• vjeko1701
    8.5k
    Samo ne znam kaj bi on kod nas igrao? Dal svoju strau poziciju lijevog krila ili polušpicu/špicu. U ovbje varijante ne bi bio prvi izbor.
  • Draž
    1.3k
    Samo ne znam kaj bi on kod nas igrao? Dal svoju strau poziciju lijevog krila ili polušpicu/špicu. U ovbje varijante ne bi bio prvi izbor.vjeko1701

    Kod Čačića bi vjerojatno zaigrao desno u vezi
  • Oluja
    4.3k
    a mogao bi i na golu zavrsiti
  • Dautbegović1
    92
    Možda se nekog i proda do kraja prijelaznog roka
  • ZGBhoy
    1.7k
    Tko veli, proda Serviser Orsu i eto ti mjesta Pjaci....
  • Orc123
    8.1k
    Najgore od svega je sto pjaca nije vise krilo i ja ga ne bi vracao pogotovo ako bi se trebala platit neka odsteta a i placa od 1mil eura minimalno....on vec 4g nije spojio polusezonu bez ozljeda...
  • Armagedon13
    959
    Talijani pišu da bi Pjaca stvarno mogao kući
  • xyz
    840


    Katastrofa... Dovode se samo ozlijeđeni igrači. Lijevi bek rak rana, a o tome ni riječi...
  • Orc123
    8.1k
    Jednog s rehabilitacija vec doveli, sad samo drugog...steta da nam mitrovic promaknuo pa da zwokruzimo tercet koji bi se vise druzio po rehabilitacijskim centrima nego na terenu. Nista cudno jer to i jesu dometi nase skautske sluzbe!
  • Captain America
    17.7k
    Jednog s rehabilitacija vec doveli, sad samo drugogOrc123

    Ti ozbiljno uspoređuješ "rehabilitaciju" trbušnog zida s duplom rupturom križnih? Ne želim naljutit moderaturu i pokupit hlađenje, al Boškova ozljeda je jedna vrsta dima u usporedbi s Pjacinim zdravstvenim kartonom.

    Nista cudno jer to i jesu dometi nase skautske sluzbe!Orc123

    Smiri doživljaj, vidiš da Dinamo nije zainteresiran. Interesantno da pljuješ po skautskoj službi koja je u 4 godine dovela Oršića, Petka, Bogoljuba koji su postali simboli najjačeg Dinama u povijesti. Vjerojatno si i onda mislio što će nam igrači iz tamo neke Koreje, Serie B i otpadak Ligue 1.
  • Orc123
    8.1k
    Da slazem se...dobro si rekao prije 4 godine. Ovo sto se radi zadnjih godinubi pol je blagi uzas. Tek ovaj prijelazni rok se je poceo na vrijemebi za sad je ok, iz razloga jer nismo rasprodali kljucne igrace a i iskreno se nadam da nije gotov i da gledamo kako popuniti crne rupe. Prethodna 3 prijelazna roka ne ulijevaju povjerenje jer amo u njima potroaili ogromne pare a nismo doveli ni jedno pojacanje. Kao sto kazem krenulo se u ovaj prijelazni rok ozbiljnije ali se ne smije stati sad....
  • Keyser Soze
    10.1k
    dy9guin5gbn7gg3x.jpeg

    Dinamozag želi vratiti Pjacu jer je odličan marketinški potez, to kaj će imati veliku plaću, kaj je polomljen i kaj nam ne treba nema veze :lol:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Prime Time Pjacu bi svatko od nas uzel sa Kiss die Hand al ovo bi bilo pojacanje za Lijecnike a ne za nas
  • Str1nger Bell
    1.3k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2381633&index_ref=rubrika_sport_ostalo_m


    TALIJANSKI TuttoMercatoWeb objavio je danas iznenađujuću vijest da Fiorentina želi velikog HNL talenta. Riječ je o Adrianu Leonu Barišiću, 20-godišnjem braniču iz Osijeka. Za njega je slavni klub, navodi isti izvor, spreman izdvojiti oko dva milijuna eura.

    Ipak, kako doznajemo, u priči se već otprije nalazi još jedan klub, i to zagrebački Dinamo. On navodno već neko vrijeme prati talentiranog mladog bosanskohercegovačkog reprezentativca. Zasad nije poznato koliku bi odštetu Dinamo bio spreman platiti za još jednog igrača iz Gradskog vrta.
  • Infinity
    16.4k
    Ja odgovorno tvrdim da bi nam Miura bio bolji marketinski potez nego Pjaca. Imao bi manju placu, manje bi mu davao za saniranje ozljeda, znao bi na cemu si s njim i prodao bi vise dresova.

    Nisam siguran da bi ijedan hrvatski nogometas Dinamu bio neki vele potez po pitanju prodaje dresova. Mi jednostavno ne kupujemo toliko dresova i vjerujem da bi na tom polju neku znacajnu zaradu imali samo s nekom egzotikom. Sutra da dovedemo Ibrahimovica, recimo da bi 80% prodanih dresova bili njegovi, a to sto bi 70 od tih 80 svakako prodali, jer bi ti ljudi svejedno kupili dres bez imena ili bi birali najvecu zvijezdu u ekipi, to nista? Koliko svedjana bi kupilo? Pet mozda? Tata, mama, seka, deda i baka.

    Da li bi se u lijepim kolicima prodao dres nekog 'Sona' u nekoj Koreji? Mislim da bi. Samo takvi 'ludjaci' su mi dobar marketinski potez, a i to uz uslov da igrac moze i igracki doprinijeti.

    Mozda ja grijesim, nije moja bransa, al takvog sam dojma. Taj sto sutra kupi dres Pjace bi svakako kupio npr. Orsin dres i tu ne dobijamo nista. Ostajemo na istom trzistu, trzistu koje ima potencijal, ali da ima neki potencijal da bi se nama isplatilo dovesti nekog hrvatskog super stara? Ne. Pa ni Modric ne bi po tom pitanju bio isplativ, a vjerujem da bi njegovi dresovi isli kao ludi, samo sto bi se smanjila prodaja dresova drugih igraca. Kad podvuces liniju sigurno bi prodao manje dresova bez tog Modrica, ali kad uzmes razliku, ako ti Modric ne znaci igracki, a prima veliku placu, koliko se isplati?

    Taj Pjaca bi imao sigurno 10 milijuna kuna. Dres igraca kosta 719kn. Treba prodati 14.000 komada da bi bio na nuli, a i to samo ako ti Adidas dobavi dresove besplatno. Nek imamo 30% rabat i to je vec 50.000 komada. Nadji mi 50.000 ljudi koji ce kupiti Pjacin dres i ja cu sutra donijeti 10m kuna i posuditi klubu za placu dok proda te dresove pa da mi ih vrati. Ne zaboraviti da i godinu poslije treba prodati opet 50.000 komada.

    Treba gledati tko nam odgovara igracki, a egzotiku dovoditi sa 16 godina i nadati se da ce sutra obuci reprezentativni dres dok je jos u Dinamu i da ce nam posluziti u marketing. Prica s Kimovima je bila na tom tragu, ali su se pokazali kao promasaj. Steta sto je Olmo spanac, da je neki azijat to bi bio posao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions