• Svi na Sjever
    2.2k
    Sjever bi trebao ici jako dobro, realna cijena pogotovo ako se udje bar u EL.

    Sto se tice zapada s jedne strane skupo a opet isplativo, e sad mozda su mogli i pametnije u klubu a opet ako se udje u LP ili EL ,oni znaju da ce zapad planuti pojedinačno.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    cijene bilo čega za maksimir su preskupe...kakav je stadion, trebalo bi plaćati ljudima da dolaze na utakmice.

    međutim, kome se ide na utakmice, kupit će taman da je karta i skuplja, tako da je rasprava o skupoći suvišna
  • NORTE
    11.4k
    Ponovno je ograničen broj godišnjih u prodaji:

    "U slučaju da ukupan kapacitet godišnjih ulaznica predviđen za ovu sezonu u nekom trenutku bude rasprodan, klub će o tome obavijestiti javnost putem web stranice i društvenih mreža."

    Broj ne znamo, ali po ovome izgleda da nije riječ o postotku kapaciteta četiriju tribina, nego jednostavno ukupnom zbroju godišnjih (koji su dali izraditi).
  • NitkoBitan
    17k
    Zanimljivo opservacija. Trebalo bi pitat sutra na TP da se rijese nedoumice (za broj dostupnih godisnjih ulaznica po tribini).
  • Nino Bule
    13.4k

    Mislim da ne gledaju po tribini nego ukupno, tako su onda zaustavili prodaju godisnjih na tocno 8000
  • NitkoBitan
    17k
    Mislim da tada nije bio takav slucaj nego se pustalo 1/3 svake tribine tak nes. Ako se ne varam zadnje dostupne godisnje ulaznice su bile za sjever dolje.
  • Eduardo
    20k
    Svi postovi o godišnjim ulaznicama prebačeni su iz teme "ulaznice aktualno", ovdje u pripadajuću temu. Nema smisla da se o identičnoj stvari tipka u dvije različite teme.

    Molim Vas da ubuduće o godišnjim ulaznicama pišete isključivo ovdje, dok će topic "ulaznice aktualno" ostati tema za upise o pojedinačnim (jednokratnim) ulaznicama o kojima se piše prije svake tekme tijekom sezone.

    Ekipi u klubu poruka za ubuduće, ipak se radi o sezonskim, a ne godišnjim ulaznicama. Možda nije previše bitno, ali je ispravno.

    Ovo sad ne zvuči baš logično.
    Uz godišnju ulaznicu budi podrška plavima na svakoj utakmici kroz cijelu sezonu!
  • Fanboy
    2.6k
    Sad si baš nešto razmišljam. Ja sam kartu za sp u Francuskoj 98 plaćao 500 kuna. Ak su ove godišnje skupe onda k vragu. Priznajem jedino da je nezgodno s klincima ovo. Trebali su dati karte za zapad u nekom kompletu s roditeljem. U stilu 1+1 1800-2000 kuna.deda

    Kolika je ona bila prosječna plaća za nas mlađe te 98-e, vjerujem nešto oko 3000 kn...Sad je minimalac oko 4000...Iako svakako treba priznati da je bez ove inflacije ljudi bi si puno lakše priuštili, zadnjih godinu dana su cijene drastično udarile i samo cijene energenata te hrane su pogodile mnoge obitelji. Ja osobno bi samo na gorivu zadnjih godinu i recimo 2020 ušparao za barem 7 godišnjih ulaznica u toj razlici cijena..
  • deda
    32.6k
    3.300 je bila 2000.g. prosječna neto plaća
  • Tundra
    691
    Zna li netko može li se uzet godišnja za nekog drugog sa slikom osobne i članske?
  • deda
    32.6k
    Naravno
  • Ali
    2.1k
    Poserem se klubu na marketing i prodaju !

    Prvo, nagrada kaj sam clan je da moram dovi osobno na 35 stupnjeva i to od 11 do 19h.
    Ak nisi clan mozes i on-line ??? Pa jebemu sve kaj je tolika mudrost ugurat prije potcrde i kuonje da upises kod sa clanske i da ti sustav odobri popust ?

    Drugo, pisao sam da je trebalo krenuti u pretprodaju jos u 05mjesecu, kad je euforija bila na vrhuncu. Ali ne oni su spavali zimski san do 10 dana prije prve utakmice sezone, pa sad ti se snadji ako si otisao na kupanje na jadran kak bus do karata...

    Trece, cijene su malo vise od ocekivanih, pogoto za zapad.

    Cetvrto, popusti za djecu ???? Kaj ste smislili supljoglavci, da samo za djecu u12 ? I to samo za sjever gore? Sjever je navijacka tribina i nikad necete lako kao roditelj se odvaziti za kupnju godisnje za sebe i za dijete tu tribinu. Osim toga djeci su uvojek interesantne koreografije, pa bi valjda logisno bilo da ih mogu i vidjeti i da odrastaju sa tim dojmom sa tekme. A potom sto je sa djecom starijom od 12g ? Kak da im platim ove pune cijene ? I kaj je sa popustom za umirovljenike, kak da si moj tata koji je dolazio jos tamo od 70tih na maksimir kupi sa mirovinom od 1.800kn godisnju od 1.400 ili 900, jer sa sjevera gore do sesnaesterca na jugu ima cca 200m , pa to je ozbiljan izazov i za pilote a ne penzice i njihove socijalne naocale.

    Peto, zakaj nema jasno isti dan kad su objavljene i godisnje i cijene pojedinacnih za svaki rank posebno, koliko suoer kup, koliko kup, koliko "velika cetvorka" , koliko ostali hnl, koliko europske kvalifikacije, koliko skupine ? Nego, kak sad bumo nagadjali koliko nu kak kostalo, i onda budu placali indexu naslove u srijedu da objave "evo koje su cijene pojedinacnih ulaznjca za nedjelju...?

    Dakle, sve kaj ste mogli ste zasrali i na nis niste mislili, ak ste od tv prava dobili 10x vise, kaj vam nike bilo bolje da ste odradili kvalitetnu pripremu i pokrili sve target skupine i napunili taj jad od stadiona.

    Ponavljam dio posta iz sredine svibnja:
    "Nek su cijene tko kupi do 31.05.
    Sjever 17x30 = 510kn uz clansku 450kn (mogucnost na rate)
    Zapad gore 17x50 = 850kn uz clansku 750kn
    Zapad dolje 17x90 =1.530 kn uz clanslu 1.000kn

    Naravno za klinca do 13g free, od 13-18g 1/2 cijene, i za 60+ 1/2cijene."

    Tak da bih ja kao jedan prosjecni obiteljski covjek rodjen u zagrebu ranih '70 kupio tri godisnje i dobio jednu za u13 gratis za zapad sve za 3.000 kn na rate i on-line bi to odradio jos prije dva mjeseca... i to za dvoje djece i starog, i kao i dosadasnjih godina bismo isli generacijski (jambrali kad kisa pada ali kaj sad...)
    Ako bi i bio koji vikend problematican zbog drugih poslova ili turnira djece ali vecinu tekmi njih 80% bi netko od nas cetiri u paru sigurno dosao.
    A kaj sad, nemrem on-line i mogu samo na zapad gore i to za 3.600kn , a starom bu trebalo sat vremena da se popne do gore po onim planinarslim stepenicama. I iskreno dvoumim se ici ili ne... zapad dolje , koja mi je jedina prihvatljica po ulasku i izlasku i mozes vidjeti neki potez nedohvatljiva u ovoj trioer kombinaciji je to 5.600 kn. Za to mi zena odmah uruci otkaz braka u petak... a i realno da li takav stadion vrijedi toliko jednoj prosjecnoj zagrebackoj obitelji... ej pazi to je skoro prosjecna mjesecna placa... pa treba nekaj i pojest i platit rezije kaj ne?
  • Dino
    2.6k
    Za buduca izdanja godisnjih (sezonskih) ulaznica, mislim da bi bilo posteno napravit neki oblik selekcije. Npr, da cijene za studentne (mlade) i umirovljenike budu nize od pocetnih cijena karata (uz naravno popust za clanove). Da smanje cijenu makar 30-40kn, vjerujem da bi potakli nekoliko ljudi vise na kupnju.

    Edit: ovo kaj Ali prica
  • Tundra
    691
    Prvo, nagrada kaj sam clan je da moram dovi osobno na 35 stupnjeva i to od 11 do 19h.
    Ak nisi clan mozes i on-line ??? Pa jebemu sve kaj je tolika mudrost ugurat prije potcrde i kuonje da upises kod sa clanske i da ti sustav odobri popust ?
    Ali

    Apsolutno se slažem. Teški šlamperaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.