• Nino Bule
    11.4k

    Kakva sranja pusimo, tko govori da je splitska policija divna ? Kolko god mrzim tovare valjda je jasno da ti nijedan torcidas nece reci da je splitska policija kamilica, i da netko kaze da je tako koga boli kurac. Meni je bitno da se promjeni ponasanje policajaca (a i klubova u hr) prema gostujucim navijacima, a ne tko ce mislit ciji su panduri laksi na pendreku.
  • Gelipter
    3.4k
    referirao sam se recimo na Petranovića u Otovrenom kad je u "duhu zajedničke borbe" rekao da se policija prema nikome ne ponaša kao prema torcidi, a da se na onom predzadnjem gostovanju splitska policija prema boysima ponašala korektno i da su imali sva prava, pravo na okrjepu, wc itd.
  • blackbully
    4.4k
    Utakmicu sudi Pajač.
  • Nino Bule
    11.4k

    Petranovic je debil i prica gluposti, ti se nisi referirao samo na petranovica nego si pricao da se nadas da "nasi klimavci nece popusti i drzat ce se pravila ulaska" i takve pizdarije
  • Mr Anderson
    5.4k
    Koliko sam shvatio, mislio je na pravila ulaska glede pregleda velikih transparenata.
  • Gelipter
    3.4k
    napisao sam koji su uvjeti da tovaru ne uđu. Ne znam gdje sam napisao da se nadam da neće ući. Ja sam i zadnji put itekako bio za to da uđu i pojedu govno i budu ušutkani, ali isto tako nisam jedan od onih koji je podržao pizdunski potez neulaska jer su to prekrasno iskoristili za stavljanje sebe u prvi plan na dan kad Dinamo i navijači Dinama slave "nikad napetije prvenstvo". Ovdje bih se zaustavio s time na ovoj temi.
  • Nino Bule
    11.4k
    Shvatio sam i ja i odgovorio mu da ce ovaj put policija trazit ulazak navijaca makar donjeli transparente na pregled 10 minuta prije pocetka utakmice jer ce se htjet izbjec sranje
  • BBB Sibenik
    4k
    Koliko sam shvatio, mislio je na pravila ulaska glede pregleda velikih transparenata.Mr Anderson

    Čisto da se zna, samo može bit strože oko ulaska u stadion i pretresa, trans. to zaštitarska služba ne da ima odobrenje nego ih se potiče na to. Ovo šta se tiče pratnje tu će vjer se drukčije radit ubuduće
  • Nino Bule
    11.4k

    Jesam ja rekao mozda da se nadas da nece uci ? Stalno imaginarni komentari, prvo petranovic s kojim tvoj prvi komentar nema nikakve poveznice, sad ovo, citat s razumjevanjem pa pisat.
    Uvjeti za ulazak su debilni i ako se ne ispostuju klimavci ce na tvoju zalost vrlo vjerovatno morat popustit.
  • Gelipter
    3.4k
    nego si pricao da se nadas da "nasi klimavci nece popusti i drzat ce se pravila ulaska" i takve pizdarije
    Osim kaj zaboravljaš kaj pišeš opet insinuiraš i inzistiraš da će mi biti žao ak ih puste kaj sam sam rekao da nije tako.
  • BBB Sibenik
    4k
    Nemaju sta smisljat, ako im klub bude radio probleme policija ce trazit da ih se pusti na stadion da bi se izbjeglo sranje. Ja ne znam zasto je ikome ovdje napeto da se maltretira gostujuce navijace kao da mi ne idemo po gostovanjima i moramo prolazit kroz iste pizdarijeNino Bule

    Poanta je da se to radi, da se pojedincima gadi ic na gostovanja. Pa namjerno se maltretira sa ciljem. Skidanje hudica koje imaju mogućnost prekrivanja lica, bufovi itd, plus je i zakon tako donesen. Tako da sve sta rade legalno mogu radit po pitanju tog na pretresu.
  • Nino Bule
    11.4k

    inzistiram da ce ti biti zao ako nasi klimavci popuste i ne zajebavaju ih sa pregledima, fala bogu svak moze pogledat sta si napisao:
    "oće li naši klimavci iz kluba popustiti kaj se tiče pravila za ulazak tovara."
  • Gelipter
    3.4k
    pa može pogledati da kao i tvoj tok svijesti i objašnjavanje kaj ja mislim.
  • ksapi
    2.1k
    S kojim idiotarijama punite temu, ovo je epski
  • Zger
    803
    dobro dečki pravite zbrku bezveze oko ničeg... i nas u Splitu na naplatnim ostavljaju pun kurac iza predviđenoga, ulaz od ona 4 reda razdvojeni željeznim ogradama, radi jedan po jedan do poluvremena pa onda odluče sve pustit, nije nitko od nas stalno na poljud ulazio na vrijeme i na stadion dolazio u predvidenom vremenu. Al nitko se ne žali i ne piše priopćenja vezano za to. Nitko se javno ne žali na preglede tamo, kako općenito preglede i izuvanja tako i pregledanje što se unosi od poruka, transova i sl.. a da ne pričamo o suradnji na relaciji njihovi navijači-redarska sluzba i dojave, kao na zadnjem derbiju igranom u Splitu.

    Ne treba sad radit strku oko toga kad ih se pusti, i ako hoće kad hoće.,odnosno koja minuta.. mogli su uć zadnjem derbiju, jel jesu? Nisu.Jer je sve bilo planski izrežirano jer su željeli privuć pozornost na sebe jer ih krenulo peć puniji Maksimir na derbijima u zadnje vrijeme, jer ih krenulo peć sinergija na relaciji nas navijača i našeg kluba.

    Imali su rok za dat uviđaj što smiju unijet što ne od transova.
    Jesu to napravili? Nisu.

    Jel su naši imali pravo na megafon/e bubnjeve i velike transove u Sevilli i recimo jednom Manchesteru?? Mislim i uvjeren sam da nisu. Nego iskoristi ponuđeno, prilagodiš se uvjetima i podereš ih u navijanju, a to njihovo plakanje za unos mi je u najmanju ruku pičkasto.

    Mi ako bi trebali na nečemu radit, to je onda da nas u subotu na tekmu dođe što više, da se motivira što više ljudi, i da redovna veća brojka ne oscilira, nego da to bude sve učestalija na našem sjeveru da se barem nekako vrati taj štih navijanja i tradicije redovitih odlazaka na utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.