• NORTE
    11.6k
    Jedva čekam da nam zafali Gojak u ekipi.
  • Eduardo
    20.3k
    Gojakov stari je za Avaz demantirao transfer u Zrinjski.

    983ltwxoudqrha6x.png
  • marcio amoroso
    36.6k
    40 Livaković
    33 Nevistić
    1 Zagorac
    2 Moharrami
    13 Ristovski
    4 B.Šutalo
    37 J.Šutalo
    6 Lauritsen
    55 Perić
    12 Bočkaj
    14 Ljubičić
    31 Bulat
    27 Mišić
    5 Ademi
    7 Ivanušec
    10 Baturina
    99 Oršić
    77 Špikić
    70 Menalo
    11 Emreli
    9 Petković
    18 Drmić

    Ovo je 19 igrača u polju plus 3 vratara. Ako je vjerovati novinama ostalih 6 igrača koji su u kadru su na izlaznim vratima. To su Dilaver, Theo, Štefulj, Gojak, Tolić i Marin.

    Ako se ti svi odlasci ostvare vjerojatno će biti i dolazaka, a ja tipujem na lijevog beka i klasičnu šesticu. Bit će u svakom slučaju jako zanimljivo do kraja prelaznog roka, a jasno je da će kvalifikacije uveliko odrediti kadar.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Peric unutra, a Theo ne je glupost nevidjena.

    Plus rjesava se Gojaka, a pitanje je kada ce Bulat biti spreman. Za Tolica, Marina, Stefulja i Dilavera sve jasno.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Peric unutra, a Theo ne je glupost nevidjena.IstinaZaDinamo

    Apsolutno se slažem.
  • Derek Trotter
    338
    Meni samo nije jasno na osnovu čega je Marin otpisan, dečko nije dobio nikakvu priliku za pokazati šta zna.
  • Nousername
    664
    Ista stvar i za Tolica za kojeg sam siguran da moze odigrat bolje od Ivanuseca.I prosle sezone minute dobija na kapaljku i opet pokazuje da je majstor.Zabija i taj bitan gol u Sibeniku.Barem mu dajte prilike protiv bunker ekipa jer on definitivno nije zasluzio biti na klupi ili biti jedan od otpisanih.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ista stvar i za Tolica za kojeg sam siguran da moze odigrat bolje od Ivanuseca.Nousername

    Trolaš ili?
  • Nousername
    664
    cek sta je tebi Ivanusec pokazao ove sezone?
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ivanušec kad je u najlošijoj formi je space shuttle za Tolića. Ivanušec će uvijek ispratiti svog igrača i ima sjajnu obaveznu igru. Ivanušec i Tolic su dva svijeta. Šta su ostali pokazali u ovoj sezoni?
  • xavier
    12.1k
    Koliko je Dinamo promijenio trenera otkad je Tolić u klubu? I baš niti kod jednog nije igrao. Nije li to ipak malo neobično ako je tako dobar kako neki ovdje misle?

    Nije li ipak logičnije da je u njemu problem?
  • Praskaton
    2.3k
    nitko ne misli da je Tolic siguran u prvih 11 al da treba dobit vise prilike definitivno.

    Koji su to veliki strucnjaci do sad vodili Tolica u dinamu?Kopic,Krznar,Čačić..99% nas je na ovom forumu dovodilo njihovu strucnost u pitanje i sad bi trebali vjerovat njihovoj procjeni da Tolic nema mjesta ni na klupi dinama
  • Nousername
    664
    svi formasi kad im postavis pitanje odgovore isti ovakav odgovor kao i ti,a onda u isto vrijeme pljuju struku i trenere i smatraju kako oni ne znaju.Gdje je tu logika?Ne kazem da je igrac za prvu postavu ali u rotaciji mora biti.

    Ivanusec kao prednji vezni treba imati asistencije i golove.On nema ni jedno.U kvalifikacijama se dosad nije vidio.Okej mozda ga ne ide nije u formi i treba odmoriti na klupi.Ovdje je Ivanusec naveden kao primjer.Imamo puno igraca koji nisu u formi i ne ide ih pa zasto onda igraci sa klupe ne dobiju priliku za igru?Po cemu je to Tolic zasluzio sjediti na klupi protiv jednog Varazdina kad nam vezni red ne postoji.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ivanusec kao prednji vezni treba imati asistencije i golove.On nema ni jednoNousername

    Ivanušec je prošlu sezonu zabio 5 i pripremio 8 golova. Pretprošlu je zabio 11 i pripremio 5. Ova sezona je tek počela. Još nitko nema neke učinke.
    Kažem, ako stavljaš Tolića i Ivanušeca na vagu onda u mojim očima trolaš.
  • Salva
    2.5k
    Tolić definitivno zaslužuje veću minutažu, dokazao je prošle sezone da može i hoće, ali usporediti ga s Ivanušecom je stvarno nerealno.

    To mi je u stilu Marin je bolji od Oršića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions