• db-izbjeglica
    12.6k
    navodno će HNL konačno dobiti službenu loptu s kojom će se igrati sve utakmice.
    moj prijedlog im je derbystar...ova za bundesligu je doslovno najbolja lopta s kojom sam ikada igrao nogomet.
  • maddaddam
    2.9k


    Brendiraju ligu pomalo. Zanima me na sto li ce to nalikovati kad krene.
    Nadam se i boljoj pokrivenosti terena kamerama, boljoj rezoluciji, uredjenijoj infrastrukturi, travnjacima na ovoj razini, jos marketinski dici na visu razinu...
  • r1oma
    1.5k


    Na Snetu pisu da se najvjerojatnije radi o lopti Elysia njemackog proizvođaca Uhlsport
  • Captain America
    13.3k
    Mogli bi konačno dogovorit s Fifom odnosno EASFC neku suradnju, pogotovo što više nema Brandona.
  • Olmic
    2.7k
    Tovarčići ostali bez Ferra i Katića, Simić nije ozbiljna opcija i sad su ostali samo na Elezu. Oni moraju dovest barem 3 stopera, mogao bi bit Vida jedan od tih...
  • marcio amoroso
    32k

    Presušila stara česma…..:lol:
  • deda
    27.6k
    Posavec i tovari raskinuli ugovor
  • deda
    27.6k
    Cipetić iz Lokosa u Rapid za 500.000 eura
  • seljak86
    2.3k
    Nedo mu Bog da navuče taj smrdljivi dres na sebe
  • marcio amoroso
    32k
    Cipetić iz Lokosa u Rapid za 500.000 euradeda

    Ozbiljan klub postaje Lokomotiva, posebno kad uzmemo u obzir brutalnu omladinsku školu i jako dobar skauting.
  • deda
    27.6k
    Ako Rijeka ne dovede ozbiljna pojačanja mogla bi biti borba za Europu žestoka.
  • Neki tip
    19k
    Ako Rijeka ne dovede ozbiljna pojačanja mogla bi biti borba za Europu žestoka.deda

    Ako Rijeka ne dovede ozbiljna pojacanja, onda Rijeka u toj borbi neće ni sudjelovati..

    Ali ne sumnjam da će oni opet nekaj sloziti. Na ovome niti mogu niti hoće ostati. Jedino kaj mislim da će biti prekasno za proći Djurgardena.
  • deda
    27.6k
    Istra smanjuje proračun za 40% :monkey:
  • marcio amoroso
    32k
    Mislim da se Rijeku podcijenjuje, a Djurgarden precjenjuje. Kod njih ne igraju Brolin, Kenneth Andersson i Martin Dahlin ljudi.
    Rijeka još uvijek ima Labrovića, Vukčevića, Krešića, Selahija, Ampema, Vučkića, Obregona itd. Ima ove sjajne decke iz dragovoljca kao Jurišića, Hodžu ili Frigana. Doveli su tog Alvareza koji je u momčadi sezone Bugarske lige. Doći će im još igrača. Ja sumnjam da će oni biti loši, čak štoviše.
  • LovroZG
    1.3k
    Vjerojatno neće bit loši, al trenutno im fali i stopera i širine i trenera. Baš su nesređeni ušli u novu sezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.