• Krizy
    43.7k
    Nakon uzvratne utakmice play-offa Lige prvaka protiv Bodo/Glimta Dinamo bi trebao riješiti status nekih igrača s manjom minutažom. Kako pišu Sportske novosti, Marko Tolić i Danijel Štefulj trebali bi na posudbu u Maribor, klub koji je ovaj tjedan preuzeo bivši trener "modrih" Damir Krznar.

    Ante Čačić obojici nije dao pravu priliku, ukupno svega 69 minuta ove sezone, a karijeru bi mogli oživjeti u susjedstvu. Istovremeno, na radaru trenera Dinama je veznjak Lokomotive Enis Cokaj. SN pišu kako bi ga mogli dobiti za milijun do 1,2 milijuna eura.
  • vjeko1701
    8.5k
    Bez prevelikog podcjenjivačkog stava prema ligi, mislim da će oba biti top igrači i da će raditi razliku. Vjerojatno znaju da im je ovo zadnja šansa da se dokažu da su za Dinamo i ako to ozbiljno shvate bit će vam pojačanja.
  • Yovitssa
    656

    Sportske pišu da Real Sociedad želi Ivanušeca
    Neka ga uzmu, nemam nikaj protiv. I onda mi fino kupimo Vetlesena!
    A Čokaj bi po meni bio top kupnja. Jakić na steroidima! I još ako je fakat za 1.2 mil kako pišu, nema se kaj čekati.
  • Viola
    422
    Pa dobro, ovo nije podcjenjivanje naše lige.. Svi znamo da je naša liga u zadnje vrijeme jako pala u kvaliteti, zato mislim da će Tolić biti odlično pojačanje za nas...Ali radije sam pitao za Štefulja, jer priznajem da ga prije nisam pratio...
    Ali zanimljivo je da dolazi Štefulj, jer smo jako dobro pokriveni na LB..Imamo najbolji LB u ligi-Gregor Sikošek, prošle godine je bio odličan, ali ove godine mu je forma malo pala...Ugovor mu istječe na kraju sezone...Jer vidim da tražite LB, možda je on opcija za Dinamo, pa su se možda dogovorili i kompenzirali s Tolićem i Štefuljem...To bi mogla biti jedna od opcija, samo nagađam..
  • vjeko1701
    8.5k
    Pa i Štefulj je u Rijeci bio solidan. Ok odigrao grupe EL. Nije najmotoričniji igrač niti baš tehnički najpotkovaniji al je stabilan u defanzivi i ima dosta dobar centaršut.

    Više nego koristan u dobro posloženom sustavu s planom al ne treba od njega očekivati previše "individualne magije". Nece bacat rolice, valjat tunele, prolazit bilo driblingom bilo pretrčavanjem dva igrača al ako se dobro odradi izolacija na boku i dobije dovoljno prostora, bit će asistencija.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Štefulj je s 20 godina igrao Europsku ligu, s Rijekom izbacio Kopenhagen, a u grupi igrao protiv Napolija, AZ Alkmara i Real Sociedada. S Dinamom prošle sezone odradio odličnu utakmicu protiv West Hama u Londonu, bit će dobar bek kod vas.
  • Viola
    422
    hvala da ste odgovorili
  • Efes Pilsen
    8.4k
    mislim da podcjenjujes Jakica. Jakic je bio kao Cokaj sad, igrac prevage za njih, a trebala mu je polusezona dobrog forsiranja i cupanja zivaca da nadode na razinu na kojoj je sad. Isto mislim i za Cokaja. Cak i da dode da to nece bit odmah to, ali se nadam da za razliku od Jakica nece odletit na prvu ponudu ako se prilagodi kako treba.
  • vjeko1701
    8.5k
    Nema problema, šteta da se ranije nije dogovorila ova suradnja jer bi uz Krznara i par naših igrača možda već sad osigurali barem skupine KL.
  • Orc123
    8.1k
    Cokaj ce biti strasno dobar igrac, mocam je, jako slican jakicu i siguran sam da ce biti pojacanje. Sad samo jos jedan odlican LB. To nam pod mua treba. Stefulj je ok ali ije razina za Dinamo, Bockaj je odlican u ofenzivi, a u defenzivi je slab. Treba nam paket ko Risto i Moha. Treba nam bek ala Risto za Europu i teze utakmice u hnl...da se nadopunjuje sa Bockajem.
  • Yovitssa
    656

    Ma nisam ga mislio podcijeniti, već sam mislio kako su mi njih dvojica ful slični igrači, samo što mi Čokaj djeluje nekako nabildanije (dakle mislio sam doslovno "na steroidima"). :-)
    Naravno da bude mu trebalo vremena, možda i više nego Jakiću (on se koliko se ja sjećam ful brzo profilirao u nezamjenjivog igrača), ali bolje on nego neki stranac iz neke druge lige.
  • Viola
    422
    To je šteta, da...Nadajmo se da ćemo Romune ipak pobijediti i proći dalje...
    Ali sve mi se više čini da su se dogovorili da Sikošek ide k vama...Još nije produžio ugovor, a vi tražite LB-a
  • vjeko1701
    8.5k
    A znajući transfer politiku našeg kluba, možemo vam kupit igrača samo ako ste prethodno igrali protiv nas xD
  • Efes Pilsen
    8.4k
    bez uvrede, ali igrac od 28 koji je vecinom igrao SNL nema sta radit kod nas. Nadam se da to nije tocno. Stojanovic je nesto drugo, on je dosao kao perspektiva.
  • Viola
    422
    Ipak, najbolji je bek u našoj ligi...Znam da se Dinamo već lani zanimao za njega..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions