• Draž
    1.3k
    Imao sam godišnje za zapad valjda desetak godina. Fakat ne pamtim koliko dugo, al deset je sigurno. Čak i prije onog drastičnog pojeftinjenja na 550kn (ili tak nekaj). Išao sam na doslovno svaku tekmu. Doslovno. Imam 100% tekmi par godina za redom. Dinamova tekma mi je svetinja.
    Isto mjesto na tribini, ista ekipa plus kaj sam upoznao puno ekipe sa tribine koje do tad nisam poznavao. Bili smo si ok to te mjere da kad je jedan išao po cugu za svoju ekipu obavezno je pitao i drugu ekipu (grupu) kaj bu tko popil.
    Prije koju godinu su i naši klinci počeli ići sa nama. Ispod tri četiri glave po tekmi nikad nisam potrošil. Kaj na klince tak i na nas odrasle.
    E sad...za mene i klinca 2800 kn za zapad dole...puno je. Plus popratni troškovi.
    Ne znam kaj bum...ili sjever gore ili birtija...a u birtiju mi se neće.
    A ekipa isto njurga...u ovih dva tri sata smo se čuli valjda pet puta međusobno. Brijem da bu ih pola otpalo.
    Zadnja cijena za zapad je bila 640kn, sad je 1400kn za članove. Puno više nego dvostruko.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ne bi baš ovako generalizirao. Dinamozag2 je na Instagramu super tekst objavio,Captain America

    Ja ne znam šta je u tom tekstu super? Čovjek je razvezao tekst i dotaknuo se siromaštva, stadiona, četvoročlanih obitelji i šta ja znam čega još ne. Dok su cijene objavljene skočio je na njih. Sad se ograđuje da su za sjever ok, a za zapad se dotaknuo svih mogućih tema u društvu da dokaže da su velike cijene.

    Činjenica je da si godišnju za zapad ne može svak priuštiti. Ali može li si godišnju za bilo koji klub na svijetu priuštiti svak?

    Ljudi pljuju cijene za sjever, a po utakmici te karta izađe 20 kn. Daj me nemoj j….
  • Nolifer
    8.1k
    Malo skup sport. A ništa opet kupovanje pojedinačnih ulaznica..
  • Captain America
    17.6k
    Sjever def nije problem. Vidit ćemo kako će ić prodaja, meni djeluje da će prodaja ić loše jer ponavljam, ne razmišljaju svi i nisu zagriženi svi ko ekipa na Zoni. Bit će super ak ode na 50% od onih 8000 2019.
  • Infinity
    16.3k
    Klub je trebao kategorizirate sve utakmice i unaprijed objaviti sve cijene pojedinacnih ulaznica. Ljudi bi lakse prihvatili visoku cijenu ako idu svaku, a neki koji ne idu svaku utakmicu bi bez puno razmisljanja zakljucili da li im se isplati uzeti godisnju ili ne.
  • Infinity
    16.3k
    Bit će super ak ode na 50% od onih 8000 2019.Captain America

    Bila je tad i super nagradna igra na Zoni :cool:

    Hvala, @deda :rofl:
  • NitkoBitan
    17k
    Bit će super ak ode na 50% od onih 8000 2019.Captain America

    Dajte najte. Mozda i bude isla slabije prodaja u pocetku jer osim Superkupa u srpnju doma ne igramo protiv atraktivnih protivnika ak se ne varam al cim bu ekipa namirisala da imamo sanse uc u LP otic ce sve u tren oka.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ja bi rađe 4000 godisnjih i da svi dolaze na utakmice nego 8 kao onda a nas 2300 svaku utakmicu. Kome je preskupo ima pojedinacne pa ce ga na kraju s europom derbijima i kojim osjekom i rjekom opet ispast isto.
  • Crusades1986
    11.9k
    Sjever je od zadnjih godišnjih poskupio 150kn i sad je na najoptimalnijoj razini po meni. 550 kn za sva natjecanja je i više nego OK.

    Zapad je poskupio za 600kn. Proporcionalno povećanje cijene sa sjverom nije, krova nema, zadnje dvije sezone godišnjih nije bilo. Prve od te dvije sezone potpuno opravdano jer se nije moglo ić na više od 5 utakmica, druge sezone (prošle) skroz nepotrebno i štetno kaj ih nije bilo.

    Nerealno i bajkovito bi bilo očekivat da cijene nisu ništa porasle, sad je na svakom pojedinačno da odluči da li mu je prihvatljivo dat tih 600kn više za današnji i ovosezonski Dinamo. Nema čekanja u redovima, siguran si za tekmu s bilo kojim protivnikom, Europa uključena, ne moraš kemijat da ti netko stoji u redovima kad je interes za neku tekmu velik, isplatiš si ju do polusezone ako si redovit na tekmama itd. itd.

    Osobno, ako se karte mogu uzet na rate, ne bih sekunde dvojio i ne vidim razlog za ne kupnju iste.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa nudi klub rate.

    Najveći je problem za klub to kaj su godinama nudili suludo jeftine ulaznice pa je sad velki šok kad su poatavili normalne cijene usred velikih poskupljenja svega živog i neživog.
  • SAS1987
    14.7k
    Ne znam kaj bum...ili sjever gore ili birtija...a u birtiju mi se neće.Draž

    Si siguran da ce birtija biti jeftinija? :rofl:
  • maddaddam
    2.9k
    Da nam je stadion "normalan" vjerojatno bi i godisnje bile duplo skuplje. Ovako su ipak realne cijene.
    Nakon sto se pojavila informacija da je zapad 1400 za clanove, mislio sam da ce Sjever biti 800, tako da mi je ovih 550 u jednu ruku iznenadjenje.
  • dzg7
    297
    Na TP sa clasnkim popustom se može uzet na rate?
  • Nino Bule
    13.4k

    Nece ekipa godisnje pa necu ni ja, i onda odu na zapad dolje na superkup, shkupi, trece pretkolo lp, play off lp, derbi pocetkom osmog i potrose 500 kuna na karte, a ni osmi mjesec nije zavrsio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.