• Cosey
    515
    Jel se zna, jel se odgađa derbi?
  • Jaro
    7.5k
    posto Hajduk uzvrat igra 10. umjesto 11. mislim da nema razloga za automatsku odgodu, pa ce ovisiti oce ko traziti...
    Ali posto se radi o HNSu, Dinamu i Hajduku - sve je moguce...
    U tom slucaju bi Hajduk imao vec 3 odgodjena kola (upravo odgodjena utakmica protiv Gorice) i kasniji raspored bi mogao biti zanimljiv...
  • Zagi
    7.9k
    Zadro , Soldo i Katinić valjda natrag u juniore ovu sezonu?
    Valjda je ekipi dosta da Hajduk ide u yCL....
  • Salva
    2.5k
    Dinamo je na raspolaganje dobio ukupno 2308 ulaznica za gostujući sektor stadiona u Razgradu.

    Cijena ulaznice iznosi 40 kuna.

    Prodaja kupona bit će isključivo na Ticket pointu u Zagrebu:

    Pretprodaja za vlasnike godišnjih ulaznica

    Subota 30.07. od 11 do 15h

    Prodaja za sve ostale navijače

    Subota 30.07. od 15 do 19h

    Nedjelja 31.07. od 11 do 15h



    ZAMJENA KUPONA

    Zamjena kupona za ulaznicu bit će na ulazu u gostujući sektor stadiona u Razgradu, na dan utakmice 02.08. od 19 sati po lokalnom vremenu, uz predočenje važećeg osobnog dokumenta i kupona za utakmicu.



    DODATNE INFORMACIJE

    Ulaznice za utakmicu u Razgradu nisu dostupne u online prodaji.

    U Razgradu neće biti prodaje ulaznica za Dinamov gostujući sektor.
  • Neki tip
    21.3k
    2308 ulaznicaSalva

    ?? Pa stadion im prima cca 10 500, kaj je moguće da su dali 20ak% kapaciteta!?? :brow: Mislim, nije da će nam trebati toliko, ali svejedno..
  • Salva
    2.5k
    Da, čudno malo, svakako nam toliko neće trebati.

    A i tko bi rekao da postoji klub u Europi koji daje više od 5% kapaciteta gostujucim navijacima… :nerd:
  • NORTE
    11.6k
    stadion im prima cca 10 500, kaj je moguće da su dali 20ak% kapaciteta!?? :brow:Neki tip sa Zapada
    Čitava sjeverna tribina je gostujuća, nisu ograđivali kavez. Ludogorec svim protivnicima daje toliko.
  • Neki tip
    21.3k
    tko bi rekao da postoji klub u Europi koji daje više od 5% kapaciteta gostujucim navijacima… :nerd:Salva

    :lol: :up: point taken
  • blackbully
    4.5k
    Ocekujem maksimalo 400 nasih, mozda ni toliko. Koliko vidim Razgrad je dosta nezgodno povezan sa Sofiom (5 sati voznje autom), a najbliza zracna luka je Varna (sat i pol autom). Da se utakmica igra u Sofiji bila bi to pristojna gostujuca brojka za ovo vrijeme ljeta, a ovako...
  • The Undertaker
    5.5k
    Alternativa je i Bukurešt koji je na cca 2,5 sati vožnje. Do Razgrada vam treba oko 12-13 h vožnje iz Zagreba. Veći dio je autoput, osim nekih 200 km prije Razgrada. Ne računam zadržavanje na granici. Dobar plan je spavati u Sofiji u ponedeljak i nastaviti ujutro ka Razgradu. Cijene spavanja su oko 30-40 eur/soba. Najbolji hotel je Villa Della Rosa ali mislim da u svim hotelima više nema soba. Probajte u Varni. Hrana je u redu, dosta jeftinija negu u HR, pogotovo ako idete u njihove domaće restorane (mehane). Najbolje dvije su pored stadiona. Nemojte se iznenaditi ako čujete dosta srpskih narodnjaka.
    Ako želite nešto europskije i skuplje, imate dva restorana: Enjoy i Almost Famous. U ovaj potonji često navraćaju igrači Ludogoreca.
    Razgrad je grad veličine Koprivnice, sve je blizu i u dosegu pola sata hoda. Od znamenitosti se nema puno za viditi. Stadion je na drugoj lokaciji od trening centra pa da se ne zabunite. Suprotno novinskim predviđanjima mislim da neće biti pun stadion. Ozbiljnih ultrasa nemaju tako da ne očekujete probleme osim ako ih sami ne napravite. Većina još uvijek navija za klubove iz Sofije. Piva na stadionu nema. Ulaznica za top tribinu je oko 40 kuna.
    Ako se još nešto sjetim, napisat ću.
    Svima koji idu sretan put.
  • Infinity
    16.5k
    Stadion u Razgradu ima oko 9700 sjedecih mjesta. Jasno bi mi bilo da imaju 7000 pa da lazu, al imaju 9700 i ne znam kakvu zadovoljstinu dozivljavaju kad kazu da imaju 10500.
  • The Undertaker
    5.5k
    Otkud te brojke? Koliko vidim službeno imaju preko 10000.
  • Infinity
    16.5k
    Pa imaju sluzbene brojke za sjever, jug i istok. Nije tesko zbrojiti i pogledati zapad na kojem cak nije tesko ni prebrojati stolice i vidjeti da nema ni blizu 10000.

    Nije nama ta brojka ni bitna, nije problem ni kod licenciranja, samo mi je smijesno. Nedavno sam analizirao izgradnju njihovog stadiona pa mi je zapelo za oko.
  • The Undertaker
    5.5k
    Pa i gledam službenu stranicu Ludogoreca i po zbroju mjesta ima više od 10000.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.