• Keyser Soze
    10.1k
    S obzirom da nismo odigrali ništa ovo je odlično
  • Salva
    2.5k
    Sve točno. Zabili 2 gola na guz, a mogli smo primit 4. Napad klasicno bezidejan koji se temelji na individualnim kvalitetama. Ne bojim se za Ludogorets pa čak ni za playoff (koliko god Bodo bio neugodan) ali u ligi prvaka ćemo biti kanta za napucavanje.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Naša obrana je elementarna opasnost za nas. Ja ću bit sretan ako ne primimo dva gola u drugom
  • Eduardo
    20.4k
    S obzirom na igru rezultat je odličan. U slučaju da mislimo nastaviti s ovim načinom igre Petko mora unutra, a Drmić van. U veznom redu također treba napraviti neke rošade da pokušamo preuzeti kontrolu lopte makar u nešto većem dijelu nego što smo radili u prvom poluvremenu. Imaju par baš dobrih španera, a posebno mi se sviđa ovaj Nigerijac što nam je dao gol.
  • thomas22
    262
    Unatoč super golu Perić igra lošu utakmicu
  • Neki tip
    21.3k
    Ajmo duboko disat ljudi, jogu ćemo uvest na Zonu.

    Jbt od euforije do depresije u 15 minuta igre.
  • dzg717
    1k
    Predefanzivna formacija, samim time i prespora, par Ademi-Mišić teško da će prolazit i Ivanušec na krilu =užas
    Nije Drmić ništa kriv. Stavi krilne igrače na krilo, bekove na bekove itd. Volio bi vidjet i Menala i Špikića. Ljubičić umjesto Mišića i Bočkaj na njegovo mjesto.
  • dzg717
    1k
    ILi će vjerojatno bit Ivanušec na mjesto Baturine i Baturina van a Menalo nutra
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Nisam ni rekao da nije Livakovicev gol ali isto tako je Ivanusec kasnio tj nije bio na pravom mjestu.

    Drmic, Baturina i Misic vani, Petkovic, Menalo(Spikic) i Bockaj unutra.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Obrana kaotična, perić par puta predaje loptu u noge protivniku, al ajd, ovo je zamjenski stoperski par.

    Drmić u potpunosti odsječen.

    Mišić prenervozan, a već ima žuti.
    Bugari dosta prostora ostavljaju lijevo, možda bočkaj treba unutra, al pitanje je kako bi reagirao u defanzivi.

    Ivanušec nevidljiv, rekao bi da je najmanje pokazao od svih dinanovih igrača, općenito me brine njegova forma.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Jbt od euforije do depresije u 15 minuta igre.Neki tip sa Zapada

    45 min igre. Nakon drugog gola nismo ništa dobro napravili praktički, meni je nejasno da nas vezni red jebenog Ludogoreca može OVAKO pojest.
  • thomas22
    262
    Vezni red je problem dinama od odlaska Majera i Jakića.
    Ademi gubi moć polako, Mišić igrač za hnl, na euro nivou Mišić je preslab, Ivanušec od odlaska Majera neprepoznatljiv igrač, stagnira umjesto da rastura...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    meni je nejasno da nas vezni red jebenog Ludogoreca može OVAKO pojestDragon1Warrior123

    Ja ne znam što je tu čudno i što se očekivalo, taj ludogorets je bolji od bilo koje HNL momčadi... Teško je za očekivati da se dinamo prošeta kroz osijek, ne vidim zašto bi bugarskog prvaka trebali pojesti na terenu.
  • Stjepan
    479
    A šta smo to napravili do drugog gola Ludogorets da je imao malo sreće ovo bi bilo 3 0 za njih na poluvremenu
  • marcio amoroso
    36.8k
    Da imamo Livakovića na normalnom nivou bilo bi sve super. Ovako je samo rezultat super. Ademi i Mišić u veznom redu skupa ne mogu izdominirati više nikoga, a Perić je opća opasnost po naš gol. Ne volim pametovati koga treba uvesti, ali po meni Bočkaj na bok i Menalo na desno krilo, a Mišić i Ademi van. Sredina bi onda bila Ljubičić, Ivanušec, Baturina. To mi izgleda super. Naprijed također Petko umjesto Drmića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.