• Blaz
    373
    Lupali bi se mi nogom u guzicu da imamo trenera kao sto je Neno.
  • Jaro
    7.5k
    bjelicu iz razdoblja u dinamu mozda, ovaj danas je potouno druva osoba i obicni kmecavac koji ocito nije ni malo koncentriran na momcad i teren.
  • ZGBhoy
    1.7k
    bjelicu iz razdoblja u dinamu mozda, ovaj danas je potouno druva osoba i obicni kmecavac koji ocito nije ni malo koncentriran na momcad i teren.Jaro

    To je to, onog Nenu bi uzeo bez dileme ovoga ne
  • db-izbjeglica
    15.5k
    čovjek je prije doslovno desetak sati ispao iz europe od davljenika iz kazahstanske lige!

    ljudi se s vremenom mijenjaju, to što je netko bio dobar prije 3 godine, ne znači da je i danas, nogomet evoluira, protivnici te prate, treneri se trebaju prilagođavati...a bjelica u osijeku jednostavno ne radi dobar posao i rezultati su sve gori. kazahstanac ga je pročitao, prilagodio igru i učinio potpuno nemoćnim, osijek jučer ne bi zabio da se igralo 3 dana.

    od bjelice se puno očekivalo u osijeku, a napravio je doslovno ništa.
  • Jurki
    11.9k
    Dinamo treba trenera svog renomea, a ne da kupimo trenere s Balkana. Znaci treba pogledati prema Njemackoj, Nizozemskoj, Španjolskoj i Portugalu. Trener koji zna slozit igru i da ne drhtimo svaki put kad protivnicka ekipa ima napad. Vjerujem da bi se za 2 milke eura dalo naci odlicnog trenera
  • blue heart 72
    1.7k
    Ne mogu vjerovati da netko ozbiljnije razmišlja o Bjelkanu. Jasno je da je on za Čačića SS, ali se on sam toliko diskreditirao da ni on u bliskoj budućnosti sigurno ni ne razmišlja o plavoj klupi. Isto tako mislim da njegov način vođenja ekipe, nije ono što bi mi htjeli gledati. Kao što je već prethodno napisano, mi trebamo dovesti trenere iz liga(DE, ESP, POR, FRA, BEL, NL) gdje se vidi trenerski potpis (u pozitivnom smislu), trenere kod kojih vidiš da prate trendove i sami rade na sebi i usavršavaju se.
  • Papastrumf
    12.5k
    Bjelicina epizoda u Osijeku je nesupjesna, to je cinjenica. Mozda sam ga i ja precijenio i ocekivao vise od njega, ali citajuci neke upise ovdje i na ostalim forumima, covjek vidi da su dinamovi navijaci odnosno vecina njih isti kao i ovi dolje na jugu s kojima se sprdaju.
    Neke stvari se tako brzo zaborave. Ovaj dupelizac na nasoj klupi je vec vodio dinamo, ako je netko slucajno zaboravio. Maknut je s klupe jer smo te godine u LP u prvih pet kola imali 0 bodova i zabili 0 golova i sad ja citam da sto se mi bunimo, da mu treba dati sansu jer je eto bez poraza u ovih 10 utakmica na klupi. Za sto da mu dam sansu, za ono sto slijedi?
    Onaj po kojem sada dinamovi navijaci pljuju je u svojoj prvoj Euro sezoni imao u skupini 4 pobjede i 2 remija, a u LP osvojio 5 bodova i samo ga je nevjerojatna doza nesrece ostavila bez 1/8 finala lige prvaka.

    Bjelica je najuspjesniji dinamov trener u novijoj povijesti i jako je ruzno ovo sto neki pisu, a posebno znajuci na koji je nacin otjeran iz dinama i tko ga je otjerao.
  • Jurki
    11.9k
    Bjelica je najuspjesniji dinamov trener u novijoj povijestiPapastrumf

    Sve to stoji kaj si napisao i to su nepobitne cinjenice.. ali Dinamo kao klub koji je 30.klub u Europi treba trenera takvog ranga. Trenera koji radi i zna posao, ali isto tak koji ne sere u medijima. Bjelicina avantura u Osijeku bi bila puno bolja da nije iskakao iz pastete i srao po medijima. Dinamu za sljedeci iskorak treba trener visoke klase. Do tad bumo ili stagnirali ili nazadovali. Bjelica je dobar trener ali Dinamu treba bolji od Bjelice
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Neke stvari se tako brzo zaborave. Ovaj dupelizac na nasoj klupi je vec vodio dinamo, ako je netko slucajno zaboravio. Maknut je s klupe jer smo te godine u LP u prvih pet kola imali 0 bodova i zabili 0 golova i sad ja citam da sto se mi bunimo, da mu treba dati sansu jer je eto bez poraza u ovih 10 utakmica na klupi. Za sto da mu dam sansu, za ono sto slijedi?Papastrumf

    sve to stoji, ali moramo biti svjesni da je dinamo tad bio ništa drugo do izlog za prodaju igrača, samo daj lovu za mladog igrača i nosi! strašno talentirana, ali totalno neizbalansirana momčad bez rezultatskog cilja. momčad iz 2019. je bila poprilično drugačija i imala cilj igrati nogomet.

    pa dinamo je tad ligu prvaka igrao sa momčadi kojoj je prosjek godina bio valjda 24 i to zbog šimunića koji je bio 10 godina stariji od ostalih. pobogu, sa klupe je ulazio halilović koji je tad imao valjda 15 godina.

    taj dinamov period najbolje opisuje ova slika
    202254.jpeg
  • NORTE
    11.6k
    Toliko o 'pojačanoj' i euforičnoj Rijeci. "Strašna pojačanja" Alvarez i Vrančić na klupi, Halilović također. Najavljivao sam da više vjerujem Djurgardenu. Mišković sad ostaje i bez europskih KL sredstava o kojima non stop i priča...

    Osijek neću ni komentirati, ostaje im Hnl, vjerojatno bez Belje...


    Lupali bi se mi nogom u guzicu da imamo trenera kao sto je Neno.Blaz
    Nakon ovoga realno čovjek nikad nije bio dalje od dinama.
  • Eduardo
    20.4k
    sve si lijepo sročio toliko da se mogu složiti u slovo.

    Mozda sam ga i ja precijenio i ocekivao vise od njega, ali citajuci neke upise ovdje i na ostalim forumima, covjek vidi da su dinamovi navijaci odnosno vecina njih isti kao i ovi dolje na jugu s kojima se sprdaju.Papastrumf

    Meni je iskreno žalosno na kakav se način ljudi naslađuju njegovim neuspjehom i s koliko jala zrače pojedini upisi. Samo se čekalo ovako nešto da bi ga se pokušalo diskreditirati i to za ostvarenja na klupi Dinama koja sa sinoćnjim debaklom veze nemaju. Ej! Na ovom forumu je u naslovu teme uz njegovo ime stajala riječ GENERAL koja je u vrlo kratkom roku prihvaćena od šire mase. Danas je on k od trenera, prevara, u Dinamu ga je posralo i imao je sreće, a Dinamo i danas jaše na temeljima momčadi, uspjeha i mentaliteta koji je posijao Bjelica.

    Ovaj dupelizac na nasoj klupi je vec vodio dinamo, ako je netko slucajno zaboravio. Maknut je s klupe jer smo te godine u LP u prvih pet kola imali 0 bodova i zabili 0 golova i sad ja citam da sto se mi bunimo, da mu treba dati sansu jer je eto bez poraza u ovih 10 utakmica na klupi. Za sto da mu dam sansu, za ono sto slijedi?Papastrumf

    Onda se kao argument vadi činjenica kakav je nogomet pod Čačićem igrala reprezentacija na Euru. S druge strane nitko ne spominje ovo što si naveo, a još manje kako je ta ista reprezentacija igrala u kvalifikacijama kada se na duži vremenski period trebao vidjeti rukopis trenera.
  • Taćini Serhio
    300
    Bjelici se ne mogu osporiti rezultati u Dinamu, i budimo realni čovjeku treba kapu skinuti za sva vremena. U Osijeku se evidentno ispuhao i nije to više poticajna sredina za njega, meni on izgleda kao da je potkraj prošle sezone dignuo ruke od svega...

    Što se tiče našeg trenera stvarno nisam pametan, ali mislim realno i mi svi skupa puno jedemo govna počevši sam od sebe, samo čekamo da nešto kenjamo... Čačić definitivno nije dugoročno rješenje ali je sad tu i peglamo naprijed pa šta bude...
  • marcio amoroso
    36.8k
    I šta ja sad trebam drkati na Bjelicu cijeli život i ne smijem mu se nasmijati jer ispadne od kazahstanaca jer onda ne bi ispao moralna vertikala kao ostala većina. Daj me nemojte jbt.
  • deda
    32.8k
    Meni je najiskreniji osjećaj čak tuga. Tuga nad HNLom, Osijekom i čovjekom od kojeg sam očekivao puno više.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    bjelici nitko ne može uzeti ono što je napravio u dinamu i to je bilo odlično, ali nogomet putuje, mijenja se, treneri idu dalje, .drugi prate tvoj nogomet, ti pratiš nogomet drugih trenera...

    era u dinamu je prošlo svršeno vrijeme, ovo u osijeku ne izgleda dobro i čini se da postaje sve gore.
    čovjek je debelo najplaćeniji trener u HNL-u, a nije našao načina da prođe jedno-jedino kolo u europi iz tri pokušaja!

    sad, da se vrati u dinamo, možda bi ponovno bio odličan, možda ne bi, tko zna.
    činjenica je da ga protivnički treneri sve lakše čitaju i sposobni su bez ikakvog problema ogoliti osijekove slabosti. ovaj kazahstanac ga je pročitao i vrhunski pripremio momčad. imao sam dojam da osijek ne bi zabio do velike gospe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.