• Captain America
    17.7k
    Bonbaš Niko kaže da pojačanja ovise o ECL. U prijevodu, love nema i ide totalna rasprodaja u slučaju fijaska. Ponudio bi im milijun za Biuka u tom slučaju, čisto da pokažemo mišiće, možda naši uspiju od njega napravit novog Menala.
  • Ali
    2.2k

    Nisi razumio sto sam rekao,
    Puno liga za najvisu razinu ima nesto poput , premier, extra, elite i slicne opise iz kojih je jasno da je to top liga, a nasa se zove hnl ? Bez oznake ranga !
    A onda druga po redu ima naziv prva, ali nema naznake da je hrvatska, a ona je hrvatska jer nije regionalna nego iz cijele RH..
    Kuzis kaj je zbrkano. Ak je druga sa nazivom prva, onda ona viseg ranga mora imati neli pridjev superlativa a ne "hrvatska" i da ju to razlikuje od ove nizeg ranga
  • Neki tip
    21.3k


    Pa mislim da nije baš poanta u nacionalnoj pripadnosti lige, odnosno sasvim je sigurno da se HNL liga ne zove HNL liga zato kaj označava natjecanje na razini države, a eto i iduca dva ranga su takva pa je to problem, nego se ti nazivi elitna, premier, super, dodaju radi brendiranja..

    A HNL se smatra brendom na našoj nacionalnoj razini. Kad velis da je igrao u HNLu ili da pratis HNL, ne treba objasnjavati na koju se ligu misli..

    Je li to neko superbrendiranje, mozda i nije, ali mi je svakako draže i bliskije nego da su iskopirali neku od tih naštancanih superduperelita liga.
  • deda
    32.7k
    Zanimljivo Špeljak. :chin:

    “Nakon završene sezone razgovarao sam s predstavnicima oba kluba. Šibenik mi je predstavio razvojni plan i ideju, svidio mi se klub i način na koji se u njemu radi. S Lokomotivom se, s druge strane, nismo uspjeli dogovoriti oko svih detalja te sam se odlučio na promjenu sredine”, rekao nam je za početak Špeljak, a onda je dodao:

    "Želio bih se zahvaliti svima u Lokomotivi na pet sjajnih godina koje sam proveo u tom klubu. Svim svojim bivšim suigračima, kao i svim djelatnicima kluba želim sreću u daljoj karijeri i radu".
  • deda
    32.7k
    Olimpija - Šibenik 0:0
  • Ali
    2.2k
    Jucer je netko spomenuo da je Sahiti pao na ljecnickom.
    Izgleda da je info tocna, danas pisu da nis od transfera... odsteta bla bla popustanje, zahtjevi ...
    Uobicajen kod problema sa ljecnickim, pa zar bi igrac isao u njemacku a da nije prije dogovor postignut
  • deda
    32.7k
    Ja to rekoh. :wink:

    Inače Robert Markulin je novi predsjednik Slaven Belupa. Tračak neke ambicije za Koprivnicu.
  • Neki tip
    21.3k
    Inače Robert Markulin je novi predsjednik Slaven Belupadeda

    Kaj nije on vec bio presidente? A ambiciozni Slaven jedva da pamtim. :)
  • deda
    32.7k
    Matej Mitrović u Rijeci
  • Mr Anderson
    8.2k
    Drago mi je za Mitrovića da je u Rijeku otišao. Nama realno sad nije potreban.
  • Infinity
    16.4k
    Nek se i ta saga zavrsila.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Da je došao kod nas, igrao bi slabo i grijao bi klupu. Da je otišao kod tovara igrao bi stalno, ali bi bio rupetina. S obzirom da je završio na Rujevici, tam će igrat redovno i na neku foru će bit prime Maldini :sweat: tako to otprilike ide s Rijekom
  • Jurki
    11.8k
    Na forumu tovarije vec pocel dop popuštati, padaju zbog pojacanja Rijeke i Dinama u lagano stanje katatonije. Cak nema ni perverznih pojacanja kao inace. Kaj bu tek kad prejde Velika Gospa kad ih neki ribari izbace iz Europe. Mogu odmah zatvorit temu 2022/2023.. i otvorit novu 2023/2024.. :rofl:
  • Eduardo
    20.3k
    Evo tovara.

    Kupnjom sezonske pretplate osiguravate sebi mjesto za sve utakmice SuperSport Hrvatske nogometne lige, 3. pretkolo UEFA Konferencijske lige te za utakmice Hrvatskog kupa (osim finala) koje se u organizaciji HNK Hajduk Split održavaju na Poljudu.

    wfarxar2vcspvhh0.jpg


    POGODNOSTI PRI KUPNJI:

    - popust za naše najmlađe - junior popust 15% (do navršenih 14 godina)

    - senior popust od 10% za osobe s navršenih 65 godina i više

    - "Rico dječja pretplata" u iznosu od 200 kuna (vrijedi samo za Obiteljsku tribinu - ulaz U)

    - članski popust 12% (bez obzira na broj godina kontinuiranog članstva)

    - svi popusti se kumuliraju, osim kod "Rico dječje pretplate" na Obiteljskoj tribini (ulaz U) za koju se izuzimaju svi popusti koji vrijede za ostale tribine zbog posebne/stimulativne cijene „Rico dječje pretplate“

    - u slučaju ograničenog kapaciteta tj. dozvoljenog broja gledatelja na stadionu, zbog epidemioloških ili drugih razloga, pretplatnici imaju pravo prioriteta dolaska na stadion

    - za slučaj plasmana HNK Hajduk u Play-off i grupnu fazu UEFA Konferencijske lige pretplatnicima će se kao i do sada omogućiti pravo prvenstva kupnje ulaznica.

    - Sve pretplatnike iz protekle sezone staro pretplatničko mjesto će "čekati" do četvrtka 21. srpnja u 23:59 sati. U slučaju da pretplatnik ne obnovi sezonsku ulaznicu do tada, mjesta će biti puštena u slobodnu prodaju.
  • Boogieman
    312
    Zna li netko kaj podrazumijeva catering u ovoj Zapad Premium opciji kod Hajduka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.