• Mali dioničar
    15.3k


    Vezna linija U-21. Dečki nisu loši, dapače. Samo znamo kak je zadnji put završilo kad je Mamić okupio U-21 u Dinamu. :smile:
  • deda
    32.7k
    Haha, mlađi se možda ne sjećaju.
  • 000
    946
    Ma svi se sjećaju te sezone.. Kakav horror... Epsko šamaranje od Slavena.
  • Infinity
    16.4k
    Toga se sjecaju i oni koji su rodjeni poslije, to je poznatije od 'proljeca'.
  • SAS1987
    14.7k
    Predobro se sjecamo. Ta sezona je dokaz da u ekipi nikad nije dobro promjeniti vise od par igraca na jedan transfer rok. Prodaš jednog, max dva važna igraca, prodaš jos dva igraca za koje misliš da ih mozes zamjeniti boljima i to je to.
  • Guinness
    2.2k
    sezona je dokaz da u ekipi nikad nije dobro promjeniti vise od par igraca na jedan transfer rokSAS1987

    Prijatelju mislim da je ta sezona najveći dokaz nesposobnosti četnika koji još uvijek udaraju klubom.
  • BluePhone67
    4.1k
    Prijatelju mislim da je ta sezona najveći dokaz nesposobnosti četnika koji još uvijek udaraju klubom.bk5b

    Mislim da je ta sezona dokaz da smo i tada bili nesposobni potjerat cetnike, a ljudi su doveli klub u ligu za bedaka. Ako se dobro sjecam, cak je i otisao na par dana, pa se ili smo ga vratili.
  • Guinness
    2.2k
    Mislim da je ta sezona dokaz da smo i tada bili nesposobni potjerat cetnike, a ljudi su doveli klub u ligu za bedaka.BluePhone67

    Apsolutno se slažem... Piše lijepo u feljtonu zašto je došlo do toga da se ne "skida" upravu već se ošlo na Hitrec i skinulo igrače...
  • SAS1987
    14.7k
    ako se moglo tada skidati upravu se može i danas. Nema vise ta uprava politicku moč kakvu je imala prije par godina kada se mahalo dosljejima po tv emisijama. Blizu im je kraj.
  • xavier
    12.1k
    Haha, mlađi se možda ne sjećaju.deda

    Prije nekoliko godina priča voditelj na radiju o novom Conanu i kaže "stariji se možda sjećaju i originalnog filma" :grimace:
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ma svi se sjećaju te sezone.. Kakav horror... Epsko šamaranje od Slavena.Cavalera

    h5weli5k3vtt87y9.jpeg

    Dva gola za trupe Krune Jurčića tada.
  • Kwedi
    3.8k
    možda se ne bi desila liga za bedaka(naravno, desilo bi se neko sramotno 4-5 mjesto) da nije trenerski mag ilija lončarević kraj tolikog izbora igrača stavio zahoru na lijevo krilo,a drpića na zadnjeg veznog
  • 000
    946
    Konkurencija za najgoreg trenera Dinama zadnja dva desetljeća je strašna. No siguran sam da brko predvodi listu.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Gabrijel Boban potpisao za Sheriff.
  • 000
    946
    I onaj Latifi, Lafiti kako se već zove iz Skenderbega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.