• Zagi
    7.9k
    Odigrao je on i prošlu polusezonu jako dobro ako uzmeš godine u obzir.
  • Jurki
    11.9k
    Pretpostavimo da su svim tim jako mladim igracima koji su otisli besplatno kod transfera ugradili klauzule o prvokupu. Ne vjerujem da su u upravi bas tolki debili
  • Zagi
    7.9k
    Isticao mu je ugovor. Ne vjerujem da imamo išta ali tko zna.
  • Carrasco
    4.1k
    Nakon 45 minuta nogometa protiv najslabije momčadi u ligi? Btw u tih 45 nije zabio ili asistirao.marcio amoroso

    Ne, nego na temelju onoga u drugoj momčadi Dinama i juniorima i na temelju prošle sezone u Slavenu.

    Sa 16 godina je bio odličan u drugoj ligi.
  • M77
    472
    3095 gledatelja u Varaždinu... Dobra brojka
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ne, nego na temelju onoga u drugoj momčadi Dinama i juniorima i na temelju prošle sezone u Slavenu.Carrasco

    Na temelju onoga u drugoj momčadi i u juniorima smo ga poklonili Slavenu. U Slavenu je kao ofenzivac u prošloj polusezoni imao 12 nastupa i 2 gola.

    Jasno da je mlad i moguće da si u pravu, ali nikakve brojke, a bome ni dojam ne pokazuje da ga se treba kupiti. Ja evo gledam drugo poluvrijeme i dečko nije 2 puta dirnuo loptu.

    Dinamo je podignuo letvicu jako visoko i da bi igrao u Dinamu moraš doslovno ubijati u jednom Slavenu. Zabiti 15 i pripremiti 10 ili tako nešto. Prosjek u Slavenu i pojedini bljeskovi nisu ni blizu dovoljni za ovaj Dinamo.


    Edit: nije on igrao sa 16 drugu ligu nego sa 17 i nešto.
  • Zagi
    7.9k
    12 utakmica , posjek 41 in po tekmi , 6 startova. Sa taman napunjenih 18 godina.
    Odlične fizikalije , dobra tehnika , ljevak.

    Ja ga nebih sigurno sada odkupljivao ali da imamo buyback od cca 1m eura pa ako eksplodira umeš , ako ne ne.
  • Carrasco
    4.1k
    Sigurno ga nisu poklonili nego je nešto drugo u pitanju. Ne može mi nitko reći da on nije bolji od 90% igrača iz omladinske škole. U pravu si za godine, igrao je sa 17, tu sam se zajebao.
  • Carrasco
    4.1k
    Nemaju pravo prvokupa jer mu je istekao ugovor.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Bosec se odlučio furati imidž "borna sosa za siromašne"
  • Zagi
    7.9k
    Ma znam...
    Izgubio je poziciju od Rukavine , pa vjerojatno nije htio potpisati ugovor nego se odlučio probijati u Slavenu. Meni je to pohvalno.
    Dajemo ugovore mnogo lošijim igračima, ne vjerujem da njemu nije bilo ponuđeno.
  • Zagi
    7.9k
    Brekalo više nego solidan. Za prvu tekmu ok.
  • Zagi
    7.9k
    Sada Bartol Barišić protiv tovara. Pas mater moram sve tekme gledat zbog ovih posudbi :)
  • Jurki
    11.9k
    Dinamo je podignuo letvicu jako visokomarcio amoroso

    Upravo to. Dinamo vise nije razvojni klub gdje se moze istrpiti djecje bolesti mladih igraca tipa Duvnjak, Šaranic kao prije. Jedini minus politike prema mladim igracima je kaj se nije uslo u projekt s Inter Zapresicem ili Bravom u Sloveniji. Valjda ce se i to jednoga dana promijeniti. Da se uslo i u Inter i u Bravo bilo bi odlicno.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Ajmo Bartole trpaj jazavce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.