• The Undertaker
    5.5k
    Zar nije to isto kao kad Dinamo igra u srijedu pa u utorak?
  • Cosey
    515
    Nakaradno je to odgađanje postalo.
  • Carrasco
    4.1k
    Situacija od prošle sezone kada je Dinamo iskoristio joker, HNS nije reagirao i nije na svoju ruku odgodio utakmicu.exbj1dkte02hojhl.jpg
  • Captain America
    17.8k
    Onda će se svi čudit ko pura dreku kad se izleti od sanmarinovskih fenjeraša. Umjesto da se stimulira klubove da poboljšaju fizičku pripremu igrača na zahtjeve 2 utakmice tjedno, njima se podilazi i izaziva kontraefekt.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ima tu toga i do selekcije ekipe. Svi ce uzet po par afrikanaca koji su genetski fizicki jaki. Prosle sezone su Osijeku presudili oni iz CSKA, ove sezone Rijeci je onaj Djurgardena kod drugog gola napravio djecu, nas su oni Tokmac, Boli derali u Ferencu, pa onaj lik iz Rosenborga. Mi kupujemo domace i pravimo se pametni. Kod Bjelice Dinamo nije imao problema sa fizickom spremom, sad taj stozer ode u Osijek i odjednom.ne znaju? Ne bi rekao... Pitanje je naravno legitimno, ali bas da niti jedan klub ne pogodi s kondicijskim trenerom mi zvuci ipak malo nevjerojatno.
  • Zagi
    7.9k
    Nije Osijek nespreman. Možda još nisu na 100% jer hnl sezona dugo traje pa ne možeš početi pripreme dovoljno rano da uđeš u te kvalifikacije skroz našpanan ali nisu ni daleko. Definitivno je i do selekcije jer možeš ti imat kondicijskog kakvog hočeš ali Petko neće nikad imati iste kapacitete kao Mandža.

    Ali Osijek ima problem kreacije. Pa playa im igra onaj mađar koji nebi mami dodao loptu pa im se igra svodi na ubacivanja na Miereza. A bekove igraju Bartolec i Jurčević. Pa di ćeš s tim , to je sve dikod uđe dikod ne.

    Oni da imaju Tolića i Bočkaja bili bi 50% jači, minimum.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Da, ja sam se sinoc slatko nasmijao na price kako su nama uvalili Bockaja, pa im sad lopte idu u bunar, a to im je jedini nacin igre :lol:
  • Infinity
    16.5k
    Dinamo je prosle sezone igrao u sest dana zato sto je odgodio Istru. Nije Istra odgojena zato sto Dinamo igra u sest dana.

    Kad igras kvalifikacije za Ligu prvaka onda imas mogucnost da sam biras da li igras utorak ili srijedu i nema potrebe da radimo neke teorije zavjere i pravimo zrtve od sebe, jer znamo tko uziva u ulozi zrtve, a to nismo mi.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    čekajte, ako dobro shvaćam...hajduk nije tražio odgodu (na što ima pravo), već je HNS odgodio utakmicu na svoju ruku, a hajduku ostalo pravo da odgodi još jednu utakmicu?
  • The Undertaker
    5.5k
    Nije još najjasnije ali izgleda da je tako.
  • Infinity
    16.5k
    Da, ali u slucaju da udju u grupnu fazu nece imati pravo na jos jednu odgodu na svoju ruku, jer su sudjelovali u dvije odgode kroz kvalifikacije.
  • Cosey
    515
    Vjerojatno 3 odgode ako Dinamo odgodi derbi. Bit će u problemima to nadoknađivati.
  • SAS1987
    14.8k
    Vjerojatno 3 odgode ako Dinamo odgodi derbi. Bit će u problemima to nadoknađivati.Cosey

    Ak nekim cudom uđu u KL ja nebi odgodio tekmu jer Dinamo ima puno dužu klupu od Hajduka.
  • Cosey
    515
    Derbi bi se trebao igrati 14.08., taman poslije druge tekme s Ludogoretsom i Vitoriom, ostaje i jednima i drugima play-off.
  • xyz
    840
    A što nije čudno da se Brezni ne želi izjasniti za medije zašto je urađen ovaj ''samovoljni'' presedan da HNS reagira kad ne postoje osnove za to. Po meni je njemu stigla direktiva, a i sam je svjestan da je urađeno bez legitimiteta. HNS bi smio intervenirati samo u slučaju da klub igra dvije tekme, a da je manje od 48 sati između završetak jedne i početka druge. U konkretnom slučaju će biti 70-ak sati. Sjetimo se prošlosezonske situacije s Legijom, kad je Dinamo bio u istoj situacije, ali je iskorištena odgoda, a ne intervencija HNS-a. Još jedna sramna odluka od kada je savez preuzeo lički uzgajivač krumpira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.