• Nino Bule
    13.8k

    Posudba, imali su pravo otkupa malo manje od milje eura ali su doveli onog spanjolca i vrancica pa su odustali
  • Stjepan
    479
    Da posudba je iz Nunberga
  • Frodo
    65
    Postoje ljudi koji žive u paralelnom svemiru, postoje shizofreni ljudi i na kraju lanca ludaka bivaju tovari. Taj univerzum je nepoznat svima osim njima.
    Ne znam jel napravljen taj postupak na onom “mind blown” memu, ali svakako bi netko trebao to napraviti.
    Nisam samo siguran ide li shizofrenija prije paralelnog svemira, ali nebitno. Tovari su svakako posljednji stadij ludosti.
  • blackbully
    4.5k
    Kazu na Netovom forumu da je Halilovic na lijecnickom u Opatiji i do ponedjeljka popodne bi trebao potpisati
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Mislio sam da će HNL dobiti nekakvu svoju loptu... Kad ono, koliko vidim, uhlsport će samo biti dobavljač...

    Jbt šta je tolilo teško bilo srediti da se na loptu stavi nekakav logo, mogla je ići i u prodaju na našem tržištu, sigurno bi bilo nas entuzijasta koji bi to kupili.
  • flexXy
    2.3k

    Mislim da su rekli da ce bit posebna lopta za hnl iduce sezone jer su sad dogovorili sponzorstvo u zadnji cas.
  • Krizy
    43.6k
    Prvih 11 svih klubova trenutno?

    DINAMO
    Livaković - Ristovski, J. Šutalo, Theophile (B. Šutalo), Bočkaj - Mišić (Ljubičić), Ademi - Špikić (Emreli) , Ivanušec, Oršić - Petković (Drmić)

    HAJDUK
    L. Kalinić - Mikanović, Borevković, Elez Melnjak - Fossati, Grgić - Livaja, Krovinović, Sahiti - N. Kalinić

    OSIJEK
    Ivušić - Bartolec, Lončar, Škorić, Leovac - Žaper, Nejašmić - Fiolić (Kleinheisler), Caktaš, Lovrić - Beljo (Mierez)

    RIJEKA
    Labrović - Solano, Pavlović, Mitrović, Vukčević - Selahi, Vrančić, Alvarez - Ampem, Vučkić, Karrica (Obregon)

    LOKOMOTIVA
    Santini - Cipetić, de Haas, Soldo, Miličević - Cokaj, Marić - Aliyu, Kačavenda, Pivarić - Kulenović

    GORICA
    Žiger (Debijađi) - Raspopović, Jovičić, Steenvoorden, Krizmanić - Babec, Pršir, Kalik - Mitrović, Caio, Fruk

    SLAVEN BELUPO
    Sušak - Bosec, Soldo, Božić, Martinaga - Marina, Caimacov, Crnac - Kvržić, Laušić, Fanimo

    ŠIBENIK
    Rogić - Rom, Perić, Mesa (Matić), Mina - Ćurić, Rak - Dolček, Salomon, Čop (Kreković) - Delić

    ISTRA 1961
    Majkić - Hujber, Perković, Galilea, Marin - Blagojević, Duvnjak, Mlinar - Mišković, Barišić, Lisica
    VARAŽDIN
    Zelenika - Stanić, Pellumbi (Crnčec), Škaričić, Brekalo (Mekić) - Lusavec, Postonjski - Posavec, Teklić, Šego - Herrera
  • Eduardo
    20.3k
    ja sam sretan da se za početak uopće igra s istom loptom. Ovo do sad je bilo komično.

    ako je ovo istina onda još bolje.
  • deda
    32.7k
    Kisvarda - Hajd.u.k. 1:1 Kačaniklić
    Polet Sv. Martin na Muri - Osijek 1:7 Beljo 2, Barri, Stojko, Fućak, Topčagić, Bakić
  • Jaro
    7.4k
    Evo i Coric se spominje u kontekstu Rijeke sada...
  • LovroZG
    1.3k
    Ma za Rijeku nakon Pavlovića i Vrančića očito radi mašta. Sad se nakon Halilovića spominju i Rog, Ćorić, Pajač pa čak i Gavran na nekom opskurnom portalu. Živjelo takvo novinarstvo. Čudo da se Kreilacha i Pjace nisu sjetili.
  • deda
    32.7k
    Šibenik -Maritsa Plovdiv 1:0 Skorup
  • marcio amoroso
    36.6k
    Evo i Coric se spominje u kontekstu Rijeke sada...Jaro

    Treba im reći da mu odmah nacrtaju mural.
  • deda
    32.7k
    Gledam Slaven sa ZTEom. Očajni su. :shade:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.