• xyz
    840


    Skupine LP??? Ti mora da se šališ...
  • Eduardo
    20.3k
    Kad pogledam kako Ferencvaros ili Zvezda rade, to je SF za ove naše dangube.xyz

    Kako to i koji su im europski rezultati u zadnjih 4 do 5 godina u usporedbi s Dinamom da bi ova tvrdnja imala smisla?
  • Orc123
    8.1k
    Skauti su nam Vlak, Bandic...tteba li sta dodati? Heheh...gledajte Ferenc radi dobar posao i dizu se i to bez vlastite skole a slozit cete se da mi od vlaszltite skole zivimo...tako da glupo je uspoređivati. Ferenc se dizeniz godine u godinu. Dovode zanimljive igrace tako da...mi zivimo od vlastitih igraca i talenata, a jako malo od kupljenih pojacanja.
  • xyz
    840


    Zvezda je prošle godine ispala od Glasgow Rangersa koji je bio finalist Europske lige, a u dvije utakmice su bili barem ravnopravni. Po meni, čak i bolji, ali imali su velike pehove. Godinu prije ispali od Milana. Isto u ravnopravnom duelu. Ove godine sastavili vrhunsku ekipu. Za manje novce od ovih koji je Dinamo dao za ozlijeđenog igrača, doveli su vrhunska pojačanja - Kangvu, Bukarija, Pešića, na zimu prvog strijelca norveške lige.
    Ferencvaros je klub koji je u trendu rasta. Već su igrali LP prije dvije sezone. Dovode odlične trenere. Imaju podršku političke i poslovne elite. Samo da su doveli onog Traorea iz Sheriffa je već ogroman korak naprijed. A naši diletanti nisu ni to uspjeli prepoznati iako ih je lik izdominirao prošle sezone i to na deficitarnoj pozicije u Dinamu. Doveden za pišljiva 2 mil eura.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ljudi moji zar se uspoređivamo za Zvezdom i Ferencvarosom? To smo nadisli odavno, daleko su od nas.
  • immerwieder
    1.4k
    koliko su daleko budemo vidli 1.9.,
    zaboravimo prošle sezone, ova sezona ne izgleda dobro,
    lani smo ovo kolo riješili Legiju s Krznarom, ovo kaj je bilo jučer je daleko lošije
  • Eduardo
    20.3k
    Pa upravo smo se mi rezultatski digli zadnjih godina zahvaljujući igračima koji su stigli sa strane, a to su redom; Livaković, Dilaver, KTC, Leovac, Rrahmani, Hajrović, Majer, Gavranović, Kadzior, Šunjić, Oršić, Petković, Lauritsen, Moharrami, Ivanušec, Jakić, Mišić, Ristovski...

    Sad smo doveli Ljubičića, Drmića, B.Šutala. Tu su još Bočkaj i Emreli koji su još uvijek enigma, a potencijalno velika pojačanja.

    Od naših koji su u prvu momčad ušli iz mlađih uzrata (juniori i Dinamo II), a da su igrali bitniju ulogu u ovim ostvarenjima su; Moro, Olmo, Gojak, Gvardiol, Franjić, J.Šutalo.

    Zvezda je prošle godine ispala od Glasgow Rangersa koji je bio finalist Europske lige, a u dvije utakmice su bili barem ravnopravni. Po meni, čak i bolji, ali imali su velike pehove. Godinu prije ispali od Milana. Isto u ravnopravnom dueluxyz

    Da, a mi dobili razvaljotku od mrtve Seville i Villarreal koji nije igrao finale EL nego ga OSVOJIO!

    Samo da su doveli onog Traorea iz Sheriffa je već ogroman korak naprijed. A naši diletanti nisu ni to uspjeli prepoznati iako ih je lik izdominirao prošle sezone i to na deficitarnoj pozicije u Dinamu. Doveden za pišljiva 2 mil eura.xyz

    Ok.
  • xyz
    840


    Pa to su klubovi s kojima se Dinamo i treba uspoređivati. Najbolji klubovi u svojim državama i klubovi u kojima postoji uzlazni trend. Imaju kvalitetnu skauting službu i dovode igrače koji čine momčad boljom sa manjim financijskim sredstvima od Dinama. Za 4 mil eura se moglo dovesti stopera boljeg od B. Šutala i lijevog beka koji su odmah spremni uzeti mjesto u početnoj postavi. Samo se treba malo angažirati. Tragično je da sigurno ima dosta forumaša koji detaljnije prate europske lige nego skauting služba kluba koji je nominalno 30. na uefinoj ljestvici.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Možemo se uspoređivati i sa Lincoln RI, najbolji klub u svojoj državi.

    Imaju kvalitetnu skauting službu i dovode igrače koji čine momčad boljom sa manjim financijskim sredstvima od Dinama.xyz

    Sad bi se Bayern trebao uspoređivati s Dinamom? S manjim financijama smo napravili bolju momčad nego prošle sezone.
  • Armagedon13
    959
    E sad je... odmah katastrofa,niko ništa ne radi,sve je za ku... polako,malo vjere u bolje sutra
  • Orc123
    8.1k
    Svi mi prizeljkujemo bolje sutra i istina da smo nadisli i Ferenc i Zvezdu samo sto mi nakon odlicne 2 europske sezone vec od prosle smo u padu. Polako smo padali igracki dok rezultat nije roliko trpio, ali bojim se da cemo ove sezone padati i rezultatski. Gledam svaku utakmicu ali ovakvo neorganizirano nismo izgledali jos od onih europskih tekminprije jedno 7-8 god kad smo dobivali smijesne golove ko i jucer. Obrambeno stojimo katastrofa. Da npr. Sutra igramo protiv seville ili totenhama satrali bi nas. To je problem....svi mi zelimo jak dinamo sli ovo nije dobro. I taj nedostatak samokritike i zadovoljstva kod izjava je kriminalan. I orije svake utakmice odmah postavljanjr alibija kao oni su ipak dobra momcad i onda poslje ekme vađenje na to kao rekli smo da ce biti tesko i te spike...alooo oni su momcad od 5 mil eura i gibraltarcani su ih rastavili doma sa 2:0...i onda veli nije blamaza to...teska blamaza jr to
  • Captain America
    17.7k
    Najbolje preskakat Zonu 3, 4 dana nakon kiksa da se ljudi smire. Nevjerojatno da smo do prije 15 sati bili sila u očima nekih i u borbi za prezimljavanje u LP, a sad bi se sve rastjeralo. Gori su pojedini od hajdukovaca.
  • Nino Bule
    13.8k
    Imaju sad slaven i albance, hendikep bez ikakvog stresa zelim da bi isprali gorak okus ovog kiksa, jos nije vrijeme za paniku.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    pa prošle godine, u istoj fazi je dinamo izgledao za onu stvar, samo je protivnik bio slabiji.
    meni shkupi sinoć nije izgledao kao momčad jazavaca, HNL momčad, ne iz gornjeg doma...ali ne vidim da su nešto lošiji od (šta ja znam) slaven belupa.
  • Orc123
    8.1k

    I bila odlicna sezona? Ispali iz kupa na jesen, solidna europska sezona ali i ispadanje od sheriffa, promijenili 3 trenera, a naslov osvojili samo zahvaljujici jer su ovi s juga imali na pocetku onog panja na klupi. Reci mi da nismo u kontinuiranom padu od prosle sezone?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions