• superhik
    11.1k
    Pokušavate lagano provući Guzice i sise u ovako poštenu temu? E nećete razvratnici :smile:
  • NORTE
    11.5k
    da je bio čovjek, dva manje, ne bi imali ljudi za dić poruku :sweat:Navijač Dinama
    To je kao da mi domaće tekme igramo na stadionu Varteksa, jer oni trenutno toliko daleko igraju "domaće" tekme, dakle imaju samo gostovanja, tako da ti ovaj komentar ne drži previše vodu.
  • Robredo276
    265
    Pokušavate lagano provući Guzice i sise u ovako poštenu temu?superhik

    Ova gore je slatka u faci, ali mogu zamisliti i da prebije nekoga. Noge jače nego u Kleinhaslera. Ne prigovaram, maznuo bi je bez beda.
  • seljak86
    2.6k
    Kad smo kod te teme, već neko vrijeme je na njoj suša :sad:
  • trender
    169
    Sad se nadam da ekipa tu temu ima uživo na obali:grin:
  • Navijač Dinama
    8.3k
    kakve veze varaždin i dinamo imaju veze sa ovim? Mislim da nikakve.

    Niko tim Lešinarima nije kriv što ih se ne moze više skupit, isto tako nije im niko kriv što se u Banja Luco ne navija isključivo za njih.

    A vidjeli smo protiv tog Varaždina u Varazdinu posjetu i zainteresiranost za Dinamo, tako da ako ičiji komentar ne drži vodu to je tvoj, gdje si zabrijao pa malo sa povisoka gledaš i daješ neke komentare.
  • NORTE
    11.5k

    Čovječe daj pročitaj moj post opet.
    Domaće tekme trenutno igraju 87 km od svog grada, kao da mi domaće igramo u Kutini ili Varaždinu.
    Nikome s visoka, nije moj stil.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    wep66igf2ayl3c30.jpg
    Zeleni protiv Slavie
  • NORTE
    11.5k
    Jel prati neko scene istočne Europe, ruskih grupa nema na moskovskom derbiju upravo, a izgleda da su navijači Cska Sofia u nekom bojkotu? Ako netko zna više o obje situacije.
  • dZg1986
    520
    Malo sam pretražio o CSKA Sofiji. Izgleda da nisu zadovoljni vođenjem kluba. Smatraju da se klub amaterski vodi i nema napretka ni vizije.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Možda su nezadovoljni jer se nisu plasirali u europsko natjecanje.
  • Mlađi referent
    12.3k
    ruskih grupa nema na moskovskom derbiju upravoNORTE

    Jebe ih Fan ID, doslovno osobna za navijače za ulazak na stadion, novo pravilo od Putina da ih drži na uzici pa ne dolaze.

    Cska Sofia u nekom bojkotu?NORTE

    Protiv vodstva kluba, traje već neko vrijeme
  • NORTE
    11.5k
    Malo sam pretražio o CSKA Sofiji. Izgleda da nisu zadovoljni vođenjem kluba. Smatraju da se klub amaterski vodi i nema napretka ni vizije.dZg1986
    Jako zanimljivo (da su se odlučili na totalni bojkot). Klub im je doslovno ugašen prije cca 7 godina pa se Litex iz Lovecha preimenovao u Cska Sofia kojeg su prihvatili kao svoj, a sad bojkotiraju klub koji je zadnjih 5 godina jedini veliki konkurent nedodirljivom Ludogorcu kojem su umalo uzeli par titula zadnjih godina.

    Možda su nezadovoljni jer se nisu plasirali u europsko natjecanje.Mali dioničar
    90 minuta su od plasmana u skupine KL, ali nadam se da će ipak ispasti u Baselu.
  • agramZ
    2.5k
    f.c. hansa rostock - fc st. pauli, 21.08.2022
    u2xGKBdB.png
    sTPEkR7b.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.