• vjeko1701
    8.4k
    Inače se čini relativno inteligentnom osobom ali ona izjava, ne znam na čemu je bil.
  • The Undertaker
    5.4k
    Što su mu djeca bliže seniorima to je Šimić bliže Dinamu. Kaj god. Osobno mislim da igra pametno. U sustavu je i čeka pravi timing. Prihvatljiva je opcija i jednim i drugima. Po meni, najizgledniji kandidat za novog predsjednika HNS-a.
  • Hipo
    406
    Nadam se da ce nova sezona biti dosta losija od prosle.
    Sa zokijem u sedlu i ovom upravom prezimljavanje je manje bitno, neka sad useru do kraja...

    U ligu prvaka nikako, el je ok, vjerojatno ce bit jaca skupina od zadnji put.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ma nek dobivaju oni ali ako se situacija ne rijesi do 11. Mjeseca lako se njih izbaci iz europe
  • Krizy
    43.5k
    Na pitanje o Olmu, napadaču Dinama iz Zagreba, španjolski izbornik je rekao da ga dobro poznaje. "Imao je sjajnu sezonu u europi i sada je dobio zasluženo međunarodno priznanje, nikada nisam imao nikakve sumnje u njega, on je vrlo dobar igrač, zna da se mora žrtvovati kad je to potrebno, i da je u dobroj formi"
  • marcio amoroso
    36.6k
    I šta dobijemo ako gubimo sve tekme ili ako „ih” se izbaci iz europe?? Hoće Mamići otići? Hoće nam vratiti novac? Sjajne ideje imate :vomit:
  • FLYZG
    27
    Čitam komentare i ne vjerujem koliko mržnje prema vlastitom klubu od strane pojedinaca,pa nije Mamić Dinamo niti će ikada biti,neovisno o tome tko ga voli,mrzi ili što već,mi smo tu svi(bar se nadam) za Dinamo i kome je u interesu loš rezultat kluba ili da se klub izbaci iz Europe,moš'mislit kako će to natjerati "vlastodršce" iz kluba na ostavke,odlaske ili kaj već...
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne moraju otic al ce se radit sve moguce da ih se sabotira, najbolje da se pomiri sa situacijom i navija za cetnika. Mogli su i jos uvijek mogu lako sprijeciti da dođe do toga, ako ostanu u klubu zna se sta ide
  • BluePhone67
    4.1k
    Jedini koji je izbacio Dinamo iz Europe je Zdravko Mamic alias Majan Dabic protiv Auxeree, koliko vidimo svih ovih godina, kazna mu je bila da udje u Dinamo i jos ga opustosi .. Cisto da se ne zaboravi i da se uspostavi ravnoteza oko izbacivanja i daljnjih razgovora oko te teme i jedna slicica za laku noc koja se podudara sa slucajnosti, iako se jedino macka navodno okoti tako kazu..

    rf5byn8esjjw2ysi.jpg
  • Mr Anderson
    8.2k
    Mislio sam da su te retardirane zamisli o navijanju protiv kluba i priželjkivanju poraza daleko iza nas. Al izgleda da ima još takvih bisera koji misle da će porazi u Europi i sabotiranje kluba natjerat mafiju da sami odu. Nemreš vjerovat da odrasli ljudi vjeruju u bajke.
  • FLYZG
    27
    ...najzanimljivije u cijeloj priči mržnje prema Mamiću je stalno ponavljanje dotičnom "ti nisi Dinamo",a samim time,ustvari svojim akcijama i potezima upravo daju do znanja da je "on Dinamo" i da očito samim navijanjem za klub se navija za Mamića,a ne Dinamo...
  • Nino Bule
    13.8k
    Pa klub se uglavnom nije sabotiralo niti ga se izbacilo pa vidimo gdje smo s cetnicima nakon 15 godina, pisaju po nama a nepravomocno presuđeni. Ponavljam postoji put da se ne mora ic radikalnim mjerama a to je da pravosuđe rjesi slucaj u normalnom roku, ako ne rjesi sve opcije su otvorene. Jedina bajka ovdje je da ce mamici otici bez pritiska i osvjescivanja sire javnosti kakva nakarada je ova situacija
  • BluePhone67
    4.1k
    ncps2750pzqz7m8t.jpg
    obbf0wwp695gq7vy.jpg

    Sn 30.06.2019
  • BluePhone67
    4.1k
    Mario Budimir dobio slobodne papire iz Persepolisa.. Ja bi ga pozvao nazad da se vrati i prodao Komnena.
  • BluePhone67
    4.1k
    7go1t749l70igp87.jpg
    x07theoo0xtr8i4b.jpg

    VL 30.06.2019

    Grb Pniska isti kao onaj moj u usporedbi hajduka sto sam stavio na nostalgiji prije par mjeseci :up: ...inace vidim i gresku da pise prvi derbi pniska i gradjanskog 1906 god :gasp: Odjednom svi se raspisali o Dzanicu kojeg su streljali ustase, cak se i Holiga potrudio napravit clanak neki dan ali ga je zona na faceu demantirala oko toga da nitko ne pise o njemu, ne znam gdje je nestao dezulovic da se i on nadoveze, bit ce da je njegov 7-8 mjesec za pisanje jer nema smisla da se to gura pod tepih recimo kao sto se Persku i ostale gura koji su poubijani od druge strane. Jedino sto se Kovacic barem nadovezao na Kokotovica da je ovaj prezivio Ustasku zmiju za razliku od ostalih lijevicara sto konstantno uriniraju po medijima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.