su preferencama došli Lecjaks i Muba a na kraju obojica podbacili dobrano.
  • Orc123
    8.1k
    Pa na upravi je da dovede bar jednog postenog bekq...zar da ga ja trazim? Za sto dobivaju ogromne novce? Pa sterling ce sateat i ljubu i bockaja tamo....pa on da krene 50 m iza njih do 100m ce ih stignut
  • Orc123
    8.1k
    A i nas se i tako nista ne pita...bit ce tako kako oni odluce...samo sramota ako se ne pojacamo za LP ako smo vec tamo usli.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Alex Balde 18 godina BarcelonaBeowulf112

    Nema ni teoretske sanse. Pre velik talent, Barcelona i Xavi ozbiljno računaju na njega kao buduću zamjenu za Albu, jedino je moguće na jednogodišnju posudbu da skupi iskustva u Europi (i to samo ako dođe Alonso) ali teško i to
  • Mlađi referent
    12.3k
    Balde je do kraja sezone prvi bek Barcelone
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ma kakvi, ako i izgura Albu, Alonso je ispred njega, a ne vjerujem ni da će Albu izgurat
  • Mlađi referent
    12.3k


    Calatunya radio misli drukčije za Albu, za Alonsa nije sigurno da će financijski sve riješit do kraja roka, još nije ni potpisao
  • Captain America
    17.7k
    Ovdje depresija ko da smo prodali Oršu i Petka, a zamijenili ih Bakrarom i Lovrićem.

    Niko od novinara osim Ljubića i Pukšara nije imo blagog pojma da stiže Emreli zimus, a o Peri da ne govorimo.

    Čekajte, sigurno se traži pojačanje. Nije ni jednostavno odlučit se na definitivno pojačanje nakon ovakvih fijaska.
  • Franz
    1
    Tko je u pravu oko Bjorkana koji definitivno napušta Herthu kako je potvrdio trener Schwartz? Olivari koji piše da samo što nije stigao u ZG ili bz-berline.de koji u 15:50 tvrdi da s Feyenoordom još treba dogovoriti samo plaću...https://www.bz-berlin.de/berlin-sport/hertha-bsc/schwarz-bestaetigt-bjoerkan-verlaesst-hertha
  • Olmic
    3.7k
    Svi vele u feynoord ide tak da Olivari klasični proljev
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions