• db-izbjeglica
    15.4k
    nije bila odlična, ali na kraju se prezimilo u europi...
    ništa tragično se nije dogodilo, ne treba širiti negativu...
  • Guinness
    2.2k
    lani smo ovo kolo riješili Legiju s Krznarom, ovo kaj je bilo jučer je daleko lošijeimmerwieder

    Lani je ovo kolo bila Omonoia
    Svakako je poanta ista, a niti kolo ranije protiv Valura nismo baš izgledali sjajno...
  • Jaro
    7.4k
    Ne treba je siriti, ona je tu i realna je, i vec dugo je ovdje. Prosle godine nakon islandjana, a pogotovo nakon Legije je veliki broj ovdje zazivao smjenu Krznara (dobar dio je i u anketi prije sezone rekao da nije on kalibar za voditi dinamo unatoc pobjedi nad tottenhamom), jednostavno ekipa vidi kam to ide, kad je dosao Kopic - veeelika vecina ovdje je bila protiv da mu se da momcad i privremeno, a ne za stalno, i tu je uprava imala suprotno misljenje. Nakon kaj je i Kopic postao bivsi, ovi izvuku Cacica iz naftalina - i dalje ekipa ovdje govori da to ne valja... Sada se ponavalja prosla sezona. Ok, nije poraz od Lokosa ko protiv Slavena, ali utakmica je bila uzas, izmislja se topla voda, pojacanja se utapaju u taktickim cudesima tv servisera, a najskuplje je dugorocno ozljedjen i pitanje je kad ce bit pojacanje (ako ce ikada i biti)...
    Prosla sezona - prezimjelo se dam, al se ispalo iz LP kao nositelj, ove godine, ako se ovakve igre nastave, mogli bi i iz EL ispast prije skupina...
    Pripreme su bacene s Cacicem, bacit ce se i par mjeseci, a onda bi mogli i Peternacu dat klupu napokon da ga se rjesimo zauvjek nakon par mjeseci...
  • Orc123
    8.1k
    Tako je...nije problem i izgubuti ali ovako neorganizirano stajat na terenu, kad nitko ne zna sta pokriva, i to ne od jucer nego jos od zadnje tekme prije zavrsetka sezone protiv Hajduka. Odmah dam rekao da nece biti dobro ako cacke ostane. Sve krece od obrane, pa od automatizma u napadu. Mi od toga nemamo nista...kako biti optimista onda? Klub vode ljudi koji se ocito razumiju dobro u ginancije ali u nogomet jako slabo. Lligrali smo protiv prvaka jedne od najslabijih liga na svijetu, treba li sta dodat. I jos kaze imali smo dominaciju i da moze biti zadovoljan sa nekim djelovima utakmice, a majke ti koji su to dijelovi???!!!
  • Ludovic IX
    7.3k
    kupovali smo dobre igrače i čačke bi htio da svi oni igraju ali to na ovaj način inje moguće..

    jedini način da ukomponiramo drmića, petkovića i oršića je 3-5-2 ali da orša igra perišićevu ulogu a bojim se da on to ne može u kontinuitetu. desno rile ili špika ako ima to u sebi te onda sredina ademi, ljubičić(mišić) , ivanušec i to bi bilo najboljih 11 po imenima.. ali da li bi ferceralo, možda i bi pod puno boljim trenerom
  • SAS1987
    14.7k
    Za 4 mil eura se moglo dovesti stopera boljeg od B. Šutalaxyz

    Slazem se. Treba ga natjerati prije nego zaigra za Dinamo i nedaj bože nešto ozbiljno zajebe.

    Šutalo ima 22 godine, hrvat je (laksi i bolji razvoj ak igras kod kuce), iskustvo u serie A itd. Koji je to stoper bolji za 4 milje?
  • Orc123
    8.1k

    Taj se nije realno naigeao u seriji A i ima ih puno puno bokjih za te novce...necu ih ja traziti. Sta placaju skaute ako niata ne rade
  • xyz
    840


    Evo samo pet za početak:
    Danilo Arboleda - (Sheriff, Al Ain)
    Hjalmar Ekhdal (Djurgarden)
    Jaka Bijol (iz CSKA u Udinese ovo ljeto za 4 mil €)
    Anel Ahmedhodžić (iz Malmo u Sheffield ovo ljeto za 4.5 mil €, ali da se reagiralo ovu zimu bilo bi manje)
    Bećir Omeragić (Zurich) - ugovor ističe 30.06.2023.

    Svaki od ovih igrača je space shuttle za Boška Šutalo kojem je iskustvo Serie A ulazak s klube zadnjih 10 minuta svaku drugu utakmicu. Cijene ovih igrača su ili jednake ili manje od one plaćene Atalanti, a kvaliteta jedna do dvije klase iznad.
  • Mr Anderson
    8.3k

    Ja ne mogu vjerovati kakve ti bezvezarije pišeš. To su space shuttlovi za Šutala? Dečko, ja sam siguran da ti nisi nijednog od njih gledao, ali ono ima TM ima FM pa se može pisati.
  • xyz
    840


    Pretpostavljam da sam u zadnjih godinu pogledao više utakmica švedske lige nego ti Dinama u zadnjih tri... Sheriff si valjda i ti ispratio prošle godine i vidio kakvih je tamo igrača bilo.
  • Orc123
    8.1k
    Trenurno su svi bolji od sutala jer on ne igra i pitanje kad ce uci u formu i u ritam utakmica. Meni se samo namecu 2 imena inako iz glave...Uremovic koji mogo doci besplatmo i da smo ponudili malo jacu olacu dosao bi i daniel doekhi da smo mu dali 1 mil eura po sezoni dosao bi a opet besplatno....sve se vrti oko novaca....ja ne dvojim da ce sutalo biti ok ali kad? To je pitanje jer ne znamo kako ce reagirati sada poslje ozljede....
  • Mr Anderson
    8.3k
    Kaj ti vrijedi kaj si gledao (u što sumnjam) kad lijepiš takve paušalne ocjene. Nije isto gledati i razumjeti što gledaš. Ja sam pogledao svaku utakmicu Dinama pa ne znam kak si došao do te matematike, tak da ti si zabij tu svoju bahatu izjavu znaš kamo.
  • Captain America
    17.7k
    Uremovic koji mogo doci besplatmo i da smo ponudili malo jacu olacu dosao bi i daniel doekhi da smo mu dali 1 mil eura po sezoni dosao bi a opet besplatno....Orc123

    U Herthi je prosječna plaća 1.2 milijuna eura. Računaj da je Uremović došao besplatno tako da je sigurno u društvu ekipe s minimum 2 milijuna (po stranici soccerprime ima ih i s 3). Ta tvoja malo jača plaća je duplo više od najplaćenijih igrača Dinama. Taj isti Uremović je igrao u klubu koji je izletio iz 1. ruske lige, iste one lige čije smo najjače predstavnike redovito našamarali zadnjih godina u Europi. Kolko si ga puta pogledao zadnje 2, 3 godine?

    Doekhi nas je odbio nebrojeno puta, a Vitesse ga je zamijenio s Ferrom u čije smo se kapacitete mogli uvjerit nebrojeno puta ove godine. Doekhi je izabrao Bundesligu i Berlin za karijeru i život. S takvom ponudom se Dinamo sigurno nije mogao nadmetat.
  • Jaro
    7.4k
    Za stopera od 21 godine je sezona treninga u serie a jaca nego 3 sezone igre svedske/ruske/hnl
  • Dautbegović1
    92
    Pjaca odbio Sampdoriu,čeka Dinamo??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions