• Klenx
    5.7k
    Još jednom.

    Kakvi mrtvi nesposobni kreteni.
  • Captain America
    17.8k
    Ne uzme li superkup, bit će svega. Ove dolje će ponijet još više euforija, mediji će podivljat, mogla bi naše ulovit negativna atmosfera i lako Ante odleti do Velike Gospe.

    Čim oni potpisuju ugovor s trenerom na godinu dana, očito je da ne znaju kog bi. Znaju sami da su usrali s onim prije njega, sad je on došo i uzeo naslov bez većih problema.

    Ipak malo pozitive da unesem u popriličnu depresiju ovdje. Nadam se da će mu Krznar bit pomoćnik jer bi to mogo bit jackpot. Ante ima nastup i karizmu, a Krznar znanje. Idealna kombinacija i mogla bi se prošla godina sa Zokijem ponovit.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nadam se da će mu Krznar bit pomoćnik jer bi to mogo bit jackpot.Captain America

    I onda kad Cacic dobije pedalu zbog rezultata Krznar sjeda na klupu Dinama (dok se ne nade novo rjesenje :lol: ), najgora nocna mora. Po takvim scenarijima su horori izrezirani
  • NORTE
    11.6k
    Nemojmo se zavaravati, njima paše osoba koja će voditi njihovu, a ne svoju, sportsku politiku.
    Da je on korak naprijed i tv u boji za prethodnika hajdukovca, to definitivno je.

    Ne pada mi napamet navijati protiv dinama da bi se promijenio ovaj trener.
    Sve što se tiče vraćanja forme bitnih igrača je istina, njegovi prethodnici to nisu znali napraviti.

    Oni ne žele neki stručni tim, paše im njihov čovjek.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Čemu takav pesimizam..od svih spomenutih trenera ( izuzev Rebrova koji ni nije bio izbor) najbolji izbor..Olmic

    Pesimizam jer ti je trener netko tko je bio nagužen od Zadra na Maksimiru nakon vodstva 2:0, jer je u puno slabijoj konkurenciji imao katastrofu od polusezone. Prije i poslije toga nema nijedan bitan uspjeh u karijeri, vodio je repku i doživio meltdown, doveo u opasnost odlazak na prvenstvo.
    Došao ovdje, u 5 utakmica na igru Dinama nije ostavio nikakav pečat, veza ti je autoput prema golu, nijednu tekmu nisi 90 minuta odigrao dominantno.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Priprema se teren Peternacu da postane glavni trener, zaslužio je nakon kaj je prošao stožer 4 različita trenera :lol:
  • Kujtim Shalla
    3k
    Malo su ovo razvukli a sve se znalo. Govna jedna, stari prdonja, neka nas tovari sad deru. Uložili su u upravu, trenere, sportske direktore. Kod nas fukse I uhljebi koji veze nemaju osim kako klimati glavom. Sad u kvalifikacijama na minu, pa super kup po ušima. A prije toga strašni Scout hau Jes no Vlak dovodi pojačanja, capan, pavičić, pa će se onda zahvaliti na svemu Orši i omogućiti mu san i premier league. Napisat da smo dobili 10 milja za njega, i najaviti da je vrijeme za Marina. Oj Majko bljuje mi se već sad. Od jutros čekam Tomića a svi smo znali kraj. Ali se čovjek uvijek nada. Oprostite, morao sam ovo iz sebe izbaciti
  • criticus
    2.3k

    Nisu nesposobni, samo su lopovi. Kako će sa pravim sportskim direktorom i trenerom manipulirat ulazno izlaznim transferima kako im se prohtije? Plus Bjelica je polako ali sigurno postajao prejak za pajaca kakvog bjegunac želi na bilo kojoj funkciji u klubu. Ego mu ne dozvoljava da iko se spominje u kontekstu bilo kakvih zasluga osim njega.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Znači Čačić glavni trener. Nice. Ode se ubit...
  • Captain America
    17.8k
    Dajte ljudi, malo pozitive. Vodit će nas u novu sezonu čovjek koji je proglašen za najboljeg izbornika grupne faze 2016. i koji je ispao od osvajača, čovjek koji je 2 puta ulazio u euronatjecanja, čovjek koji je sad osvojio naslov i igrači ga prate, čovjek koji je imao sjajan niz bez poraza u prošlom mandatu. Spominjete neke automatizme, lik je 5 utakmica vodio, kakve automatizme je mogo uvest? Imat će sad pripreme. Čovjek bi pomislio da se onaj prije vratio.

    Bez obzira na vaše mišljenje prema Čačkeu, idemo dat dečkima podršku i nastavit trend s kraja ove sezone.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Spominjete neke automatizme, lik je 5 utakmica vodio, kakve automatizme je mogo uvest? Imat će sad pripreme. Čovjek bi pomislio da se onaj prije vratio.Captain America

    Sve bi ovo možda i značilo nešto da je čovjek IKADA imao u ijednom klubu koji je trenirao automatizme. Mislim ja nemam nešto posebno protiv Čačića, ali mislim da možemo i MORAMO bolje.
  • Pop corn
    8.4k
    Da ne znaju ili ne žele dovesti novog Bjelicu to je jasno.NORTE

    Koji ozbiljan trener bi došao kad zna da bi ga se riješili ko Vahe ili Bjelice?
  • Keyser Soze
    10.1k
    Dajte ljudi, malo pozitive.Captain America

    Blago tebi ako možeš imat pozitive u ovom trenutku. Nakon Čačića će doći Peternac za privremenog pa potpisat ugovor za stalno, nakon njega će privremeno doći Kljuno pa isto ostati... Kad se svi izvrte izmislit će nekog poput Maria Cvitanovića, s takvim ljudima nećemo i ne možemo napredovati jer nitko od njih nema svoje "ja" i svi navedeni su tu kako bi izvršavali naredbe znamo već koga.
  • Captain America
    17.8k
    Ma jasno da možemo i moramo, al opet je Čačić najmanje zlo od svih. Po meni trener Dinama mora imat iskustvo osvajanja naslova što on ima. Nek mu dovedu Krznara i bit će to dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions