• Nino Bule
    13.8k
    Dajte najte, niko nece tovare u klubu a kad nesto kazes protiv otvorenih zvezdasa odma brojimo krvna zrnca. Stabilan europski klub ne treba nijednog takvog jer lako ces nac igraca kvalitete petra stojanovica.
  • Sljeme
    2.4k
    Dajte najte, niko nece tovare u klubu a kad nesto kazes protiv otvorenih zvezdasa odma brojimo krvna zrnca. Stabilan europski klub ne treba nijednog takvog jer lako ces nac igraca kvalitete petra stojanovica.Nino Bule

    Stojanović i Andrić su igrali za Dinamo sa srcem, nikad ništa nisu srali o Srbiji ili srpskim klubovima. Obojica plačući otišli iz Dinama, ne svojom voljom. Svaka im čast na svemu bez obzira kaj nisu sad ne znam kak dobri igrači.
    Puno su više dali Dinamu, pogotovo Stojanović i puno su veći dinamovci od mnogih domaćih igrača.
  • Jaro
    7.4k
    bolji i posteniji pristup nego kod desetaka velikih domacih talenata, "velikih dinamovaca" od rodjenja...
  • Orc123
    8.1k
    Ihraci se dijele samo na dobre i lose Nego da li se prica sta, radi li se jos na kakvim pojacanjima ili?
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Takozvanih Hrvata na baterije ce uvijek biti. Misle da svoje hrvatstvo dokazuju tako sto mrze svakog Srbina.
  • Neki tip
    21.3k
    Nego da li se prica sta, radi li se jos na kakvim pojacanjima ili?Orc123

    Imamo prilično jaku momčad kojoj će najveća snaga biti to da u što većem broju ostanu na okupu ovi koji su sad tu. Tek kad netko ode, ako ode, ima smisla govoriti o pojačanjima.

    Lijevog beka bi imalo smisla dovesti, fali nam (u smislu kvalitete), ali to se neće dogoditi ovo ljeto, u to sam siguran. Pa potrošili su priličan novac na njih, mislim da će se krpati s Ljubičićem, Bočkajem i Štefuljom.

    Uostalom, nemreš ni imat baš na svakoj poziciji klasu.. da su svi na svakoj poziciji razina Orše, Livija ili Petka (Ademija, Šutala..) na vrhuncu, onda bismo govorili o momčadi za siguran prolaz skupine Lige prvaka. Normalno je da momčadi kao Dinamo na nekim pozicijama imaju i igrače niže kvalitativne razine u odnosu na reprezentativce jake reprezentacije kakva Hrvatska jest.

    Drugim riječima, odnosno TM riječnikom rečeno, ne mogu svi svugdje vrijediti "10 milja", očekivano je i normalno da klub kao Dinamo na ponekoj poziciji ima i igrača od "2 milje".

    A ono što smatraš bolnom točkom (desno krilo), mislim da se uopće ne razmatra. Imaju Menala i Špikića kojima Čačić vjeruje i za obojicu je rekao da će im dati više šanse nego što su imali prošle godine, uskače i Ivanušec na to krilo, čisto sumnjam da će se zasad tu ikakva pojačanja tražiti.

    Ako ode Orša.. onda vjerojatno Špika na svoje jače, lijevo krilo, a desno bi se možda tražio netko..
  • Orc123
    8.1k
    U ovom trenu jedino nuzno pojacanje i nolno mjesto je L. Bek. Krilo u ovom trenu nije prioritet vec zelja...ali l. Bek je nesto sto nam treba. Nazaloat mialim da nece dovodit nikoga jer bi tako priznali da su tu katastrofalno kupovali pa ce prozvakat sve i mrcvariti Ljubu tamo i unistavati njehov potencikal koji ima u vezi. Bilo je prica da se gleda iskusnog l. Beka ali to je utihnulo i vise se ne prica nista....
  • Infinity
    16.4k
    Ja isto mislim da necemo dovesti nikoga. Ipak, nadam se da hocemo, mada nemam nista da kroz par kola svi izgledaju kao kandidati za zlatnu loptu.

    Lijevog beka za sad nam igra vezni. Prije njega je igrao vezni kojeg smo prodali. Mislim da su u klubu svjesni da je ta pozicija kriticna, al dali smo skoro cetiri milijuna eura za 'najboljeg beka lige' i zamjenu mu. Kad se da toliko para onda se trpi igraca.

    Volio bi i novo desno krilo. Ne bih imao nista protiv da nam sleti Orcov miljenik, ali tesko. Meni je Spikic u zadnje vrijeme postao jako drag igrac, ali me nije nesto odusevio ove dvije utakmice. Nadam se da ce proigrati ako vec necemo dobiti novog igraca. Tu moze odigrati i Emreli, a i Ivanusec, vjerujem da ce se njih gurati ako Spiku ne bude islo.

    Neka moja procjena je da bi eventualno moguce pojacanje mogli dobiti nakon sto se plasiramo u LP. Kalendar nam je naklonjen, cak je i zdrijeb skupina u osmom mjesecu i imamo vremena djelovati ako se zvijezde sloze.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Po meni iskusni lijevi bek i eventualno neko "world class" desno krilo (za naše pojmove naravno) i ne treba više nitko i ništa.

    Samo se riješimo jos par viškova i na konju smo.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja i dalje mislim da mi za Bočkaja bez problema možemo vratiti uloženo, ali sumnjam da će ga se ići odmah prodavati jer bi to bilo priznavanje greške. Za Štefulja također mislim da možemo dobiti uloženi milijun.

    Prema naprijed smo na svakoj poziciji poduplani s tim da također imamo polivalentnih igrača koji mogu igrati na više pozicija.

    Realno nam ne treba nitko, a ako se već netko dovodi onda neka to bude pravo pojačanje jer širinu već imamo.
  • Jurki
    11.8k
    Pero moze biti prekomandiran na desno krilo to je i igral u Osijeku a l. beka se mora kupiti pod mus
  • Carrasco
    4.1k
    Bočkaja što dalje od našeg gola. Nek izgubi par kila i može se koristit kao desno krilo.

    Evo gledam na transfermarktu, kao lijevi bek u čitavoj karijeri je odigrao 3000 minuta.
  • xyz
    840
    Ja bih tako i napravio. Pero na desno krilo kao ljevak i s manje obrambenih zadataka, a pojačanje na lijevom beku i riješena dva problema.
  • Zagi
    7.8k
    Ni po čemu nije Pero bolje krilo od Špikića.
    Na klupu s njim i bok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions