• Nino Bule
    11.4k

    Tim igracima je u tom trenutku to odgovaralo, sumnjam da ce ikad ista reci.
    Npr, ne sjecam se vise ni koja je to sezone kad je osijek bio na rubu ispadanja, mislim cak zadnje ili predzadnje kolo igraju s lokomotivom i dinamov stoper na posudbi u lokomotivi (addy ako se ne varam) se hvata za zadnju lozu kod povratne lopte njemu, pusta ju napadacu osijeka i ovaj zabija za pobjedu. Ne moze mi nakon toga nitko reci da lokosi nisu nekad igrali po naputku (bar neki igraci) kad je trebalo, a ne moras ni tako krast, moze se i bez naputaka samo odigrat losa utakmica u kojoj nisi opasan po tuđi gol i to je to.
  • Eduardo
    17.4k
    To se događalo bez trunke sumnje, ali unazad zadnjih par sezona, posebice ove stvari su malo promijenile, barem na terenu.
  • The Undertaker
    4k
    Zaboravlja se da od 2005. do 2009. nije bilo ni Lokomotive ni Tuđmana. Dapače, to je bilo vrijeme Sanadera pa opet nije pomoglo.
  • superhik
    10.3k
    Pa NK Zadar je bio tovarska filijala i godinama su bili u prvoj ligi pa im ni to nije pomoglo
  • Nino Bule
    11.4k
    To se događalo bez trunke sumnje, ali unazad zadnjih par sezona, posebice ove stvari su malo promijenile, barem na terenu.Eduardo

    Stvari su se sigurno promjenilo to vise ni pravednici ne spore
  • Mrvica
    3.2k
    I danas dolazim sebi. Jučer je bio poprilično dug dan, borba sa vremenom, nakon odrađene smjene gas prema Zagrebu iz Istre. Prognozu nisam gledao jer mi je bila nebitna iskreno, idem makar budu padali pečeni volovi s nebesa, kad ono sunce gori sve! Stignem u ZG na vrijeme i popit pivicu prije tekme u krugu stadiona i lagano se okuplja ekipa, već sam vidio da će biti pakleno. Na ulazu na sjever stvarno brzo i rutinski odrađeno sve, ekipa pristojna i normalna. Kad je počela tekma, koreografija, navijanje, pirotehnika, vibracije od silne buke.. Pridruživanje zapada, toliko odlična atmosfera da sam se naježio, i zaplakao bih od sreće iskreno. Šlag na kraju rezultat, sveukupni dojam ekipe na terenu, napadački nogomet, brdo prilika, ma poigravali su se sa Osijekom. Baš se vidila žar u igračima, posebno kod proslava gola. Petko se razigrao, strijelci ubojiti.. Šutalo i Ras?? Znači ljepota za gledat kako njih dvojica drže obranu, uvijek kažem da mi je milina gledat Šutalovu smirenost u igri, a Ras je onaj "agresivac" volim tu njegovu temperamentnost. Rile pitbull, ma nez stvarno šta da kažem. Uglavnom dolazak pred jutro u Istru, poderano grlo, ruke se žare.. Al se isplatilo!! E da, izlazak sa stadiona i kroz cijelo spuštanje prema izlazu pjevanje jedna će torcida, plakati ovu noć.. Gorilo je definitivno! A sad se okrenit prema Šibeniku i osigurat titulu uz Božju pomoć.. Moram pohvalit Čačića, bio sam skeptičan ali ovu tekmu protiv Osijeka je posložio ekipu za 5!


    Ispričavam se zbog romana unaprijed
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Tim igracima je u tom trenutku to odgovaralo, sumnjam da ce ikad ista reci.Nino Bule

    Koliko je igrača, sudaca, delegata, nogometnih dužnosnika kroz godine prodefiliralo kroz taj sustav i da jednog ne mogu nać koji bi potkrijepio njihove teze. Ako su toliko nesposobni i glupi da u 15+ godina ne mogu naći dokaze za pokrenuti nekakvu tužbu... Onda i zaslužuju da ih se gazi. Najbolje da im ja gradim slučaj koji se tiče njih i "dobrobiti hr nogometa".

    Pa taj isti mamić je pao, osuđen je (pravomoćno) i trenutno je bjegunac od hr pravosuđa...a oni samo laju na mjesec skoro 20 godina. Ja bi se zapitao da me netko j...e u mozak 20 godina i ne mogu napraviti ništa da mu uzvratim.
  • Nino Bule
    11.4k

    Bome su kod nas u nasem trulom pravosuđu pred sudom zavrsili i igraci, i nogometni duznosnici i suci
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Bome su kod nas u nasem trulom pravosuđu pred sudom zavrsili i igraci, i nogometni duznosnici i suciNino Bule

    Tim više!
    Da u 20 godina ne mogu složiti konkretan slučaj koji se tiče nečega što im je toliko bitno.

    To je kao da netko godinama sumnja da mu susjed j...e ženu dok je on na poslu, ali nikako da ih uhvati na djelu.

    Postoje samo dvije mogućnosti:

    1) Susjed ipak drži alatku podalje od žene.
    2) Muž je jednostavno glup
  • Zagi
    4.9k
    Ima gdje snimka tekme na netu da si pogledam u miru?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nisam vidio pa da pitam, jesmo li oštećeni za penal kad je igrač Osijeka igrao rukom ili je sve bilo čisto?
  • The Undertaker
    4k
    Ruka je bila ali nije kažnjiva. Sve čisto.
  • Carrasco
    4k
    Drugi žuti opravdan, uh dobro je. Sad je samo Osijek pustio, nisu nas suci pogurali ka novom naslovu.
  • Ali
    1.9k
    Da da, bas tako, citam danas konstrukcije, kao Bjelica je pustio Dinamu, jer se teli vratiti i slicne nebuloze...
    U njihivim glavama se svijet vrti oko marka livaje i hajduka i svi ostali ne igraju svoje utakmice nego samo za hajduk ili protiv njega... tako nedugo i mali roko simic je igrao u rb za hajduk, sada osijek, jucer lokomotiva itd itd ..

    A najbolke im je sve opjavao Vojko V, .. kako to akako to... mozda su...
  • Captain America
    13.5k
    Očekujem neku koreografiju ko na proslavi naslova 2019. na sjeveru za 2 tjedna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.