• Bosna86
    11.6k
    Pa će uletiti neka Sevilla gdje će se dati 40 E za kartu bez pogovora, pa će se zavrnuti runda u Royalu ali skupo je buraz, kužiš…
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako nas Shkupi izbaci kao Skenderbeu prije 5 godina, onda će karte bit preskupe. Ako završiš u skupini LP, karte su odlične cijene. Jebiga, to je rizik kakav i treba postojat. Problem nastaje jer je kod nas postala navika da se godišnje prodaju za smiješne cifre pa se koriste kao rezervacija. Ekipa ju kupi pa ak bude neš atraktivno dolete na stadion.

    Za mene je ovo dobar potez.
  • Keyser Soze
    10k
    Neću uljepšavat, al ja nisam član kluba i 700kn mi je i dalje prihvatljivo. Za te novce imaš moguću LP gdje ćeš igrat s 3 velikana, EL skoro pa sigurnu gdje se očekuje proljeće, vjerojatno opet HNL pun tenzija i 3 derbija, debelo se isplati.
    E sad, zapad dolje 1800 je po meni malo too much, naravno ak nisi član, dok mi je 1400 za članove korektno. Realno cijene zadnjih godina za godišnje su bile sramotno niske i trebalo ih je dić, ali opet treba uzet u obzir da istoka nema i da je stadion takav kakav je, da je stadion moderan 1800 bi bilo skroz prihvatljivo, ako ne i za koju stotinu premalo.
    U svakom slučaju, oni koji će kupit godišnje neće ju kupit zbog LP.
  • deda
    32.6k
    Godišnje će se prodavati i nakon Škupija. Kad vide ljudi da se ulazi u grupe kupovat će.
  • NitkoBitan
    17k
    Ako završiš u skupini LP, karte su odlične cijene. Jebiga, to je rizik kakav i treba postojatMlađi referent

    Ne samo to. Ako zavrsimo u EL ili KL ogormne su sanse da cemo igrat i na proljece u Europi odnosno to znaci minimalno 4 domace europske utakmice (3. mjesto u EL vodi u playoff KL ak se ne varam). Jbg neki kao ja vise uzivaju u konkurentnosti nego naslikavanju i tamburanju od PSGa, Barcelone...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dovoljno je nabit tovare u superkupu uvjerljivo i ekipa će nas već vidit na proljeće u LP pa krenut kupovat
  • Nino Bule
    13.4k
    Tko je pametan kupuje prije superkupa godisnju i dolazi na svaku utakmicu dinama.
  • IstokKa96
    671
    Nevjerojatna je kolicina teksta ispisana na ovu temu, a zapravo bi se trebalo svesti samo na:
    A-kupit cu godisnju za sjever,
    B-kupit cu godisnju za zapad,
    C-izmislit cu sve i svasta samo da ju ne kupim.
  • NitkoBitan
    17k
    Mislite da je za kupnju godisnje dovoljno predocit racun za kupovinu clanske ili se bas treba cekat 20tak dana da dode kartica pa tek onda s tim uzet? Frend mi je u toj situaciji pa se bojim da ce izvisit cekajuci 3 tjedna za kupnju godisnje.
  • Crusades1986
    11.9k
    Mislim da piše da se može i sa računom od učlanjenja, posebno zato kaj otvaraju jedan prozor na karatani samo za učlanjivanje.
  • deda
    32.6k
    Dovoljna je potvrda tj. Uplata članarine
  • Infinity
    16.3k
    Neću uljepšavat, al ja nisam član kluba i 700kn mi je i dalje prihvatljivo.namodi grebza

    Clanska je 60kn. Uclanis se i na kraju te sve izadje 610kn. Druga stvar ako ne zelis biti clanom, ali to i dalje ne prijeci neke druge da se uclane i prodju za manje od 700kn.
  • deda
    32.6k
    Sad si baš nešto razmišljam. Ja sam kartu za sp u Francuskoj 98 plaćao 500 kuna. Ak su ove godišnje skupe onda k vragu. Priznajem jedino da je nezgodno s klincima ovo. Trebali su dati karte za zapad u nekom kompletu s roditeljem. U stilu 1+1 1800-2000 kuna.
  • Fićo1986
    1.1k
    Karte su apsolutno realnih cijena...tko govori drugacije samo izmislja bezveze da bi našao razlog da ne kupi a poslije ce potrosit 3 puta vise kad daj boze uspijemo u europi.... pametnom dosta
  • NORTE
    11.4k
    Pretpostavljam da će pojedinačne ulaznice biti dosta skupe u ovoj sezoni.
    Što je još jedan poticaj onima eventualno neodlučnima oko godišnjih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.