• ZGV
    3.3k
    Ja sam recimo zašamarao lika u Bjelovaru u majici Hajduka...on je šetao u majici po gradu. Po meni je to provokacija, a nekom neutralcu je to onako sve jedno.
  • Nino Bule
    13.9k
    Nosit obiljezja po tuđim gradovima u hr se radi na svoju odgovornost, da li ces po krku ili viru ljeti ostat netaknut, mozda, ali ako te napadnu nema čuđenja i plakanja jer je to vrlo lako bilo predvidit
  • Fanboy
    2.7k


    Bjelovar ima dosta jednih i drugih, navijačka obilježja su česta...Iskreno, nikad nisam čuo za bilo kakav incident. Možda je jedino @deda nekog našamarao pri povratku :wink:
  • Mali dioničar
    15.5k
    Osobno ne dam djetetu da po moru hoda u Dinamovom dresu. Dinamo-Hajduk uglavnom i gledamo doma u apartmanu, a ne u birtiji. Recimo Atanasov zabio, a mali se dere “ne mogu podnijeti tovarske kretenčine”, žena mi se zgraža, meni daleko od toga da bih ga ispravljao. I sad da sam gledao utakmicu u birtiji koja je miješana, kaj bi bilo…?

    Imam i ja prijatelja Hajdukovaca, ali mi ne pada na pamet s njima gledati utakmicu ni na stadionu ni u birtiji. Posvadjaš se i s ekipom na terminu, a di nećeš na Dinamo-Hajduk. I onda bi tu usput trebala biti djeca u Dinamovim dresovima.

    Ako na moru želi nositi neki dres, ima dres reprezentacije. Kao što smatram kretenima ekipu koja djeci odijeva Hajdukove dresove za hodanje po Zagrebu, tako ni ja ne želim da mi dijete hoda u Dinamovom dresu van nekog normalnog okruženja tipa Zagreb, Gorica, Karlovac…
  • Dinamosaur
    1.5k
    Jedino "podjebavanje" je bilo od konobara lokalca u stilu- pripremili smo vam Drmića a pošaljite nam i Petkovića da i njega dovedemo u red.

    Opisao si kao da si u srcu Dalmacijeksapi
    Napisao sam Točno kako je bilo.
    Ako želiš potvrdu nek ti mali uzivo isprica, tak i tak zeli u subotu na sjever pa ga ti uputi i ispitaj.

    Poanta svega nije dres nego koliko ima Dinamovaca na svim stranama a ne samo na tribini kad je tekma Dinamo-Hajduk i da bi ih moglo biti puno više da imamo gdje biti.
  • ksapi
    2.9k

    Pa shvacam ja poantu tvog posta, ali ti ne shvacas poantu mog. Da je debilno tako provocirati, a vecina ljudi bi se cudila da dobije par odgojnih nakon toga.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Tvoji odgovori su vise od provokacije, kao da te baš jako peče
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mali (12 Godina) se šetao prošle godine po Zadru ove Godine po Šibeniku u Dresu Dinama.
    Njegov izbor nebum ga ja oblačil
  • ksapi
    2.9k

    Da, jako me pece kad ljudi u obiljezjima dobivaju batina jer se prave pametni.


    I kaj ak ga neko napadne? Dijete od 12g ce se samo branit? Kao da dijete od 12g ima moc rasudivanja sto je pametno, a sto nije
  • Keyser Soze
    10.1k
    Nošenje dinamovih obilježja u nekom gradu za koji se zna da je rivalski smatram provokacijom isto kao što bi smatrao da neki tovar nosi hajdukov dres u Zagrebu ili Zaprešiću.
  • BlueVelvet
    336
    Normalno da ima dinamovaca kad je spica sezone i pola Zagreba je na obali..
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ni zucnut o tome! Kamoli hodat u dresu van svog kvarta/grada! Vidis da je to neprimjereno. :vomit:

    Dinamovštinu treba širiti a NE da se djeca boje obuć Dinamov dres!
  • Derek Trotter
    338
    Al i pola je Dalmacije u Zagrebu tijekom cijele godine (studiraju, rade) pa nisam nikad vidio niti jednog u dresu Hajduka. Ako se vec ide glumiti budalu onda moli Boga da ne naletis na jos vecu pa te lijepo skine.
  • Derek Trotter
    338
    Jedno je van svoga grada, u mjestima gdje su vecina Dinamovci a drugo u Dalmaciji gdje mrze sve sto dolazi iz Zagreba. Malo racionalnosti ne škodi.
  • seljak86
    2.6k
    Sve 5, al nemoj kukat onda ako buš najebal...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.