• Mali Zeus
    13.5k
    Tek prvo kolo, a već teški show. :grin:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Pokušavam naći epitete kojim bi se opisalo koliko glup moraš biti da napraviš ovo što je napravio gradonačelnik pule, ali jednostavno ne ide.
  • Neki tip
    21.3k
    Da. Penal kazu da nije biodeda

    Ovo je toliko smiješan penal da je to strašnoxyz

    čini mi se da je osim tog "pimplanja" dobio i kopačku na noguNeki tip sa Zapada

    Izgleda da sam ipak dobro vidio:

    ce9g868j9otca8la.jpg

    Skrinšot nije "živ", ali i na snimci mi je izgledalo da se upravo ovo dogodilo, a to je penal po meni.

    Ali čak i da ostaje dvojbeno, nije dvojbeno do te mjere da Črnko prvi istupa i kreće s onom tiradom. Sve i da je greška, a po meni nije, ovo je posve dovoljno da sudac moze mirne duše reći da je na ekranu vidio penal.

    Vidio sam ga i ja. Ne znači da sam/smo 100% u pravu, ali smiješan penal baš i nije po mom dojmu.
  • Neki tip
    21.3k
    wzrla1gt7uolaljt.jpg

    Izvrsno! :ok: Evo, deda, jucer smo pricali o tome. Ovo je korak naprijed..

    Mi možemo po forumima piliti po suđenju ako nam se baš hoće, ali da pola lige nakon korektno odsuđenog prvog kola (uz neke dvojbene situacije, ali nikakve očite krađe i tendencioznosti) kmeči, to mi je za zatvor, a ne tribinu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Penal je više bio nego ne bio, ali da je potrebno da se ovakva drama stvori nakon svega, nije. Suludo.
  • Ali
    2.2k
    Zakljuci nakon prvog kola:

    Tehnicki t-com ocaj od pripreme, a naravno obecavali su brda i doline
    Sudacka organizacija ce morati po mom misljenju ozbiljno pripremiti kazne za pritisak na suca.
    Var monitore postaviti a kontra stranu od klupe, kao u engleskoj. I amiriti tenzije, jednostavno prosiriti listu sudaca i za evidentne pogreske slati ih na B listu, bez obzira na ciju stetu je isla odluka. I na taj nacin jednostavno se rijesiti losih sudaca koji se pogube u odredjenom trenutku.
    Igracka kvaliteta lige se srozala, bojim se eu nastupa, jer smo trkacki losi, velika vecina ekipa je sastavljena od povratnika i igraca koji nisu uspjeli u ozbiljnim ligama
    Opet se vracam na t-com, spominjalo se 10x vise novca klubovima, a neznam di je ta lova jer igracki nismo privukli bas neku kvalitetu.
    Dinamo je iznimka jer ulaze ozbiljnu lovu, ali je tanak u trenerima za neki veci iskorak.
  • Neki tip
    21.3k


    Pa to, da. Nije mi poanta gore ni bila dokazivati da sam ja u pravu, a @xyz i @deda nisu, jer kbk kaj mi mislimo o penalu za Osijek protiv Gorice, nego želim reći da elemenata ima posve dovoljno da se možemo složiti da ovo nije bila nikakva pljačka Gorice i evo nateže se za Osijek.

    Ako se i nateže, to se u ovom penalu ne vidi.
  • deda
    32.8k
    Ma ovo je teatar i to treba žestoko rezati. Uopće nebitno kako mi vidimo koju situaciju i da li je postotak 60-40 za penal ili 40-60 protiv penala. Reakcije Črnka, a prvo Bjelice, zatim Nk Osijek, a sada i Nk Istre su nevjerojatne. Iako po meni najveća sramota je nefunkcioniranje VARa u Puli što je isključivo greška Sudačke organizacije i koju apsolutno treba kritizirati i osuditi kao potpunu nesposobnost.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Treba to srezat, ali treba sankcionirat i onog govnara Pejina. On za ono ne smije proci nekaznjeno, posebno nakon sto je pokusao optuzit drugu stranu. Da je presutio sve i pokusao zataskat je manje zlo od ove svinjarije.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Dobar mi je Strahonja jučer, za mogući faul Livaje prije njihovog gola na Majkiću, kao više je faul nego nije, ali to je jedan trenutak i ne bi se tu uključio VAR. Pa frajeru nije važno bi li se uključio ili ne, važna je tvoja procjena radi li se o faulu. Uglavnom super je taj sudački ekspert kojem se puno puta ekspertiza svodi da je to slobodno sudačko uvjerenje (kao i beusan s Uefinim seminarima) ili da je nešto možda dobra odluka, a možda i nije.
  • Jaro
    7.5k
    oni prijenosi tekmi u corona sezoni bez gledatelja su mi smanjili i ono malo postovanja prema nasim sucima jer vidis/cujes da ni oni sami prema sebi nemaju ni mrve postovanja - svaka tekma je konstantno psovanje sudaca od igraca, trenera, pomocnika, skupljaca lopti i nikome nista - to je kao normalno... tesko razocarenje sto je sve ocito dopusteno kod nas... Takodjer, razlika u sudjenju izmedju HNLa, nekih stranih liga ili euronatjecanja - u onim "bolnim krikovima" nakon svakog kontakta - u HNLu ti krikovi su vecinom zavrsavali dosudjenim faulom, vani (strane lige i euro natjecanja) - u pravilu nista...
    HNL je slab, al suci su kudikamo slabiji u odnosu na ostatak europe...
  • Carrasco
    4.1k
    Zamisli koji se termin koristi da se slučajno ne bi zamjerio tovarima: "više je faul nego što nije".
  • deda
    32.8k
    Tovari raskinuli s Kačaniklićem. Odlazi na Cipar.
  • SAS1987
    14.8k
    Propao div iz Zapresica. Sad je jasnije zasto se povukao Dinamo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.