• NitkoBitan
    17.6k
    Jasno da u našim okvirima to nije tako velikoMlađi referent

    Ne bih rekao da nije veliko, nego jednostavno unistava draz novinarsko piskaranje tjednima pa i mjesecima prije transfera. Oce li doc, mozda ce doc, vjerojatno ce doc... nekako ocekujes transfer i nije ti neko iznenadenje ukoliko se stvarno dogodi, vise se razocaras ako propadne. Da se nije u javnosti niti najmanje pisalo o mogucnosti transfera i da je to palo kao grom iz vedra neba bila bi top reakcija Dinamovog puka, a i ovak uz ocekivanje objava na insta stranici Dinama ima preko 15k lajkova sto je dosta iznad prosjeka. Recimo meni tu Hajduk bolje odraduje stvari sto se tice drzanja pregovora u tajnosti, kod nas ocito Lesicki i ovi iz Sportskih imaju nekog u klubu tko im daje info i ne vidim nacin kako bi se to moglo sprijecit
  • deda
    32.7k
    Koliko ja pamtim Prosinečki je bio najveći hype.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Od stranaca su sigurno Cufre i Nowotny najveća imena koja su dolazila kod nas. Od domaćih uz Prosinečkog, svakako Kovač i Šimunić.
  • maddaddam
    2.9k
    Za Nowotnyja su radili i neke suvenire sa njegovim imenom, silterica, i ne znam jos sta je bilo.

    Vrhunska stopercina, ali masakriran ozljedama na zalost.

    Buru je izazvao transfer Jelicica npr., dosta se pisalo i govorilo o tome.

    Dosta prostora i golemu odstetu se dalo i za Andersona Costu, koji osim ekspresnog crvenog i precke Hajduku nista pokazao nije.

    Tako da sto se tice tih velikih ulaznih transfera vrh su nabrojani Prosinecki, Cufre, Kovac i Joe po meni.
  • The Undertaker
    5.4k
    Nogometno Prosinečki, medijski Šimunić jer smo se natezali sa Hajdukom oko potpisa. Mislim da je bila čak i neka emisija Otvoreno ili tako nešto o tom transferu.
  • Oluja
    4.3k
    Miura je donio jako puno sto se tice pracenja Dinama u Japanu
  • maddaddam
    2.9k
    Šimunić za dolazak u Hajduk neće dobiti ni približno jednak iznos kakav je imao priliku dobiti u Zagrebu, a osnovni razlog dolaska na jug je prijem koji su mu pružili navijači Hajduka tijekom reprezentativnih priprema u Postirama na Braču. Barem se tako Šimunić povjerio krugu najbližih prijatelja, koji su plasirali ovu informaciju.
    U splitsku zračnu luku Šimunić bi trebao sletjeti već sutra, nakon čega će na Poljudu potpisati dvogodišnju vjernost Hajduku. :cry:



    Priopćenje predsjednika Hajduka Hrvoja Maleša prenosimo u cijelosti:

    'Duboko sam razočaran Šimunićem kao čovjekom koji je dao riječ, dogovorio dolazak u Hajduk, jučer kaže da ne želi biti uzrok podijele Hrvatske na dva djela, a zatim potpiše za Dinamo. Ovo otužno stanje u hrvatskom nogometu trajat će dok god nadležne institucije budu dopuštale da u HNL-u sve ima svoju cijenu, kao što je očito ima i Šimunićev obraz.'

    Sasvim sigurno da Šimunićev potez neće biti dobro prihvaćen među navijačima 'bilih', vjerojatno ćemo već na derbiju 10. rujna svjedočiti njihovoj reakciji, no ni priopćenje predsjednika Maleša sasvim sigurno ne pridonosi smirivanju tenzija. Ljubav je jedno, a posao i interesi nešto posve drugo, morao je to Maleš naučiti i prije nego što je sjeo na mjesto predsjednika Hajduka.

    Ako ima razloga sumnjati u neke sudačke odluke i zakulisne radnje u HNL-u, nema pravo osporiti igraču da izabere sredinu u kojoj će nastaviti karijeru.




    421813.bin.jpg

    Hrvoje Maleš na misi za Torcidu poslao snažnu poruku i obukao majicu za Matu Prlića

    By0gQmn.jpg
  • xavier
    12.1k
    Prosinečki je apsolutno bio najveći "hype".

    Olmo kad je došao je bio relativno nepoznati klinac.
  • Orc123
    8.1k
    Nego jel ima tko info jel to stvarno doaao neki stoper ili kaj? Jbt sam se da nije netko tipa Capan, Mitrovic ili Majstorovic
  • Keyser Soze
    10k
    Nego jel ima tko info jel to stvarno doaao neki stoper ili kaj?Orc123

    Strpi se malo, svaki dan pitaš o nekakvoj informaciji. Doći će kad dođe.
  • Orc123
    8.1k

    Jbg jace je od mene hehe
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja sam mislio da sam ja najluđi za te transfere, ali ti si me zajebao bome :grin: :up:
  • Orc123
    8.1k

    Gle kad je Dinamo u pitanju tesko da ima netko luđi heheh...od malena ja tako. Sami pocetci od lige za bedaka pa nadalje cak imam izrezane clanke iz VL hehe. A Boze, 2 biljeznice toga, ali i sad u 30-ima nista pametniji heheh. Ocito se rodis s tim
  • Infinity
    16.4k
    Nego jel ima tko info jel to stvarno doaao neki stoper ili kaj? Jbt sam se da nije netko tipa Capan, Mitrovic ili MajstorovicOrc123

    Nista se ne zna dok Osvrtnik ne vidi sa svojim insajderima.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nego jel ima tko info jel to stvarno doaao neki stoper ili kaj? Jbt sam se da nije netko tipa Capan, Mitrovic ili MajstorovicOrc123

    Podsjećaš me na jednu legendu koja nam je pisala na IG zone prije par godina.

    Danas.
    Šta ima novo.
    Javite.
    Ako bude nešto.

    Ta nam je poruka dolazila svaki dan u prelaznim rokovima :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions