• NitkoBitan
    12.2k
    Ak sam dobro čuo 4511reziser

    Ako je zaista ta brojka bila onda sam jedini na Zoni predvidio rekord :cool:
    BRAVO DINAMO... SAMPIONI!
  • reziser
    6.3k
    Šampioni s1fgf9wr5oucgika.jpg
  • Olmic
    2.7k
    3 boda su tu..17 udaraca, 8 u okvir, zahvaljujući Kotarskom ovo nije završilo 2, 3-0
  • Carrasco
    4.1k
    Ja se tresem i dalje... Kapetane povedi nas!
  • cron1ck
    1.6k
    iv61fy3h10h1cef3.jpg
    Olmic isto slavi
  • Ali
    1.9k


    Koliko netočnih dodavanja Bočkaja to je strašno

    Dva kljucna ubacaja su ti njegova, onaj na Orsu kad Kotarski kao Omeyer brani i kod gola Bockaj ulazi po boku i ubacaj na Ivanuseca , Tolic i kapetan za 0:1

    Cinjenica je da od kad je stigao za Bozic, da smo ozbiljna ekipa dobio bi trenera za individualni rad jer se vidi sa tribine da zna ali da ima 5-10kg viska...
  • marcio amoroso
    32.4k

    Veći dinamovac od 99,99 posto bivših igrača. Legenda je Dani.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Još jedno mučenje, ali ajde, vidi se neki napredak u igri već nakon dva treninga. Bravo kapetane, ako osvojimo naslov to je njegova zasluga. Donio pobjedubu Rijeci i danas.
    P.S. Nek se nitko ne uvrijedi, ali meni nije normalno da netko tko ozbiljno komentira na nogometnom forumu misli kako Mišić nije igrač ua Dinamo.
  • Nolifer
    6.7k


    bio je u deliriju u srijedu, a danas ko u kazalistu :sweat:
  • flexXy
    1.9k
    Svaka cast na borbenoscu, napokon smo igrali napadacki kako Dinamo mora igrat. Prvenstvo je prakticki rjeseno, dovoljan nam je 1bod u dva derbija ako Sibenik i Loksu rjesimo po ocekivanom
  • Infinity
    15.2k
    Zasluzili smo pobjedu. Realno smo ih nadigrali i samo zahvaljujuci Kotarskom i nasim napadacima nismo ranije poveli. Tri jako bitna boda. Mislim da ce nam ovo psiholoski jako znaciti.

    Od svih igraca izdvojio bih Bockaja. Nitko nije bio dobar koliko je on bio los. Ne pamtim tako losu partiju nekog igraca Dinama.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Veći dinamovac od 99,99 posto bivših igrača. Legenda je Dani.marcio amoroso

    Brijem da će se lik s 30 godina htjet vratit u dinamo, pogotovo ako budemo imali konkurentnu momčad za europu...
  • reziser
    6.3k
    Pobjeda uz veliko mučenje, ali je zaslužena, pomak u igri se vidi... Bar s tribina
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Prvo smo ga ubili s 25-30 minuta dobre igre a onda na kraju i golom. Zasluzena pobjeda, tovari na aparatima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.