• Orc123
    8.1k
    I to bi tebi bila momcad za naslov pored konkurencije koja ce se dwfinitivno jos pojacat a mi bi se oslabili? Ovaj naslov smo uzeli na jedvite jade s tim da u medjusobnim tekmama protiv hajduka smo bili gotovo pa slabiji takmac. Pa da ostanu inpetko i ivanusec nama jos 3-,4 pojacanja treba. Svjeze krvi i nove energije. S ovim kadrom koji si ti zazelio mi na 3 fronta ne mozemo igrati ali nikako.
  • xavier
    12.1k


    Nisam nikako za slabljenje momčadi, ali mi smo ove sezone imali momčad koja je skuplja od ostatka lige zajedno. To što smo naslov uzeli tek kolo prije kraja ide isključivo na dušu Krznara i Kopića.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Nisam nikako za slabljenje momčadi, ali mi smo ove sezone imali momčad koja je skuplja od ostatka lige zajedno. To što smo naslov uzeli tek kolo prije kraja ide isključivo na dušu Krznara i Kopića.xavier

    Najskuplja momčad jeste i u pravu si da su Krznar i Kopic krivi za lošu sezonu, ali skuplja od ostatka lige zajedno nije ni blizu.
  • Orc123
    8.1k
    A gledaj, ako si gledao i zadnju utakmicu sad protiv Hajduka nije bas sve do trenera. Nemamo bas toliko superioran kadar naspram Hajduka. I ovu zadnju utakmicu nismo bili bolji. Bila je to ravnopravna utakmica a ulaskom Livaje i mi smo se povukli a okomitim loptama su nas bušili i probijali sam tako. Znaci kadar je najkvalitetniji ali treba nam svjezine. Naravno da ce biti i odlazaka ali mora biti puno vise dolazaka. Postali smo predvidljivi i procitana knjiha u Hnl. Zato nam boljenislo u Europi. Neki igraci su se zasitili Dinama. Ja bi napravio rekonstrukciju momcadi. Jer smo jos prosle sezone sa ovom momcadi dosegli vrhunac. Ostavio bi neki kostur i nadogradio to novim potentnim igracima ali o cemu privam uopce, pa mi nemamo ni SD a ni Trenera. Uprava ne moze ni jedan inozem i transfer zavrsiti vec kupujemo mahnito po hnl kaj valja i ne valja. Nije dobro. Ovu sezonu smo se provukli ali jedva ako cemo realno. Ne zelim znati kako bi sve zavrsilo da se u zadnjem kolu odlucivalo za naslov. To si sa ovim proracunom sljedece sezone ne smijemo dopustiti.
  • Orc123
    8.1k
    Jedan ajax je ono kad je imao najbolju sezonu u europi rasprodao skoro cijelu postavu ali kod njih nije bilo panike kad su vec znali koga ce dovesti i doveli su opet extra igrace. Imamo los skauting, ne mozes zivjeti samo od hnl i svoje skole. Nekad smo dovodili dobre strane igrace a sad jos od Lauritsena nismo zavrsili ni jedan transfer. E to je opet do uprave i sportskog sektora. Kriminalno lose. Opjevani slucaj ojeda. Ili svitachenko, ili daokhi, ili Franco i brojni drugi. Svi ti transferi su propali u zadnji cas. Sigurno nisu propali jer smo sposobni pregovaraci. Vlak nam glavni skaut. Sta dalje opce imamo pricati....
  • xavier
    12.1k


    Marcio, valjda je jasno da sam karikirao, a i više sam se referirao na plaće igrača nego na vrijednosti s TM.
  • xavier
    12.1k
    Nemamo bas toliko superioran kadar naspram Hajduka.Orc123

    Koji igrač Hajduka osim Livaje bi imao mjesto u prvih 11 Dinama?
  • Beowulf112
    332
    Previse smo kriticni.Pa ljudi mi smo 30. klub u europi.To nije mala stvar.Od sponzora,ulaznica,prodaje dresova,tv prava itd.. zaradujemo kikiriki.Sadasnja ekipa je jako dobra.Dva prava pojacanja uz prodaju 4-5 viskova i to je to.I ja sam za to da se zadrze kapitalni igraci koji nose momcad.Mi sko konkuretni i na europskoj sceni igramo lijep i konkuretan nogomet skoro sa svakime osim mozda 10-tak elitnih klubova s kojima se ni u snu nemozemo mjeriti.
  • NORTE
    11.5k
    Koji igrač Hajduka osim Livaje bi imao mjesto u prvih 11 Dinama?xavier
    Koji igrač Leicestera bi imao mjesto u prvih 11 Cityja?
    Naravno, na papiru je netko uvijek jači i to ne mora ništa značit, a i jedan igrač može osnažiti cijelu ekipu.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Sto se tice odlazaka mislim da je pravo vrijeme za Petkovica da ode negdje vani i pokusa ponovno (imam osjecaj da je kod nas u velikoj zoni komfora i zbog toga ne pruza partije kakve moze i zna).Stefulja bih prodao ili poslao u Lokomotivu a doveo jednu back up opciju na beka.U sredini dolazi svakako Ljubicic i tu bih jos jednog na 10ku doveo.Mladog,tehnicki izvanrednog ( da imamo kakvu scouting sluzbu rekao bih trebalo bi iskopati u Juznoj Americi nekakvog mladica i tu uloziti novac).I naravno ozbiljno racunati na Baturinu.
    Prodati Gojaka i ispitati kakva je situacija kod Roga.Potencijalnim dolaskom Roga mozda prodati i Misica iako imam osjecaj da je jako vazna osoba u svlacionici pa bih tu bio u dvojbi.
    Prema naprijed pod svaku cijenu zadrzati Orsica i Emrelija,a zamjene da ostanu Spika,Menalo i Marin
    U spici vec spomenuti Petko van kao i Andric,takoder Kule.Ako vec dolazi Drmic tu prikljuciti Barisica i mozda dovesti jos jednog kao Ojeda koji bi se mogao rotirati sa Emrelijem na krilu i sa Drmicem u spici.
    I da mozda umjesto Thea jos jednog stopera.
  • xavier
    12.1k
    Koji igrač Leicestera bi imao mjesto u prvih 11 Cityja?
    Naravno, na papiru je netko uvijek jači i to ne mora ništa značit, a i jedan igrač može osnažiti cijelu ekipu.
    NORTE

    Moram priznati da ne razumijem poantu. Da, niti jedan igrač Leicestera ne bi imao mjesta u prvih 11 Cityja i zato je City puno jači. Nadam se da ne žališ kao argument uzimati najveće iznenađenje u zadnjih ne znam koliko godina.
  • Baneki
    745
    A što je s Kristijanom Jakićem? One je službeno na posudbi do 30.6. Je li ga Eintracht otkupio ili namjerava?
    Edit: vidim da su aktivirali opciju kupnje u siječnju...
  • Jurki
    11.7k
    s pravim trenerom bez brige bi uzeli naslov
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ljubičić upravo igra još jednu odličnu tekmu za Rapid :clap:
  • deda
    32.7k
    Asistirao za gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions