• Navijač Dinama
    8.3k
    Izlaskom Bočkaja smo i krenuli leteći naprijed, odbrana se fino učvrstila. Dobro to izgleda, vjeruejm da ce mo im dat min.dva u drugom poluvremenu ovakvim tempom.
  • Ali
    2.2k
    Kakav gospodski potez Petka, nesebisno gura Drmicu petom za hat-trick
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ima puno utakmica. Nitko ne može igrati svaku.
  • Ludovic IX
    7.3k
    5 novih igrača počelo u odnosu na hajduk. 1 previše
  • dzg717
    1k
    takve sanse treba po meni završavat udarcem a ne petom komplicirat
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Grijesis. To se prvo kolo ne radi pogotovo ne protiv ovakvog protivnika. Puno ucinkovitije je sati 50-60 minuta najjacim pa ih odmoriti i regenerirati nego ovako. Drmic sigurno nije dobio na svjezini sto nije prvih 20 min igrao..
  • Olmic
    3.7k
    Rezime prvog poluvremena

    Bočkaj kaj se mene tiče ne treba više nikad zaigrat za Dinamo..

    Teo može slobodno otići

    Kulena bi vratio sutra

    Čačić promjenom donio preokret
  • Carrasco
    4.1k
    Špikić najbolji. Bočkaja što dalje od terena...
  • Mališan
    1.8k
    Teo može slobodno otićiOlmic

    Pričaš pizdarije
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Na kraju mozda ipak imamo desno krilo ljevaka jer meni Bockaj vise nikad ne bi zaigrao na beku. Ljubicic ce ocito to morati krpati, a zamjena Stefulj ako se ne dovede nekog normlnog bocnog do kraja mjeseca. Sve nakon toga je po meni kasno.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Meni Spikic los, 3-4 dobre kontre upropastio ,imam osjecaj kao da nije opusten u igri
  • Mališan
    1.8k
    Nije dinamo seoska ekipa da u presingu nabija loptu nego pokušava izać kroz igru, a posljedica toga ponekad su ovakve greške koje se jednostavno nekad DOGAĐAJU. Dogode se i Varaneu ili Piqueu u puno bitnijim utakmicama od otvaranja hnla, di ne bi ponekad i KTC-u.

    Neprisiljene greške na stranu, čovjek nije nijedan duel izgubio i niti jednom otpao.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Cim je izasla elementarna nepogoda odma i Teo ok i defanziva i napad. Slucajno?
    Cacic nije poznat kao trener koji puno i rano mijenja i ne znam jel sazrio u meduvremenu, ali ovo mu je plus u tekicu. Ne samo da je odmah mijenjao nego je mijenjao i pravog igraca. Zao mi je malo Ljubicica, ali razlika je ocita kad on igra lijevo..
  • IstinaZaDinamo
    2k
    I jos jedna stvar, nisu mi jasni ovi koji pljuju po Theu. Imao je gresaka, koji igrac ih nema. Ocito svi pamte Shakhtar i dalje. Ali lik se trudi i uvijek daje sve od sebe. Prvi gol i nije toliko njegov jer je po meni Ivanusec mlako isao na loptu i ovaj iz Lokomotive je uzeo. Spasio je Theo masu puta ali se to ne pamti.
  • Jaro
    7.4k
    ljubicic zrtva jbg, al ovaj ne djeluje kao profi nogometas, nikakav pomak on nije ni prosle god donio - rekli adaptacija, nek prodje pripreme, blabla... sad jos gori... u HNLu nema pojacanja za dinamo i bok...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.