• Tundra
    693
    to je istina :lol:
  • Jaro
    7.5k
    Da je ta lova u trajanju mjere potrosena na vrtice, danas bi svako dijete moglo imatu po jednu odgajateljicu. Eto toliko je to losa mjera bila, gdje se glasove pojedinih kupovalo na ovaj nacin...
    Ukidanje mjere je odradjeno taman na ocekivan nacin od ovih profi prosvjednika...
  • serbus
    4.2k
    Mene jedino čudi da u ovom gradu, zemlji još netko može vjerovati da nije bilo te mjere da bi svi klinci imali vrtić ili ako se mjera ukine da će svi klinci imati mjesto u vrtićima da će izgraditi vrtiće za sve.....
  • Jaro
    7.5k
    to nije nitko ni rekao... ali logicnije je tu lovu pivezivati s neizgradjenim vrticima nego onu od stadiona i slicno...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Ja ću samo reći, blago ljudima koji imaju baka-deda servis na raspolaganju!

    Na scenu dolaze političke opcije kojima funkcija vrtića nije čuvanje klinaca dok su roditelji na poslu, već takva da to budu svojevrsni kampovi za preodgoj i bit će sve gore.

    Sreća što su ovi naši nesposobni da realiziraju bilo što :blush:
  • Mali Zeus
    13.5k
    Na scenu dolaze političke opcije kojima funkcija vrtića nije čuvanje klinaca dok su roditelji na poslu, već takva da to budu svojevrsni kampovi za preodgoj i bit će sve gore.db-izbjeglica

    Evo meni se mali neki dan vratio iz vrtića i pjeva internacionalu.

    Ja se šokirao.
  • NORTE
    11.6k
    Po gradu se konačno malo počele obnavljati avenije, nešto što se mislim zadnjih godina jako malo ili nimalo radilo, čak i u vrijeme onog kriminalnog mandata.
  • Mladen
    24
    Ne bih rekao da se avenije nisu i do sada obnavljale. Av. Dubrovnik mislim dva puta u zadnjih 10 godina, od toga jednom kad je bila neka utrka prije par godina.
  • og1986
    2.9k
    A svake godine se njih 10 skupi sa transparentom i odu doma kasnije.

    Nek odu za eksperiment nešto slično u beogradu napraviti za Hrvatske žrtve.
  • Ali
    2.2k


    Pa isprobana sablona i fraze koje se ponavljaju kroz povijest, povered by Kosanovic i veritas, sponzored by vucko:

    "Neshvatljivo nam je neodgovorno ponašanje hrvatskih političara prema suočavanju s prošlošću. Aktualno političko rukovodstvo u Hrvatskoj ne pokazuje iskrenost, poniznost i poštovanje prema žrtvama ovih zločina, prema ljudima koji su ubijeni. Za nas kao predstavnice/ke civilnog društva, suočavanje s Olujom treba biti put pomirenja, a ne put razdora. To ne treba biti put slavlja, nego put razumijevanja. Sve dok se ne suočimo s ratnim zločinima u Oluji, nemamo pravo upirati prste u druge"

    "Akcijom izražavamo solidarnost sa svim žrtvama rata i sa svim žrtvama zločina počinjenih u naše ime. Za vrijeme i nakon operacija Oluja pripadnici Hrvatske vojske i policije te civili počinili su veliki broj zločina nad srpskim stanovništvom RH, a da najveći broj tih zločina nikada nije procesuiran."

    To su parole koje koriste vec 70tak godina, sve kao na finjaka, a onda sutra uloze milione € u promidzbu lalo kroz kmjige, tako kroz filmove i guraju "svoju istinu" dok ne izumru zivi svjedoci, a sutra ce to uci u udzbenike...

    Usput ta iste ekipa ima i druge akcije "ožujku i rujnu 2014. i izrada informativnog priručnika za roditelje “Bez boga, bez vjeronauka” itd itd...
    A naravno Tomasevic i Grad Zagreb imaju osigurana sredstva za ovakve udruge u proracunu, a stadion nemoze, obitelji sa trojeni vise djece nemoze... zagrebacki sportski klunovi nemoze... itd
  • Ali
    2.2k
    Koliko puta ste u zivotu culi ovakvu frazu :
    "Aktualno političko rukovodstvo u Hrvatskoj ne pokazuje iskrenost, poniznost i poštovanje prema žrtvama ovih zločina, prema ljudima koji su ubijeni."

    I tako desetljecima..., ali istovremeno im je svima draga hrvatska kuna...
  • Casual Lad
    36

    Meni je ovo vrh: "To ne treba biti put slavlja, nego put razumijevanja. Sve dok se ne suočimo s ratnim zločinima u Oluji, nemamo pravo upirati prste u druge".

    Zamisli bolesnike. Netko ti napadne države, 4 godine drži okupiranim 1/3 teritorija na kojem je napravio masovne zločine i etničko čišćenje, na svaku danu ruku pomirenja je bahato odgovarao. I kada je nakon svega uslijedila najveća vojna operacija na tlu Europe nakon ww2, s minimalnim civilnim žrtvama za ukupni kontekst rata i veličinu vojne operacije, dobiješ gornju izjavu.

    Čak i da se Hrvatska nije suočila sa zločinima, a jest i pravno i kolektivno, pregadljivo je i amoralno davati takve izjave kad znaš što je sve bilo tijekom te 4 godine.
  • Jaro
    7.5k
    Ma ovi se moraju tak malo pojaviti kako bi opravdali lovu kaj sisaju iz proracuna...
    Kako bih ja ukinuo sve donacije raznim udrugama, pokretima, %@^#^$ i palcima...
  • masacusec
    3.6k
    Genijalna ideja nadležnih za promjenu regulacije prometa odnosno prenamjenu prometnog traka na Deželićevom prilazu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.