• BluePhone67
    3.2k
    Kaj ti neko prijeti pistoljem da ides ? Nejdi brate, sve uredu. Svatko ce se navoditi po svojim stavovima i razmisljanjima, za sada cekamo odluku BBB grupe pa i DTSM kako dalje ? I bez obzira i na njihovu odluku kakva god da bila, ne mozes nikog natjerat da ide ili da nejde.
  • Mr Blue
    3.3k
    Treba ići na Maksimir baš zato jer se Zoran Četnik vratio. Ovo je naša kuća i ne smiju nas istjerati iz nje. Gadi se i meni, užasno, ali prazne tribine su upravo ono što oni žele, da mogu nastaviti krađu u miru i tišini. Sad je ključno zapeti i na svakoj tekmi im jasno dati do znanja da nisu dobrodošli u naš klub i da će svi skupštinari i članovi uprave naglavačke izletit na ulicu. Svaka utakmica je prilika za jedan veliki prosvjed protiv žgadije, pogotovo sad kad je svakoj iole normalnoj osobi jasno da su za narušavanje atmosfere i desetljetnu pljačku kluba isključivo odgovorna sadašnja uprava i skupštinari.

    Nema mjesta za paniku ljudi, idemo nastaviti jako kao i do sad i usmjerit svu energiju i micanje kriminalaca iz kluba. Vidim da su dečki iz DTSM-a krenuli jako i samo tako neka nastave. Svi argumenti su u potpunosti na našoj strani, a vjerujem da su i u klubu krivo procijenili reakciju javnosti na dovođenje kriminalca u klub. Vapaj institucijama također nije urodio plodom, s obzirom da su i premijer i predsjednica samo proslijedili njihovo pismom "nadležnim institucijama". Drugim riječima, primili smo vaše pismo, ali mi tu nećemo ništa poduzet.

    Bojkot sad ne bi ništa postigao, po meni. Baš suprotno, idemo svi zajedno prokazat glavnog odgovornog za narušavanje atmosfere u klubu. U zadnjoj sezoni dok ih fizički nije bilo u klubu atmosfera se znatno popravila (daleko je to od euforije, ali je puno bolje nego što je bilo prije par godina) i mislim da su mnogi progledali da za lošu atmosferu nisu krivi ni navijači, ni infrastruktura, ni neki drugi kriminalci. Sve loše što dolazi u naš klub dolazi s Mamićima i ljudi polako ali sigurno postaju svjesni toga. S obzirom na jučerašnju reakciju "običnih", čini mi se da smo u protekloj sezoni, gdje smo gurali pozitivu, postigli puno više nego što se to na prvu čini..
  • xavier
    11.1k
    Kako sam već napisao, problem je s bojkotom što navijačka skupina teško može opstati bez stadiona. Dodaj tome da ekipi u klubu ionako paše da Boysa nema na stadionu pa nije da im time radiš štetu, dapače.

    No mislim da među Dinamovim navijačima nikad nije bio prisutan ovakav konsenzus po pitanju stava oko onog što se događa u klubu i mislim da se to jednostavno mora iskoristiti.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Čak i oni „nisam za, ali” su progledali. Nikad ovoliko kritične mase nije bilo i naravno da to treba pokušati iskoristiti.
  • reziser
    6.2k
    vidjelo se kad grupa nije išla na stadion da se jako osipala, i tezak je povratak na brojnost
    mozda ova situacija ujedini još više ekipu i poveća se brojnost?
    obične ljude...ne zanima dinamo..na zalost, tako da nekakav prosvjed ala Veljača..zaboravite

    ovo je možda prilika da se još omasovi, jer ne znam NIKOGA tko odobrava ovaj potez, a znam puno ljudi koje je do sad zanimao samo nogomet
    ali od jučer.... se promijenilo
    koji je to autogol bio!!!
  • Hipo
    406
    Ispricsvsm se jer je moj prijasnji post napisan u temi dtsm, pa ako je moguce mozete i prebacit raspravu u opcenitu temu.
  • reziser
    6.2k

    kao i moj post, hvala
  • Mr Anderson
    5.3k
    Apsolutno sam u ovoj situaciji protiv bojkota jer nam neće ništa dobrog donijeti. Dok su ljudi zagrijani ja sam za neku vrstu organiziranog prosvjeda. S protokom vremena bude ogorčenost kod običnih navijača splašnjavala.
  • xavier
    11.1k
    Šteta bi bilo ne iskoristiti ovaj trenutak za organizaciju nekog prosvjeda...ali pametnog prosvjeda. Na mjestu gdje će se skupiti ljudi i u neko razumno vrijeme. Ne kao onaj na Sveticama gdje je promašeno bilo i vrijeme i mjesto.
  • markoli
    1.6k
    Mislim da je ovo proljeće i općenito ova sezona vratila dio ljudi na stadion - i to dio ljudi koji nije godinama bio na stadionu upravo zbog braće Dalton. I sada ti ljudi koji su nakon dugo vremena doživjeli neke pozitivne emocije doživljavaju pljusku u vidu povratka Zorana M.

    I naravno da su zato ti ljudi revoltirani i mislim da je to nekakva razlika u odnosu na prije 3-4 godine kada je vladala opća ravnodušnost običnog navijača koji je bio emocionalno nevezan uz klub. I zato toliko negativnih komentara i na društvenim mrežama. Prije par godina nije bila toliko široka baza revoltiranih navijača. Barem po mom nekom subjektivnom dojmu.

    I također mislim da je upravo to nekakva dobra polazišna točka da se uskoro napravi neki prosvjed ili nekakva akcija.
  • Blaz
    350
    Temelj cijeli borbe Udruge “Dinamo to smo mi” jesu članovi Dinama. Konačni cilj borbe je pravo svih članova Kluba da dobiju priliku da demokratski izaberu legalno vodstvo kluba.

    Na ta dva postulata povlače se svi potezi kroz Udrugu.

    Apsolutno je razumljivo da zbog posljednjih događaja u Klubu mnogi žele dignuti ruke od svega i ne žele imati veze s ovakvim Dinamom. Iz tog razloga mnogi najavljuju da neće produživati svoje članstvo u Klubu.
    Apeliramo na sve da promisle nije li upravo to ono što nametnuti članovi Izvršnog odbora i Uprave kluba žele?

    Smatramo kako je najbolji odgovor svih upravo učlanjivanje u Dinamo i Udrugu “Dinamo to smo mi”. Produživanjem članstva i nagovaranjem svih Dinamovaca oko sebe da se učlane šalje se najbolji mogući odgovor kako su oni manjina, a ne mi.
    Omasovljavanje članstva u GNK Dinamo Zagreb i Udruzi “Dinamo - to smo mi” put je ispunjenu gore navedenog konačnog cilja.

    Iz Kluba stalno govore kako nas je tek šačica, kako ne postojimo u njihovoj svjesti. Ako je zaista tako, razmislite zašto se boje izbora u klubu, zašto se boje referenduma oko preoblikovanja Dinama koje smo zaustavili?

    Kada smo prije više od godinu dana krenuli s djelovanjem kroz Udrugu jasno smo rekli da smo spremni na dugu borbu protiv dobro umrežene klike sa snažnom političkom, pravosudnom i represivnom pozadinom i zaštitom. Malo po malo smo dobivali bitke. Ne nasjedajte na priče da ne možemo više ništa.

    Podrška daljnjim koracima o kojima ćemo vas obavijestiti upravo je učlanjivanje.
  • Pop corn
    4.8k
    Udruga "Dinamo - to smo mi" u suradnji s Vivasbar i History_tkalca organizira klupski koncert pod nazivom "Sloboda Dinamu" na kojem će bend Ruswaj zapaliti atmosferu najboljim zagrebačkim urbanim hitovima, te Dinamovim pjesmama.
    Cijena ulaznice iznosi 40 kuna, a sav prihod ide za skupljanje novaca za sudske troškove i odvjetničke usluge potrebnih za daljnje djelovanje Udruge "Dinamo to smo mi".
    Ulaznice u prodaju kreću idući tjedan, a točan datum prodaje objavit ćemo na vrijeme

    https://www.facebook.com/events/698909667211446/?ti=cl
  • Pop corn
    4.8k
    U petak će u zagrebačkom klubu History biti održan koncert "Sloboda Dinamu" sav prihod od ulaznica (40 kuna) ići će za pravnu bitku koju već više od godinu dana vode članovi GNK Dinamo.

    Vidimo se u Historyju, jer #Dinamo - to smo mi!

    jvdt0lu5bwagjol6.jpg
  • SAS1987
    13.3k
    ja ne idem jer mi je malo daleko ići na koncert... ako tko zna nekoga tko bi išao ali ima problema sa novcem nek mi javi i kupim mu ulaznicu, dvije, tri. Inaće ću novac nakazati kao mini donaciju DSTM.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.