• maddaddam
    2.9k
    Samobanirat ću se na tjedan dana ako dovedemo Capana, svega mi.deda

    Drmices y Capanes
  • Orc123
    8.1k
    Jdl.ima tko kakve info? Jel stranac ili Hrvat? Taj stoper
  • Nousername
    664
    Sta ce nam stoper?Jedino ako Theo odlazi to mi ima smisla
  • Infinity
    16.4k
    ubolo ga je s Cacicem, mozda i ovo pogodi tko god da jeImamo Dinamo

    Rekao je to prije svih basImamo Dinamo

    Rekao sta? Sta ga ubolo s Cacicem? Sta je pogodio?

    Isti dan kada je Cacic predstavljen on je pisao da je Jakirovic novi trener Dinama :rofl:

    Osvrtnik na instagramu je?xFire

    Tip koji je uspio profulati sve sto je napisao :rofl:
  • Orc123
    8.1k
    A jel stranac ili Hrvat?
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Rekao sta? Sta ga ubolo s Cacicem? Sta je pogodio?

    Isti dan kada je Cacic predstavljen on je pisao da je Jakirovic novi trener Dinama :rofl:
    Infinity

    Nope. Stavio je on bio na story da je Cacic jos prije nego sto je Lesi/SN dosao do toga. Volio bi da se moze vidjet povijest storija al jbg
  • xavier
    12.1k
    Dobro, je li netko od vas taj "osvrtnik"? Svako mala ga netko spominje i poziva se na njega. Koliko sam shvatio, čovjek lupa sve po redu. Većinu naravno promaši, ali kad nešto napokon "pogodi" (da, pogodi, a ne "ima pravu informaciju"), onda "evo vidite da je insajder".

    Pa većina nas je znala što će se dogoditi kad je Čačić došao na klupu.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja mislim da on sebe ni ne smatra insajderom nego jednostavno iskazuje svoja mišljenja i želje.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    onda "evo vidite da je insajder".xavier

    Ma nisam to rekao nego sam rekao da mozda pogodi opet :rofl: .
    Nije to nitko od nas svi smo ga prcali tu poslije Ojede
  • Mlađi referent
    12.3k
    Imam pitanje za koje bi mi možda nekaj starije generacije mogle dat odgovor, a tiče se transfera

    Kad se poprate malo društvene mreže, ovaj transfer Drmića je ispraćen od svih Švicaraca, Turaka, Nijemaca, Austrijanaca, čak i neki španjolski novinari i navijači su ga popratili. Neki su se nadali da će doći kod njih, neki su samo Drmićevi fanovi iz Bundesa pa ih je zanimalo, neki su govorili da je čak sve dogovoreno s Turcima, bilo je tu tračeva i za povratak u Njemačku itd.

    Jasno da u našim okvirima to nije tako veliko, neće dignut prodaju dresova, nabit milijunske followere i slično, ali koji je NAJVEĆI transfer Dinama u njegovoj povijesti? Onako, da su to najšire mase ispratile, da to pozicionira klub na neku veću razinu?

    Meni ovako prvo napamet pada Olmo jer je to bilo dosta velika šljagica Španjolcima čak iako je imao 15 godina tek ili Prosinečki eventualno, ali tu ne znam percepciju javnosti jer nisam bio rođen
  • marcio amoroso
    36.6k
    Za mene je to Nowotny. Najveće strano ime koje se potpisalo. Došao je slomljen i svi još pamtimo šta mu je Mandzo radio.
    Od domaćih bi rekao transfer Prosinečkog.
  • Zagi
    7.7k
    Nowotny definitivno. Bila je nevjerica da jedno takvo strano ime hoće potpisati za nas. Brzo se pokazalo i zašto ali nema veze, digle je klub na višu razinu.
  • Mališan
    1.8k
    Cufre bi isto mogo uć u tu konkurenciju
  • Mališan
    1.8k


    Ak se ne varam riječ je o ulaznim transferima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions