• Navijač Dinama
    7.4k
    MilanaCaptain America

    Kao i svakome ovdje Dinamo je na prvom i jedinom nav. mjestu, no od stranih klubova.. Milano i United su ekipe koje simpatiziram donekle. Milan jer tata i stričevi(koji žive u Italiji ) su veliki navijaci Milana, još od sredine 80ih, stričevi nesto malo manje nego tada vjerujem, a tata je ga je intezivno pratio kao sada Dinamo što prati, zbog njemu najdražeg igrača svih vremena, Bobana, podugačka priča al da ne smaram.

    Milan je igrao dvije tekme ako se sjećam, protiv Udinesea pobjeda i X sa Atalantom. Sa tim da je Udinese bila potvrda tekma.

    Imaju Thea Hernadeza koji je jedan od najboljih bekova na svijetu, brz, ubojit u napad se dosta često uključuje i pravi višak, rekao bih i najbolji igrač Milana. Obrana mu je mana ako igra protiv brzog krila, recimo protiv Dumpriesa iz Intera, ili protiv Carrasca/Lemara u LP prošle sezone. Tomori je fizički jak stoper, ima svojih mana, ali i više vrlina, taman mjera za Petkovića i duelne karakteristike istoga. Drugi stoper je Kalulu, isto crnjo koji počisti za Tomoriem ili Calabriom ako ovi to ne uspiju, mlad ali ne baš svjetska klasa stopera. Calabria je toplo-hladno bek, jednu ce biti ponajbolji desni bočni lige, drugu najlošiji, dosta česta zamjena na utakmici bude drugi desni bek Florenzi koji je solidan napadački bek(WB) ali i dosta lošiji u defenzivnom segmentu. Maignan je vrhunski golman, kao i Mendy recimo.

    Problem u toj ekipi vidim u veznom redom, jer sad nema Kessiea koji je bio radilica(Kante u Chelseu) nego to igra Krunić ili Tonali, Tonali kad uđe u formu bude nakon Broza i Bareele najbolji centralni vezni u ligi, a u formi trenutno nije bar sudeći po ove dvije tekme, mal je uzorak za reći nešto konkretno po tom pitanju. Krunić je meh igrač ali zahvalan, kao kod nas Gojak hajmo reći.

    Benacer je kreativac koji mora sad i ulogu od Kessia koristit kako je ovaj napustio klub i od njega kreće sve, da li lopta ide do Diaza na desetki koji još nije izbrušen igrač kojeg Milanovi navijači žele, doveli su i DeKatelerea za kojeg pišu da je novi De Bruyne, ali priča klasična rekla-kalazala i to što je treba vremena da se vidi što je i od kakvog kova igrac.

    Ili lopta ide do Leaa na krilo, koji se pokušaje ubacivat iza obrane ili igrat kroz sredinu. Leao je dobio nagradu za najboljeg igrača lige prošle sezone. Igra mu se svodi na klasičnu izolaciju, driblinzi u klasičnom latino stilu sa puno roli oko lopte, ali i na to koliko mu Theo pomaže napravit viška u napadu, (tip igrača koji će probat u napadu, al ako ne ide, ne vraće u obranu i onda je tu igrač manje a to bude situacija,bar jest prošle godine). Desna strana opet Messias nije nešto posebno na kog se treba obazirat a pogotov Saelamkers koji je pristojan kao def.krilo (mislim da je u Anderlechtu desnog beka igrao) ali ništa više od tog.

    Napad imaju Girouda kojeg se ne smije podcjenit. Šansu za gol može postić iz ničeg a recimo može i promašit na pladnju. Onda tu su i Rebić za kojeg jelde svi znamo kakav je kapacitet te Origi koji je pristigao iz Liverpoola, o kojem ne znam što reći.

    Rekao bih da su sa njima šanse 30-70 ili 35%-65% u najboljem slučaju, ipak su prvaci Italije.

    Nadam se da nisam smorio jbg..
  • Klenx
    4.1k
    FbJe2ECVsAA3CUD?format=jpg&name=medium

    Ovo sam na twitteru našao, masovno pišu, valjda je relevantno onda. Ne znam.
  • Beowulf112
    301
    Super..prva chelsea doma.idemo po bodove..dok nas trese euforija a njih kriza..uz pun maksimir..pa i ako ispadne obratno nakraju..da bude hladan tus..opet dobro da je to na pocetku grupne faze..stignemo se poslozit protiv milan i salzburga protiv kojih ipak mozemo vise trazit
  • Crusades1986
    9.8k
    Bio bih (pre)zadovoljan sa jednom pobjedom i dva remija. Daj Bože da budu dvije pobjede (Salzburg i Milan doma) i remi da se lupamo nogom u guzicu.
  • Salva
    2.3k
    Ako je ovo relevantno, meni se osobno sviđa.
  • Salva
    2.3k
    Chelsea 04. rujna ima WHU doma a 10. gostuju kod Fulhama. Mislim da im je trenutno domaće prvenstvo prioritet.
  • Klenx
    4.1k
    Dinamo je stavio na svoju stranicu u raspored ove utakmice, tako da je relevantno
  • Cosey
    435
    Za treće mjesto moramo imati pozitivan skor u dvije tekme protiv Red Bull Salzburga i otkinuti još koji bod ako može.
  • serbus
    3.6k

    Samo prvo mjesto priznajem pa neka majstori pokažu na terenu da su bolji... Kakvo treće mjesto pa nismo tovari...
  • Cosey
    435
    Samo prvo mjesto priznajem pa neka majstori pokažu na terenu da su bolji... Kakvo treće mjesto pa nismo tovari...serbus

    :smile: Ha, dobro. Nemam ništa protiv.
  • nemapredaje
    2k
    Neloš raspored.

    Prva doma s Chelsea dok traže formu.
    I 4. i 5. kolo kada se sve odlučuje isto smo doma
  • db-izbjeglica
    12.8k
    kakva paklena 2 mjeseca... :love:
    nadam se da će početi prodavati ulaznice na vrijeme
  • Cosey
    435
    Sve u svemu, ne bu vladao zakon Chelseaja.
  • nemapredaje
    2k


    Tko god spomene ulaznice imam samo jedan odgovor:

    GODIŠNJA
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.