• xyz
    840


    da, to je neko prosječno vrijeme oporavka do vraćanja u puno natjecateljsku spremu
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Uff to bi moglo malog unazadit jebački. Pogotovo s obzirom na to da mali igra na energiju kao Rog recimo... Šteta... :confused:
  • miro
    4.4k
    uh...ali možda to na kraju bude i najbolje za sve, nek se on samo oporavi, a nakon svjetskog mi ćemo prodat 2-3 igrača sigurno, pa za godinu dana aman-taman

    edit...da ne ispadne krivo, naravno da nije dobro da mu se dogodila ozlijeda, ali mi sad sigurno ne bi kupovali veznjaka, a Loksa bi ga možda forsirala prodat
  • immerwieder
    1.4k
    da je tražil šika milju, imal bi milju,
    tražil je 5 i ima dečka s upitnom daljnjom karijerom, milju nema
  • maddaddam
    2.9k
    Šteta za malog, ovo će ga debelo unazaditi, nebitno u kojoj je ekipi i koje su se cifre spominjale.
    Jesu se malo bahatili ovi iz Lokomotive, ali pitanje je da li je bila samo predstava za javnost.
  • maddaddam
    2.9k
    p58e8ausqjpci49l.jpeg

    Prilika da pokaže da tu ima materijala za Dinamo.
  • Mališan
    1.8k


    Spreman sam se kladit da bu u top tri strijelca lige ove sezone ak ostane zdrav
  • maddaddam
    2.9k
    Lijepo bi bilo, ali nisam tako optimističan uzevši u obzir stil igre koji gaji Samir.
  • Beowulf112
    332
    Jos rijesit se pokojeg igraca i imamo definiran kadar.Nadam se da ce ove godine bulat i baturina iskoracit dalje.
  • Neki tip
    21.3k
    Lijepo bi bilo, ali nisam tako optimističan uzevši u obzir stil igre koji gaji Samir.maddaddam

    Treba imat na umu koga je je Samir trenirao kad govorimo o stilu koji gaji..

    Čovjek je iz sezone u sezonu vadio kestenje i spašavao od ispadanja, prvo Inter, onda one sezone kad je odletio (dolaskom "investitora" u Inter) i Varaždin.

    Dakle, radio s je čim je mogao, ne bi ni Gvardiola igrao tiki taku s Postonjskim i Čelikovićem (napamet iz Intera). :smile:

    Mene baš jako zanima kakvim ce se Toplak trenerom pokazati u sređenijem i kadrom poslozenijem klubu kakav je Gorica. Mogao bi Jurić profitirati kod njega.
  • Infinity
    16.4k
    Nagadja li se ista za Nevistica? Bit ce steta da grije klupu. Trebalo bi ga posuditi nekome.
  • Neki tip
    21.3k
    Ne nagađa se ništa, sve se zna.. :) Ak prodaju Livija do kraja prijelaznog, ostat će, ak ne prodaju, ide nekam na posudbu.
  • Gelipter
    3.7k
    Spavaš li mirno Krševane?!
  • Nino Bule
    13.8k
    Juricu vise odgovara toplakov nogomet i vise prostora za tranziciju, na postavljenu obranu on nije neka sreca.
  • marcio amoroso
    36.6k
    U nekom idealnom svijetu bi bilo odlično imati ovakva dva golmana u kadru, ali je isto tako jasno da je to kapital koji propada i da mora da se unovči. Naravno da se nadam ostanku Livakovića iz milijun razloga, ali baš sam uvjeren u Nevistića i siguran sam da bi ga dostojno zamijenio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions