• BBB Sibenik
    4.3k
    Zaperu je agent Andy Bara. Znamo kakav ugled ima u Dinamu i koliko je moćan menadžer.Tako da nebi me iznenadilo da dođe kod nas. A i ovaj Misic pitanje šta će sa njim bit na kraju sezone, mis da nije opravda koliko se očekivalo od njega. Na kraju krajeva Zaper 23g ,Misko27g ovog dovest i sutra zaradit na njemu tako Dinamo planira jer je mlad, a i trenutno nebi da Mišić igra bolji nogomet od ovog
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja mislim da se Žaper tu ipak malo podcjenjuje. Dečko je dokapetan Osijeka, standardan je kod Bjelice što znači da je sigurno odgovoran igrač. K tomu je jako dobar u prekidima. Čak je za svoju poziciju prilično opasan po gol. Ne mislim da je top i najbolje moguće rješenje, ali sigurno nije “Čabraja”.
  • Captain America
    17.7k
    Ja u njemu vidim sposobnijeg Gojaka koji ne bi iz čamca promašio more.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Mislim da je Žaper solidan igrač. Ali s obzirom na to koliko košta, nekako mislim da možemo bolje za te novce...
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Solidan, da. Ali nedovoljan 3m€
  • Mališan
    1.8k
    Nisam dugo gledo Bradarića, al činio se ko paklen potencijal. Ne znam u kakvom je stanju, ali mlad je još uvijek. Ak nisu prevelki novci u pitanju uzeo bi ga ko jednog od dva lijeva beka jer bi trebao bit avion u odnosu na muđamba,bockaja, stefulja,čabraju i ostalu ekipu
  • jp23
    2.6k
    Igrači se i dalje čuju s njim, a sad ovisi koji navijači. Sveznalice na zapadnoj tribini (samo opaska, i ja sam na zapadnoj tribini ali nadam se bar da ne spadam u ovu skupinu neodgojenih) neće, al to su isti jebivjetri, koji bi vikali Guardioli da mu fali kose i da je loš trener (u slučaju da je Guardiola trener Dinama).
    Mislim radi se o ekipi koja je i srala Bjelici dok je bio naš trener i nazivala ga kojekakvim pogrdnim imenima, al eto dio ih svoju kartu dobije na račun kluba pa im se ni ne smije pisnuti ili ih opomenuti.
  • Captain America
    17.7k
    Kolega sa zapada :cool: Slažem se s tobom za navijače, ali vjerojatno su i nekima sa sjevera zasmetali njegovi ispadi. Pitanje je što će igrači koji nisu surađivali s njim mislit o njemu, Drmić, Ristovski, Ras, Šutalo, Emreli... Ja ne bi imo ništa protiv njegovog povratka, al ništa ne garantira da će novi mandat bit jednako čudesan ko prošli.
  • maddaddam
    2.9k
    Vaha izgleda slobodan.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Daj ga kod nas, odma potpisujem! :D
  • Olmic
    3.7k
    U slučaju da se nismo dogovorili, onda bi se okrenuo Igoru Angelovskom, bivšem izborniku Makedonije koji živi u Zagrebu.


    Kaže Črnko... Zanimljivost jer je je Angelovski spominjan u kontekstu Dinama....
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    U slučaju da se nismo dogovorili, onda bi se okrenuo Igoru Angelovskom, bivšem izborniku Makedonije koji živi u ZagOlmic

    Ja nebi. Bio je dobar kod Makedonaca ali osim Rabotničkog nema klupskog iskustva
  • Infinity
    16.4k
    Ja sam danas malo kopao Segundu. Imal tko kakvu informaciju vise o Víctor Fernándezu i Pepe Melu? Vidim im statistike. Imali su par klubova u kojima su se zadrzali po par godina. Ovaj prvi mi djeluje puno bolje, mada ni Mel ne djeluje lose, ali mu ekipe nakon brzog dizanja kasnije padnu, tj. uglavnom uvede ekipu u visi rang, pa se onda muci za opstanak.

    Fernandez ima iskustva i u Europi, vodio je akademiju Reala pa bi trebao znati i s mladim igracima sto je nama jako bitno.

    Ja i kolega marcio smo dosli do zakljucka da ako ne mozemo dovesti neko top ime onda mozda najbolje da potrazimo nekog skrivenog znalca.
  • Krizy
    43.6k
    Ako bi već Španjolca, pisao sam o ovome. Sezonu je bez posla, vjerujem da je htio odmoriti.
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/121708
    701lnjgqqu4q24va.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions