• Mlađi referent
    12.3k
    Kakva je situacija s Ojedom, ima li još iskre i signala!?thomas22

    Odlazi na ljeto iz Argentine 100%, tu su složni svi novinari.
    Argentinci prenose da je Metz najzainteresiraniji, a jedan od njih je rekao da ne treba još isključiti Dinamo, to je bilo recentno.

    Ojeda u međuvremenu odabran u momčad sezone Copa De La Liga, kao najbolji kreator u cijelom natjecanju.
  • deda
    32.7k
    S obziro na ovu kombinaciju s dvojnom onda kadar može i ostat na 26-27 igrača.
  • Zagi
    7.7k
    Moći ćemo po želji povlačiti igrače iz nižeg ranga u prvu ekipu? Pa to je odlično za klince!
  • vjeko1701
    8.4k
    Da, to je napravljeno da se nadomjesti gubitak drugih momčadi.
  • deda
    32.7k
    I dalje mislim da nismo trebali gasit B momčad tj. da je trebala igrat 3. jedinstvenu
  • Eduardo
    20.3k
    Argentinci prenose da je Metz najzainteresiraniji, a jedan od njih je rekao da ne treba još isključiti Dinamo, to je bilo recentno.Mlađi referent

    Metz je ispao iz lige. Sumnjam da se Ojedi ide igrati u drugu ligu, posebice nakon što ima ovakvu sezonu iza sebe.
  • Jurki
    11.7k
    da dvojka igra u 3.hnl bi imalo smisla da tereni nisu vecinom oranice. Ne znam kakvi su tereni al pretpostavljam da su oranice
  • deda
    32.7k
    Nemoj pretpostavljat, dođi na koju tekmu pa ćeš vidjet da nisu
  • Baneki
    745
    Prije tri godine na prvoj stranici ove teme je Gojak bio kategorija Olma i Dudua, a vidi sada rasprave...
  • Jurki
    11.7k
    znam da ima dobrih terena al jebat ga u Hr je sve tak.. okvirno.. nekaj jeje ok a nekaj nije. Da se razmemo ja jesam da cim vise tih klinaca ostane u sustavu. Kod mlađih kategorija ni nebres iti na nacin nego na kvantitetu. Pa onda ko ispliva. Isto tak svaka čast Buči ko igraču al dal je on prava osoba za funkciju voditelja omladinske skole?
  • bbb medimurje
    3.2k
    SN pisu da je cijena za gojaka 6 milja
    Ak stvarno neko ponudi taj iznos, platiti mu privatni let cim prije na pregled i potpis ugovora
  • vjeko1701
    8.4k
    Je, pisalo se i o Gavranoviću oko 2,9 milijuna pa ispalo da je otišao za 750k.
  • Stjepan
    479
    hahaaahah smiješni su 2.5mil€ max maxeva
  • Stjepan
    479
    Pjaci ističe ugovor u 6-om mjesecu bit će zanimljivo vidjeti gdje će nastaviti karijeru.
  • Beowulf112
    332
    Po meni je dobro odraden zasada prijelazni rok..doveden drmic gdje smo najtanji bili..i ljubicic..koji mi je nepoznanica ali sam gledo neke highlightse i ima lijep zadnji pas.zna dati loptu s ocima i naci igraca..jedino mi se cini da je malo spor..

    sad je na redu prodaja..treba dati ca jurica,andrica,kulenovica,atiemwena,cabraju,stefulja i perica

    Dovest stopera u slucaju odlaska perica i to je to.

    Valjda bi se dalo utrzit 7-8M€ prodajom ovih gore
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions