• Ludovic IX
    7.3k
    Iskreno, ja bih volio da dodje jer želim vjerovati da ima još baruta u nogama.

    Ali za recimo fiksno 300k +700k ovisno o tome koliko igra.
  • Jaro
    7.5k
    jbg prije je bio "prevelik" za dinamo, danas je dinamo prevelik za njega...
  • ZGBhoy
    1.7k
    jedino što bih volio je Bodo/Žalgiris, jer sve ostale je puno teže proći.NORTE

    Nemoj ih podcjienit, dobar i brz Nogomet igraju
  • NORTE
    11.6k
    Ljudi moji mi kao nositelji strahujemo od Ludogorca, kamoli od idućeg suparnika, a ovdje se 'štiti' Čačića jer je jedva uspio proći Shkupija.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Crnilo sipaju ljudi koji mogu predvidjeti neke stvari,to jest ljudi koji se malo kuze u nogomet. Ako mi sa ovakvom ekipom moramo strepiti od Ludogoreca i takvih,onda pogledas jos malo unaprijed i shvatis da tek onda nemamo sto traziti u Ligi Prvaka,a tesko cemo prezimiti u EL. To je jasno kao dan ako klaun ostane na klupi.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Da, ljudi koji se malo kuže u nogomet samo misle crno i filozofiraju. Bez lažne skromnosti mislim da se dosta kužim u nogomet s obzirom na moju prošlost. Tak, poštedi me te retorike. Poanta je da niti bude Čačić bolji trener, niti bude igra bolja ak se bude stalno tak pisalo. A tko se kuži u nogomet, sigurno ne bude olako shvatio Ludogoreca. Možda je to trebalo reći i ovima iz Malmea i Olymoiacosa.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Ok,ajmo jos malo floskula kako danas svi igraju nogomet,kako je lopta okrugla i ajmo lagat sami sebe kako je sve super i kako ce nas Cacic povest u najuspjeniju sezonu ikada. Znamo mi da se to nece desiti ali eto ne zelimo pricati lose o nasem treneru.
  • Majki2111
    3.2k
    Bit će dobra sezona imam osjećaj. Bumo se puno veselili u LP.
  • Oluja
    4.4k
    to što je lopta okrugla ne bi trebao biti nikakav izgovor jer kao takva nije nepredvidiva, štoviše takav obllik lopte je najpovoljniji ukoliko znaš što s njom želiš ostvariti. puno veći izgovor i velika nepredvidljivost bi bila da je lopta piramidalnog oblika s tri strane, kao nekad davno tetrapaci u kojima se prodavalo mlijeko. tad bi imala potpuno nepredvidive smjerove kretanja i svašta bi se moglo dogoditi.
  • Eduardo
    20.4k
    Ludogorec prodao Alexa Santanu (centralni veznjak) u Atlético Paranaense za tri milijuna eura, a kao zamjenu doveo Jakuba Piotrowskog iz Fortune Düsseldorf.
  • Nousername
    667
    i to opet nije razlog da se siri negativa oko kluba.Ja prvi nisam podrzavao dolazak Cacica koji se na kraju dogodio.Najgore od svega sto u Dinamu bilo koji trener koji dode i koji pri dolasku nema pozitivne komentare kao npr Cacic koji nema nikakve sanse da se odrzi na klupi jer se za svaku losiju tekmu krivi upravo njega iako tu tekmu nismo ni izgubili.Cacic zasad ima sasvim okej rezultate ,a vec ga se razapinje.Mos mislit sta ce biti kada se dogodi jedan poraz.A to da Dinamo igra lose u kvalifikacijama sa slabijim klubovima nije nista cudno.Cak i sa Bjelicom kad smo usli u Ligu prvaka mucili smo se protiv svakakvih klubova.

    A ti ljudi za koje smatras da znaju nesta o nogometu su oni ljudi koji sjede u nekom kaficu piju pivo i za svaki los potez pljuju trenera (i Petkovica naravno jer je danas izgleda IN pljuvat Petkovica i govoriti kako je ljenicina iako on napravi vise klizecih na tekmi nego vecina igraca).Onda takvi ljudi misle da su Guardiolu ucili tika-taku,a Kloppa gegenpressing pa pisu svakakve gluposti po raznoraznim portalima iako su nogometu igrali u žnj ligi ili ga uopce nisu igrali.Nekima ocito ne mozes staviti u glavu da nam je Cacic trener i da se tu nista ne moze napraviti osim sto ga kao navijac trebas podrzati i pokusati stvoriti pozitivnu atmoferu oko kluba.Ja bi prvi bio za odlazak Cacica da naredamo lose rezultate i da vidim da stvarno nema dalje ali to trenutno nije slucaj…
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Izasao info da Leicester prati Livakovica kao potencijalnu zamjenu za Schmeichela. Jel moguce da Livi sam sebe sabotira na startu sezone jer mu se ne ide nigdje?
  • Infinity
    16.5k
    Zasto bi se sabotirao? Da Leicester odustane? Zasto je Livakovic duzan otici ako Dinamo prihvati ponudu? Nikad se nije dogodilo da igrac ne postigne dogovor s kupcem? Livakovicu ako se ne ide, ode u Leicester malo turisticki, trazi deset milijuna eura godisnje, pa neka daju ako nisu normalni. Te price da se igracima ne odlazi, ali idu jer ih je klub prodao su mi smijesne, da se ne izrazim nekako drugacije. Uvijek postoji mogucnost da kupcu postavis nerealne uslove ako vec nemas muda reci da ne zelis tamo.
  • SAS1987
    14.8k
    Jel moguce da Livi sam sebe sabotira na startu sezone jer mu se ne ide nigdje?Efes Pilsen

    Bockaj isto.
  • Eduardo
    20.4k
    Jel moguce da Livi sam sebe sabotira na startu sezone jer mu se ne ide nigdje?Efes Pilsen

    Sabotirao bi si transfer u jedan vrhunski klub Premier lige, a usput riskirao gubitak reprezentativne jedinice? Jedino ako je debil, a nije. Pri tome ne mislim da je debil što ne bi želio otići iz Dinama već na to da radi to na takav način da sam sebi šteti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.