• marcio amoroso
    36.4k

    Ja mislim da ima mjesta da se ispred ovog sjevera napravi novi i normalni sjever. Ispred juga također ima mjesta za novi jug. Ma neće oni sigurno po mojoj ideji. Da mene slušaju davno bi imali Dinamo Arenu :grin:
  • reziser
    6.8k
    tu je malo previse razno raznih interesa i uvjeta, da bi slusali tebe, mene ili bilo koga drugoga.... zato i nemamo nista, odnosno imamo veliko ruglo....kojeg se svi srame
  • xavier
    12k
    Ja mislim da ima mjesta da se ispred ovog sjevera napravi novi i normalni sjever.marcio amoroso

    A što sa starim? Stari bi se nadvijao nad novi kao podsjetnik na neka stara vremena? :grimace:



    Sve je na žalost krenulo krajem 90-ih kad se umjesto novog stadiona krenulo u renoviranje i to megalomanskim projektom.

    A onda dalje što nitko nije niti u jednom trenutku odlučio to presjeći nego se samo bacao novac u bunar bez dna.
  • marcio amoroso
    36.4k
    A što sa starim?xavier

    Srušiti.
  • xavier
    12k
    Srušiti.marcio amoroso

    :up:
  • reziser
    6.8k
    Masked singer. Na rtlu(naravno da to ne gledam) Ludilo u studiju i kod mene doma
    Dinamo ja volim - od neke ajkule, u studiju poludili od pjevanja :victory:

    Ja gledao nekaj na netflixu, a žena i dijete poludili i zvali me da dođem u dnevnu. Poludili u stanu :heart:
    Šou i pjesma doma
    Priprema za sutra :strong:
  • NORTE
    11.4k
    Masked singer. Na rtlu(naravno da to ne gledam) Ludilo u studiju i kod mene doma
    Dinamo ja volim - od neke ajkule, u studiju poludili od pjevanja :victory:

    Ja gledao nekaj na netflixu, a žena i dijete poludili i zvali me da dođem u dnevnu. Poludili u stanu :heart:
    reziser
    Režiser, post ti vrvi od ludila :rofl:
    A tako će sutra bit na stadionu kad probijemo Osijekov bunker.
  • reziser
    6.8k
    a jbg, hahahaah malo vina, dinamo ja volim na telki, i poludio :cool:
  • Bosna86
    11.6k
    Nadam se da će Dinamo izaći u susret svojim navijačima, pogotovo van Zagreba i napraviti pritisak na Arenu da se zadnje kolo igra subotom… Ovo nedjeljom u 8 je teško mučenje navijača koji imaju par sati vožnje
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    da se zadnje kolo igra subotom…Bosna86

    Zar nije zadnje kolo u subotu?
  • Bosna86
    11.6k
    Nije određen termin još
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Nije određen termin jošBosna86

    Jbga ja moram navijat da bude nedjelja
  • NitkoBitan
    17k
    Prosle godine se zadnje kolo igralo 22.5 i to sve tekme u subotu u 17:00. Tako pise da ce bit i ove godine iako jos nije tocno odredeno (uvijek kad nije odredeno pise da se igra na isti datum u isti sat). Pretpostavljam da ce ostavit da se igra u subotu, uostalom i boysi iz Slavonije su za subotu organizirali vlak, valjda imaju neki inside info.
  • Carrasco
    4.1k
    Subota 19 sati, sve utakmice. Tako piše na stranicama HNS-a.
  • Neki tip
    21.3k
    Subota 19 sati, sve utakmice. Tako piše na stranicama HNS-a.Carrasco

    Tako piše baš uvijek za sva kola unaprijed, prije nego što se termin odredi.

    Ne zna se još kad se igra. Ako bude odlučujuća, što svi vjerujemo da neće, onda raspored ovisi o odluci vlasnika TV prava.. zašto bi sve utakmice bile u istom terminu, ako ih sve može prenositi kad se igraju u različitim..

    Zapravo, lako je moguće da zadnje kolo neće odlučivati ni o čemu ni za koga, a onda je gotovo sigurno da će se za tekmu Dinamo - Hajduk tražiti termin koji će najviše odgovarati Areni..

    Da pogađam - rekao bih nedjelja u 17h.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.