• Mr Anderson
    8.2k

    Dijelim tvoje mišljenje. Mislim da ga dragi Isus da siđe s neba ne može spasiti od osuđujuće presude. Pitsnje je jedino, koliko vremena će proći da se nađe u prdekani i da klub osjeti konkretnu korist od svega.
  • xavier
    12.1k
    izručenje se neće moći vječno odgađati, pitanje je vremena kad ce biti izručen... moze se sutra probudit i u zatvor, eto u kakvoj je situaciji...Carrasco

    Volio bih biti optimističan kao ti, ali bojim se da na žalost nismo tako blizu izručenju i da Zdravko to zna.
  • Carrasco
    4.1k
    Unatoč tomu, sumnjam da će trenutna uprava isplaćivati postotke njegovim fiktivnim tvrtkama jer onda i njima dolazi Uskok za vrat jer se zna di ide taj novac, tako da će svi transferi od prve optuznice protiv Mamića 99% ići samo Dinamu.
  • Eduardo
    20.3k
    Profesore :sweat:

    Mislim da je tu aktivirana izlazna klauzula, pa neke druge stavke nisu pretjerano niti bitne.
  • Infinity
    16.4k
    I dalje ce biti posrednika, bit ce isplata, al barem to nece biti 50% i nece biti sukoba interesa. Sutra da se izabere uprava po sistemi 1c-1g opet ce se isplacivati provizije, jer to tako funkcionira, al bit ce normalizirano, nece biti ovih isplata kao za Biscana i slucno.
  • xavier
    12.1k
    Jedno su provizije koje klub isplaćuje menadžerima (iako su i one u današnjem nogometu puno, puno previsoke), a sasvim nešto drugo je ono što je Zdravko radio u Dinamu. Da podsjetimo, nakon što su transferi već odrađeni, potpisivani su naknadni aneksi ugovora po kojima igrač ima pravo na 50% iznosa transfera. Igrač bi taj novac onda podigao i dao Mamićima (koji su ga u nekim slučajevima samo nekoliko minuta kasnije uplaćivali na svoje račune u istoj banci).

    Posebna je priča Lovren. Klub je Zokiju dao pozajmicu koja je onda "vraćena" iz Lovrenovog transfera. Znači novac je otišao Zokiju, a klub je kasnije sam sebi "vratio" :yikes:
  • nkdz
    885
    https://www.germanijak.hr/vijesti/dinamo-pronasao-rjesenje-na-lijevoj-strani-u-reprezentativcu-obale-bjelokosti/63593

    https://www.transfermarkt.com/souleyman-doumbia/profil/spieler/296356


    evo jos malo o potencijalnom pojacanju na lijevom beku, navodno posudba s mogucnoscu kupnje, lik vrijedi 3 milje po transfermarktu ali mislim da mu je cijena pala jer se nije naigrao bas od dolaska u Rennes
  • 000
    946
    Nisu li se već jednom opekli sa krakatim Doumbiom T.
  • nkdz
    885
    ovaj je bar u normalnim gabaritima :D
    mislim da im je propalo prvih par planiranih bekova sa liste i sad pokusavaju naci next best thing, a s
    posudbom se koliko toliko osiguravaju od kiksa, ko sa Koreancima u B momcadi
  • Mali dioničar
    15.3k
    https://www.football365.com/news/man-united-stunned-as-tottenham-close-on-83-3m-pair

    United were reported to have made a £36m bid for the Dinamo Zagreb winger, but he ‘is close to being transferred’ to Tottenham for 25m euros (£22.4m).
  • Carrasco
    4.1k
    ovo sa Tottenhamom bi imalo smisla samo u slučaju da će Dinamo imati 50% od budućeg transfera...
  • Mali dioničar
    15.3k


    Neka ga onda prodaju u Utd i 35% budućeg transfera.

    Postoji nešto što se zove vremenska preferencija novca.

    Bolje je novac imati danas jer ga možeš odmah investirati.

    Zamisli koliko možeš pojačati momčad ako DANAS dobiješ 14 milijuna funti u odnosu na varijantu da ćeš ih MOŽDA dobiti za 5 godina.

    Da je bila takva opcija sa Duduom, koliko bi Dinamo dobio od njegovog transfera iz Arsenala u Sahtar?
  • nkdz
    885


    Nekak mislim da bi Dinamo odnosno Mamići radije sad 30(35) milja nego kasnije taj moguci postotak jer ce valjda biti u buksi :)
  • Papastrumf
    12.4k

    Ima smisla. Vjerojatno će netko ispod stola dobiti koji milijunček.
  • xavier
    12.1k
    Ima smisla. Vjerojatno će netko ispod stola dobiti koji milijunček.Papastrumf

    Neću ništa insinuirati, ali ako bi od nekog u Engleskoj očekivao tako nešto, to je onda upravo Levy.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions