• jp23
    2.2k
    Diego Martínez, bivši trener Granade kojeg je dio ovdje priželjkivao kao moguću opciju je dogovorio preuzimanje Espanyola
  • Eduardo
    17.2k
    Lewandowski definitivno napušta Bayern.

    "Odlazak u drugi klub najbolje je rješenje za obje strane. Jedno je jasno, moja priča s Bayernom je gotova. Nakon svega što se dogodilo posljednjih mjeseci, ne zamišljam daljnju suradnju. Vjerujem da je transfer najbolje rješenje."
  • ZGBhoy
    1.7k
    Lucien Favre odbio povratak na Klupu Gladbacha.
    Želi bit trener izvan Bundesliga.
    Šteta kaj smo zakaparili Prigorca iz Svetog Šimuna, Davre bi bil taman
  • Jaro
    5.4k
    osim ako se Bayern ne zainati i natjera ga na cekanje isteka ugovora. Nit klubu fali love, nit ovisi o buducim transferima (poput BvBa) da mora popustati igracu. Ne volim Bayern, al bih volio da se nadje napokon netko tko ce ovakve natjerat na "trcanje po Marjanu"...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne znam dal je bilo govora, al Lewadowski ce 90% u Barcu kao i Mane u Bayern. Sam Mane je rekao da odlazi sad na ljeto iz Liverpula
  • Eduardo
    17.2k
    Opće poznato, ali nije naodmet podsjetiti se.

  • Olmic
    2.7k
    llvjq3qcjzb04d1y.jpg
    Naletio na zanimljivost, nisam provjeravao... City ima manje zabijenih golova u LP od Dinama :)
  • xavier
    11.1k


    A kad je City prvi put zaigrao LP?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pokazatelj za Bundesligu jel Klub završio Dobitkom/Gubitkom

    Hertha uvjerljivo zadnja

    r7mjh5e15h9uaqu9.jpeg
  • Olmic
    2.7k
    60ih 2 nastupa i zatim 2010 nadalje svake godine
  • xavier
    11.1k


    Ovo moje je bilo retoričko pitanje, ali dobro :smile:
  • Eduardo
    17.2k
    Bacio danas malo pogled na Srbe. Partizan sa 98 osvojenih bodova nije uspio uzeti naslov :scream: Cigani su završili ispred njih sa dva boda više.
  • Fićo1986
    972
    koliko ovi iza njih imaju prvi pratioci,20 bodova? Kakva lakrdija od lige
  • Infinity
    15.2k
    koliko ovi iza njih imaju prvi pratioci,20 bodova? Kakva lakrdija od ligeFićo1986

    38 za Partizanom i 40 za Zvezdom.

    I zasto je to lakrdija? Imao je prvi City ispred treceg Uniteda prije par sezona 33 boda, RBS bi imao po 30 bodova prednosti tu i tamo da ne polove bodove pred play off. Imao je i Dinamo 20-30 bodova ispred drugog i treceg. PSG je imao 30 bodova prednosti pred drugoplasiranim prije par sezona. Barca i Real su znali imati 30-40 bodova prednosti. Bayern je isto znao imato po 20+ bodova prednosti.

    I sad su sve to lakrdije od liga samo zato jer je netko izdominirao? Ta lakrdija je danas osam pozicija ispred HNL-a, a mi da se zapitamo zasto je to tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.