• deda
    32.7k
    Neki će reći rano je za zaključke, ali prvenstvo počinje za 12 dana. Sigurno će mnogi reagirati u procesu kad vide što im se događa prvih par kola, ali i ja bih zaključio da se Šibenik primiče Gorici dok mi Istra izgleda najnespremnija za novu sezonu. U ovom trenutku bih ovako posložio prognozu:
    1. Dinamo
    2. Osijek
    3. Hajd.u.k.
    4. Rijeka
    5. Loksa
    6. Gorica
    7. Šibenik
    8. Varaždin
    9. Slaven
    10. Istra 1961
  • Infinity
    16.4k
    Donji dio tablice djeluje kvalitetnije nego sam ocekivao. Bit ce ovo 'mucna' sezona.
  • deda
    32.7k
    Slavko Stolnik vratio se iz Latvije u Varaždin.
  • flexXy
    2.3k
    Banićmarcio amoroso

    Banić je u Olimpiji na posudbi do 31.12. i onda imaju opciju da ga kupe. Kalik i Pršir bi navodno mogli otici do kraja prijelaznog roka.
  • Olmic
    3.7k



    Slavko nije sigurno, eventualno Marko, ali ima slomljenu jagodičnu kost i još 2 kosti ispod oka tako da mislim da ništa od povratka..
  • deda
    32.7k
    Moj bug, naravno Marko :lol:
  • Zagabria
    251
    Belupo izbacio godišnje: 800kn.
  • deda
    32.7k
    Istra 1961 - Opatija 1:0 Moura (Hm. Protiv trećeligaša) :worry:
  • deda
    32.7k
    Gorica godišnje ulaznice 500/250/200 kuna.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Jel moguće da ljudi prodaju godišnju ulaznicu po 22 ili po 30 eura :monkey:
  • Krizy
    43.6k
    Trenutni rosteri HNL klubova:
    em2kc9pu7ht7gyrs.png
    ney6oou5hf5urlu1.png
    xd11scd24q1zdu93.png
    ofl6rixmdkz7n30r.png
    iiymcpnuixfuv28w.png
    3j76hypo6uzckd2v.png
    zeach2ju0sovxfa4.png
    svr0v6i12gzt6096.png
    rp3yponozva2xs7d.png
    udw1gl5v9zak2mtr.png
  • Neki tip
    21.3k
    Rijeka i Osijek meni ništa slabiji od Hajduka ne izgledaju. Krovinović i Livaja svakako rade razliku, ali Rijeka mi se obrambeno sad čini čak i jača, nekako balansiranija, nego prošle sezone.

    Osijek bi prošle sezone s napadačem koji zabija (ako neće Mierez, možda će Beljo) ionako bio još puno, puno ozbiljniji kandidat za naslov no što je bio.

    Loksa će vrlo vjerojatno prodat Kačavendu i oslabiti se još, ali naći će oni već nekog klinca koji će opet biti među top 5 otkrića sezone, ko i uvijek.

    Za Istru mi poraslo zanimanje s ove naše dvije posudbe, Duvnjaka i Barišića, bit će i njih zanimljivo popratiti.

    Gorica opet sigurna u ostanak s ovom ekipom, Slaven slabiji, ali ajde nek nas Zekić iznenadi s ovim mlađima, složenim po svom ukusu. Eto mu prilike za dokazivanje, ko i njima.

    Varaždin na tovarski pogon. Nek su se vratili, ali nisam baš siguran da će s ovim i ostati.

    Kako bilo, bit će u tim rosterima još jako puno promjena, sve od vrha do dna, ali da jedva čekam 1. kolo, bome čekam..
  • Infinity
    16.4k
    Jel moguće da ljudi prodaju godišnju ulaznicu po 22 ili po 30 eura :monkey:marcio amoroso

    Ima i jeftinije

    7fjb8uqgj0eq41xl.jpeg


    Objavili su cijene pojedinacnih ulaznica pa je zanimljivo vidjeti da godisnja za jug kosta 6 pojedinacnih, za istok 8, za zapad 10.

    Igraju 16 ili 17 kola kuci. Sasvim OK mi je ovo za zapad. Istok i jug bi isto digao na 10 x pojedinacna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.