• marcio amoroso
    36.6k

    Mislim da ti ne razumiješ kako funkcionira nogometni klub i tržište. Ruzomberok se plasira u LP i mora dovesti Marcela na lijevog beka da bude rang LP? Pa daj se malo skuliraj jbt. Nije ovo “ispuni mi želju” ili neka igrica koju ove nove generacije igraju.
  • Captain America
    17.7k
    Gledali smo ga protiv Napolija, Sociedada, AZa, West Hama i Seville i ne pamtimo mu greške. Takve ekipe nas čekaju u LP ako uđemo.
  • Orc123
    8.1k
    Eto sad ne igra ni hnl samo zato sto se zove Danijel...
  • immerwieder
    1.4k
    svi znamo da nije on cancelo, ali od sedam utakmica je mogel igrati barem 5 i rezultat bi bil isti,
    a njegova forma i samopouzdanje bi bili ziher u napredovanju, barem do razine Leovca iz 2019., a to je bilo po meni čist solidno,
    i ne bi izraubal Ljubičića na krivoj poziciji, jučer je par puta baš amaterski ispal i onda to i na njemu može ostaviti trag da ne bude svoj i kad bude na pravoj poziciji
  • Zagi
    7.8k
    Treba neki novinar jasno i glasno pitati što je sa Štefuljem. Možda je jednostavno u pitanju serija ozljeda/korone pa nikako da dođe do match fitnessa.
    Igrao je protiv Slavena 15ak minu pa polije opet ništa. Ok, vjerojatno je protiv Istre forsirao svih 90 min Peru jer i njemu treba minutaža za formu. Treba odgovor na to pitanje.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Jel igrao beka ili wb? Jer i Rijeka je igrala s 3 kao i Dinamo pod Kopicem.
  • Captain America
    17.7k
    Igro je oboje ovisno o sustavu.
  • LovroZG
    1.3k
    U Europi je igro u Rožmanovom 532 sustavu di se cijela momčad branila. Meni on nije bogzna kakav igrač, al definitivno je sad trebo dobit priliku i odigrat neš jer ovo šta radimo s Ljubičićem nema smisla dugoročno.
  • Eduardo
    20.3k
    Eto sad ne igra ni hnl samo zato sto se zove Danijel...Orc123

    Ispravak, zove se Daniel, otac mu je Danijel :smile:
  • LovroZG
    1.3k
    Zadro je ošo u Rijeku.
  • Armagedon13
    959
    Kažu Rusi da smo zainteresirani za zadnjeg veznog Mory Gbane.On je igrač BSKa na posudbi u Khimkiju
  • Orc123
    8.1k

    Nezz, meni to ne izgleda igrac koji bio bio pojacanje za LP iako vidim da khimkiju igrao prve 3 utakmice standardno...
  • Armagedon13
    959
    Možda su samo glasine.Kažu da nudimo 1M
  • Infinity
    16.4k
    BSK nije mogao dobiti milijun za Dabru. Bio bi glup potez da im damo toliko za ovog. Koji ce nam k*? Ta pozicija je dobro pokrivena. Mozda planiraju da igra lijevog beka?
  • Orc123
    8.1k
    Nsma treba klasicni zsdnji vezni...i zar je on toliko napredovao od prole god? Nezz...i u bsk je izgledao zanimljiv ali jel to pojacanje za LP?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions