• Nino Bule
    13.8k
    Bome su se uzbudili tovari oko malog brkljace
  • marcio amoroso
    36.6k

    Jako su uzbuđeni i Brkljača je juda. Za 7 godina će biti “Marko vrime je”.
  • flexXy
    2.3k
    Hajduk nam je postao feeder club umjesto Lokomotive.
  • Orc123
    8.1k

    Tako su i za Moru pisali a sad sline za njim
  • NORTE
    11.6k
    Bome su se uzbudili tovari oko malog brkljaceNino Bule
    U samo 1h od objave zasad je samo 169 komentara na facebook portalu NH-a poznatijeg po drugom imenu.
  • Nolifer
    8.2k
    Znači ništa nisu naučili iz prijašnjih transfera i poslije će kukati, pa pisati da je vrime...
  • BigZ
    472
    Mitrovic potpisao za Rijeku... we dodged a bullet!
  • deda
    32.7k
    Koliko vidim ugovor je raskinut i s Renatom Josipovićem. Dakle nije posudba.
  • Armagedon13
    959
    Čačić za Germanijak:do kraja prijelaznog roka će se riješavati viškovi,momčad još nije do kraja definirana .
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Kažu da je gotovo sigurno Marin Pongračić otpisan kod braće Kovač u Wolfsburgu i trazit će novu sredinu. Zanima me sta mislite o njemu u kontekst nas, plus je dinamovac..

    juy7v7w11yl6x2o3.jpeg
  • miro
    4.4k
    samo ako prodamo J. Šutala, inače nema potrebe
  • marcio amoroso
    36.6k
    Stvarni nogomet nije FM, ali da jeste mijenjao bi Lauritsena i Perića za Pongračića.

    J.Šutalo, B.Šutalo, Theo, Pongračić, Dilaver.
    Moćno je to.
  • Captain America
    17.7k
    Tempirana bomba u svlačionici, ne hvala. Trebamo dečke s obje noge na zemlji.
  • Eduardo
    20.3k
    Tempirana bomba u svlačionici, ne hvala.Captain America

    Što sam propustio?
  • Krizy
    43.7k
    Dinamovac je, neka malo bolje pazi šta priča, svakako bih bio za.
    Sa 193cm bi nam donio visinu.
    Perić - 197cm
    J. Šutalo, B. Šutalo, Lauritsen - 188cm
    Dilaver - 184cm
    Theophile - 183cm

    Plava vam je boja suđena?
    "Znam na što ciljate, i ispada da jest. Jer, otkad znam za sebe, tata mi je usadio ljubav prema Dinamu. On je vatreni, vjerni dinamovac, i sjećam se kad me kao klinca vodio na Maksimir, pobijedili smo u Europskoj ligi Hearts sa 4-0, a onda smo kasnije išli i u Vinkovce, što nam je iz Broda bilo bliže nego ići u Zagreb. Danas toliko ne stignem sve pratiti, ali jest, plava je boja standard" - smije se.

    Njemačka ili Hrvatska?
    "Za mene je postojala samo Hrvatska, pričali samo hrvatski, išao sam u hrvatsku školu, pratio sam reprezentaciju i Dinamo."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions