• BBB Mataa998
    1.8k

    Mislio sam da sam jedini koji se cudi hvalospjevima na racun Franjica…
    Franjic kao back up opcija na vise pozicija svakako,Franjic kao standardan igrac na stoperu ili zadnjem veznom ili beku-nikako. Debelo ispod razine europskog Dinama
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Franjic je odlican igrac. Kao bek nije nikakvo cudo, solidan, ali kad igra stopera jako dobro iznosi loptu, a nema (vecih) gresaka u igri. Na zadnjem vezom iskreno neznam ni kad sam ga zadnji put vidio
  • marcio amoroso
    36.6k
    Franjić je za Dinamo top igrač. Kad se samo sjetim kako je odigrao protiv jednog Tottenhama ili jedne Seville i onda čujem da nije za Dinamo ne znam jel gledamo isti sport.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja mislim da jednostavno ljudi imaju jako lošu memoriju. Doslovno je čovjek igro fenomenalno na beku i onda je malo pao pred kraj, plus ozljeda i onda je krenulo pljuvanje. Po meni je on solidan backup za beka i jako dobar stoper.
  • Zagi
    7.7k
    Dat mu malo kontinuiteta i biti će top lijevi stoper. Ništa lošiji od Šutala.
    Još lik obožava klub i igra sa srcem. Di ćeš bolje..
  • jp23
    2.6k
    A onda očito nismo gledali iste tekme di se mučio kao lijevi bek ove sezone (recimo šta pada na pamet je Sheriff gdje je bio jedan od najgorih uz Moubandjea).

    Lijevi stoper u 3-5-2 je bio OK, ali bih ga puno radije htio vidjet kao razbijača / defanzivnog veznog s obzirom da nam ta pozicija nije baš bajna - Mišić nije takav tip igrača (čistog razbijača, više je kreator), a Franjić mi se čini da može biti ono što nam treba tamo.
  • Orc123
    8.1k
    Franjic je polivalentan igrac ali zadnji vezni samo kad je to nuzno potrebno. Solidan i na stoperu i na beku. Treba nam jedan takav.
  • De Oliveira
    1.1k
    Franjic je u drugom dijelu sezone u svakoj utakmici imao po barem jednu kardinalnu pogresku koja nas je mogla stajati bodova. Protiv Gorice i Istre je bio kriminalan. Na zadnjem veznog su Ademi, Misic i Bulat za njega svemirski brodovi, pa cak je i Gojak bolji. Kakva top klasa...
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ako cemo realno, Franjic je igrao drugi dio sezone dok je trener bio znamo vec tko. Pitanje je kako bi to izgledalo s drugim trenerom. Opcenito meni je on sasvim dobar igrac za Dinamo.
  • serbus
    4.2k
    Ma Kopić je bio trojanski konj, ja bi svim igračima dao drugu šansu koliko ih je "majstor" razjebao u glavi.
  • Captain America
    17.7k
    Dovoljno je bilo čut Miška kako su se osjećali 17 kila lakši kad ih je Čačke preuzeo. Što bi tek bilo s nekim Trenerom...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dovoljno je bilo čut Miška kako su se osjećali 17 kila lakši kad ih je Čačke preuzeo.Captain America

    Po svemu onom što se da iščitati ili čuti od igrača su oni baš oduševljeni Čačićem.
  • Nino Bule
    13.8k

    Treba to sve uzet s rezervom, nece sigurno nitko rec da je bezveze ili ok trener kad se moraju pojavit na treningu sljedeci dan. Svi vidimo da je ogroman napredak naspram kopica, ali neki ozbiljniji sud se ne moze donjet kad nije razvijao nikakvu igru na duge staze nego pripremio tih par utakmica i to je to. Na kraju nisu ga ni hvalili da je veliki takticar i znalac nego da je opusten i flegma, i da im je to pomoglo.
  • Zagi
    7.7k
    Jedini problem je kaj im je Čaćić dao dosta slobodnih dana. Ok, kraj sezone pa je logično da se više obraća pažnja na regeneraciju ali mi je jasno zašto im, je svima tako omiljen.
    Kovač bi im bio daleko od omiljenog ali bi letjeli...
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Ne znam da li se ranije pisalo, ali iz izvora bliskih obitelji, kažu da je Ante Majstorović potpisao ua Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions