• flexXy
    2.3k
    Clanak smijurija teska, ne znam ko normalan moze pisat nesto pozitivno o ovom kaj se dogada u klubu. Pustili cijeli igracki kadar besplatno i izgubili bar milijun eura, dugovi se i dalje gomilaju te blokada i dalje stoji na fibi. Ako i sloze ovaj igracki kadar sto novinar najavljuje to ce bit ispadanje iz aba lige i borba za 4.mjesto u nasoj ligi tako da ja tu nista pozitivno ne vidim.
  • Jaro
    7.4k
    ma da je to planski u smislu dugorocne financijske stablnosti ok,jbs rezultat, al ovdje nema plana, nema nis... samo drzanje fotelje...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pred Muškom seniorskom reprezentacijom Hrvatske nalazi se najznačajnije natjecanje još tamo od 2017. i posljednjeg Europskog prvenstva. Ove će godine 41. izdanje najvećeg europskog košarkaškog natjecanja od 1. do 18. rujna ugostiti Češka, Gruzija, Njemačka i Italija. Grupna faza je smještena u Tbilisi, Prag, Köln i Milano sa završnom fazom u Berlinu. Bit će to sigurno najiščekivanije prvenstvo u povijesti, obzirom da će od slovenskog osvajanja zlatne medalje u tom trenutku poći već pet godina, čineći Slovence najdugovječnijim prvacima.

    Izbornik reprezentacije Damir Mulaomerović danas je objavio širi popis kandidata za reprezentaciju na kojem se nalazi 24 košarkaša, a pripreme kreću 3. kolovoza u Opatiji.

    https://www.hks-cbf.hr/reprezentacije/2022/reprezentacija-izbornik-mulaomerovic-objavio-siri-popis-reprezentativaca-za-europsko-prvenstvo/

    Bas me zanima dal bu Saric Spreman
  • Jaro
    7.4k
    "U njegovoj viziji Cibona će zarađivati na prijateljskim utakmicama u Kini i Indiji, imat će aplikaciju koja spaja navijače, igrače i sponzore, a od svega bi velike koristi mogao imati hrvatski turizam kao nova destinacija za raskošna indijska vjenčanja."

    I ja bih te droge malo...

    Index.hr: Tko su Cibonini investitori i kako preko nje namjeravaju zaraditi 500 milijuna eura
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Bas me zanima dal bu Saric SpremanZGBhoy

    Šarić je tražio od Phoenixa da mu dadnu dozvolu.

    Mislim da ako nastupi, da će to biti malo jače od dvi godine kako je opet zaigrao.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mislim da ako nastupi, da će to biti malo jače od dvi godine kako je opet zaigrao.Navijač Dinama

    Da, zadnja mu je bila Game 1, NBA Finalsa 2021 protiv Bucksa
  • Džudžan86
    251
    Najbolji vozac danasnjice opet izdominirao, od 10. pozicije na startu do pobjede, briljantno, sampionski, a s druge strane klauni iz ferrarija takoder dominiraju ali s kontinuitetom losih odluka koje su ovaj puta leclerca koji je vodio u jednom trenutku i izgledao jako dobro odvele na kraju do samo 6.pozicije
  • og1986
    2.9k
    Kvota za otkaz Binotta i ostalih klauna 1.01.
  • Guinness
    2.2k
    Kvota za otkaz Binotta i ostalih klauna 1.01.og1986

    Da barem, ali nisam optimističan baš.
    Imam dojam da im Santander, i ostatak Sainz klana drži leđa, jer kad god je trebalo lomila se odluka i taktika (...) na tu stranu.
    Ali ovo je teška komedija, baš teška.
    Ljetnu pauzu se trebalo dočekati sa par bodova zaostatka iza Verstappena i Honde, brzina je tu, pouzdanost bolida je tu, sposobnost Leclerca definitivno na razini, ali sve ostalo... Katastrofa. Bez podcjenjivanja nekoga, ali u Haasu i Williamsu prošle godine nisu radili takav cirkus kao što ove godine rade u Ferrariju.
  • Jaro
    7.4k
    pa covjek od kad je dosao radi cirkus... Sad imaju vozaca ibolid sposobne za borbu za vrh pa se samo vise istice klaun...
  • doubletrouble
    1.2k
    soldić karijeru nastavlja u one championshipu
  • Cosey
    512
    Bome veliko iznenađenje. Očito su mu dali financijsku ponudu koja se ne odbija. Pametno rade, u krajnjoj liniji, jebeš rezultate i pojaseve ak na kraju karijere nemaš ništa.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    5ws3jok00rbwxm73.jpg
    Lista pozvanih igrača za nadolazeće EP u košarci.

    *zanimljiv font :cool:
  • Keyser Soze
    10.1k
    Zagreb prvi na maratonu lađa :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.